Diskuse
Vaclík o roli dvojky v Seville: Musím být trpělivý. Smlouvu mám jen do léta, sám jsem zvědavý jak to bude
Brankář Tomáš Vaclík na konci minulé sezony v Seville kvůli zranění přišel o místo jedničky a také od začátku aktuálního ročníku především kryje záda Maročanovi Jasínu Bunúovi. Jednatřicetiletý fotbalový reprezentant ale kvůli nové roli ve španělském týmu zatím nepanikaří a trpělivě čeká na svou šanci. Ta první přišla v sobotním ligovém utkání s Eibarem, které ale skončilo překvapivou domácí porážkou 0:1.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VP
V92a62c69l38a58v 59P45e59r71o33u13t40k66a
27. 10. 2020 17:08
V jeho letech je brzo zahřívat lavičku a čekat na šanci ...
0
0
možnosti


















