Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

Statistiky a výsledky hokejové O2 extraligy

11. kolo

Karlovy Vary - Plzeň 7:0

Branky a nahrávky: 1. Kumstát (Němec, Skuhravý), 18. Zucker (Brňák, Haščák), 24. Pletka (Kumstát, Němec), 38. Hluchý (Melenovský, Kristek), 47. Němec (Pech), 48. Melenovský (Kristek), 54. Pech (Zaťovič, Dej). Rozhodčí: Husička, Polák - Bryška, Chytil. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:0. Diváci: 5225. Třetiny: 2:0, 2:0, 3:0.

Karlovy Vary: Sáblík - Mucha, Brňák, Dobroň, Hájek, Němec, Prošek, Parýzek, Tribuncovs - Kumstát, Skuhravý, Pletka - Melenovský, Kristek, Hluchý - Dej, Pech, Košťál -Zucker, Haščák, Zaťovič.

Plzeň: Francouz (41. Mazanec) - O'Brien, Modrý, Benák, Jiří Hanzlík, Dresler, Mezei, Dobrovolný - Dvořák, Benda, Adamský - Bomersback, Kracík, Vlasák - Scofield, Vampola, Tvrdík - Kubica, Heřman, Stránský.

Sparta - Kladno 8:1

Branky a nahrávky: 4. Ton (Kratěna), 6.

Vykoukal (Ton, D. Výborný), 8. Netík (D. Výborný, J. Hlinka), 17. Langhammer (Látal), 38. Langhammer (J. Hlinka), 42. Vykoukal (Netík, Langhammer), 47. S. Hudec (Koreis, Hromas), 55. Ručinský (Langhammer, Hromas) - 15. Frolík (Bílek). Rozhodčí: Stricker (Švýc.), Šindler - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 3:6, navíc Eberle (Kladno) 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:0. Diváci: 6464. Třetiny: 4:1, 1:0, 3:0.

Sparta: Chábera - Vykoukal, Gulaši, Macholda, Jan Hanzlík, Černošek, S. Hudec, Mrázek - Ton, Broš, Kratěna - D. Výborný, J. Hlinka, Netík - Látal, Langhammer, Ručinský - Hromas, Koreis, Podlešák.

Mladá Boleslav - Brno 6:1

Branky a nahrávky: 7. Pabiška (Král, Sup), 17. Fabuš (Macho, Duben), 39. Král (Pabiška, Sup), 40. Handlovský (T. Sýkora), 51. Macho (Šagát), 52. Král (J. Kasík) - 59. Zubíček (Erat).

Rozhodčí: Fraňo, Jebavý - Lhotský, Bejček. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:0. Diváci: 3920. Třetiny: 2:0, 2:0, 2:1.

Zlín - České Budějovice 5:2

Branky a nahrávky: 6. Köhler (Balaštík, Leška), 29. Hamrlík (Sivák), 33. Roman Vlach (Sivák), 46. Kubiš (Roman Vlach, Sivák), 59. Galvas (Balaštík, Leška) - 32. Vydarený (Mertl, L. Poživil), 60. Veselý (Vak).

Rozhodčí: Homola, R. Svoboda - Jelínek, Pešek. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. Diváci: 4271. Třetiny: 1:0, 2:1, 2:1.

Třinec - Litvínov 6:2

Branky a nahrávky: 5. M. Růžička (Polanský, Kohn), 7. Peterek (Malec, Martynek), 11. Zíb (Polanský, Kohn), 26. Polanský (Zíb, M. Růžička), 29. M. Růžička (Kohn, Zíb), 40. Martynek (Peterek, Zíb) - 38. Kroupa (Lukeš, Reichel), 56. Vopat (Švarný, Stříteský). Rozhodčí: Kubeš, Souček - Bláha, Kostka. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 3539. Třetiny: 3:0, 3:1, 0:1.

12. kolo - zítra: 17.00 Brno - Liberec, Slavia - Zlín, 17.30 Kladno - Třinec, Plzeň - Litvínov, 18.00 Pardubice - Mladá Boleslav, 18.10 České Budějovice - Sparta.

14. HC Kometa Brno 11 0 0 1 10 18:49 1

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry

v prodloužení, prohry, skóre a získané body.