4. března 2008 10:09 Lidovky.cz > Zprávy > Redakce

Spouštíme autoporadny

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
Výběr automobilu - ilustrační foto. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Výběr automobilu - ilustrační foto. | foto: Lidové noviny

Vážení čtenáři, dnes pro vás spouštíme unikátní projekt Lidovek.cz a TipCars.com, službu s názvem "Poraďte si". Ode dneška budeme odpovídat na vaše dotazy a radit vám s řešením zajímavých problémů týkajících se auta. Vaše otázky zodpoví nejen zkušení odborníci, ale naleznete zde i rady ostatních čtenářů.

Dnes zde zveřejňujeme první otázku, kterou nám zaslal čtenář Marek Hrabec. Až do pátku mu můžete prostřednictvím internetu poradit.

První autoporadna: Poraďte Markovi

Jak bude poradna fungovat? 
Autoporadna bude čtenářům k dispozici na stánkách auto.lidovky.cz v rubrice "Poraďte si" a na webové adrese Tipcars.com. Každý týden, vždy v pondělí, bude z vašich dotazů vybrán jeden, na který budete mít možnost odpovídat a radit dotazujícímu v moderované diskusi. Tato diskuse bude pro vaše náměty přístupná do pátku, kdy bude uzavřena pro další příspěvky a formou klasické odborné poradny bude dotaz čtenáře zodpovězen redaktorem TipCars.com.

Autoporadna LN je určena každému, kdo řeší problémy s autem. Obrátit se na nás mohou čtenáři řešící nákup, prodej nebo opravu automobilu. 

Kam můžu psát své rady?
Své rady, odpovědi a připomínky k jednotlivým otázkám a problémům čtenářů můžete sdělovat prostřednictvím diskusního fóra poradny na webové adrese auto.lidovky.cz v rubrice s názvem "Poraďte si", a to od pondělí, kdy uveřejníme danou otázku, až do pátku.

Kam můžu poslat svůj dotaz?
Všechny otázky, související s nákupem či provozem automobilu, nám můžete posílat e-mailem na adresu poradna@tipcars.com. Nejzajímavější dotazy vybereme a zveřejníme.

Těšíme se na všechny vaše rady i nové otázky do této rubriky a věříme ve šťastné vyřešení vašich problémů.