STATISTIKY ZÁPASŮ 14. KOLA HOKEJOVÉ TIPSPORT EXTRALIGY

Sparta - Pardubice 2:1sn

Branky a nahrávky: 58. Smoleňák (Kůrka, D. Výborný), rozhodující sam. nájezd D. Výborný - 33. Mezei (Koukal, Kolář I). Rozhodčí: Husička, Polák - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 4:2. Bez využití. Diváci: 6132.

Třetiny: 0:0, 0:1, 1:0 - 0:0.

Sparta: Pöpperle - Vykoukal, Gulaši, Philipp, Jan Hanzlík, OúBrien, Salcido - Ton, Broš, Bartánus - Kůrka, D. Výborný, Hromas - Pacovský, Koreis, Smoleňák - od 41. navíc Karpov.

Pardubice: M. Růžička (na nájezdy A. Svoboda) - Nakládal, Kaberle, Jillson, Mezei, Píša, Kočí - Kolář I, Koukal, Starý - Bartek, Špirko, Somík - Pineault, Zohorna, Pivko -Radil, Rákos, Buchtele.

Třinec - Brno 0:3

Branky a nahrávky: 17. Dlouhý (Veselý), 26. Dlouhý (Balej, R. Hruška), 46. Polodna (R. Hruška, Mojžíš). Rozhodčí: Minář, Lacina - Jindra, Jílek. Vyloučení: 6:9. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 3894. Třetiny: 0:1, 0:1, 0:1.

Třinec: Hamerlík - Lojek, P. Hořava, Krajíček, Hrabal, Zíb, Vágner, Kania - Polák, Bonk, Varaďa - Kohn, McGregor, M. Růžička - D. Květoň, Peterek, Adamský - Hrňa, Polanský, Orsava. Trenéři: Marek a B. Kopřiva. Brno: Trvaj - Protivný, Stehlík, Houdek, Zubíček, Ostrčil, Malec, Mojžíš, Kempný - Balej, R. Hruška, Dlouhý - Erat, Brabenec, Hubáček - Jakub Svoboda, Huml, Veselý - Pospíšil, Meidl, Polodna. Trenéři: V. Jeřábek a Lubina.

Mladá Boleslav - Kladno 0:2

Branky a nahrávka: 11. Melka (J. Mrázek), 13. Valský. Rozhodčí: Mikula, Šindler - Kis, Prchal. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 3515. Třetiny: 0:2, 0:0, 0:0.

Sestava Kladna: Kladno: Falter - L. Poživil, Zeman, J. Mrázek, Toman, L. Procházka, Šmach - S. Treille, Patera, Kotrla - Valský, Kalla, Bělohlav - Látal, Melka, Kuchler - Hovorka, Stieler, Eberle. Trenéři: Vejvoda a Kasík.

Zlín - Liberec 4:3p

Branky a nahrávky: 16. Rachůnek (Důras), 21. Köhler (Leška), 40. F. Čech (Holík, Leška), 61. Leška (Hamrlík) - 1. Huknes (Kudrna), 6. M. Hořava (Podkonický, Trončinský), 26. Hořava (Vak, Podkonický). Rozhodčí: A. Jeřábek, Trombík - Bláha, Kostka. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:2. Diváci: 4257. Třetiny: 1:2, 2:1, 0:0 - 1:0.

České Budějovice -Vítkovice 3:2p

Branky a nahrávky: 44. Červený (Jank), 58. Martynek (Snopek), 65. Gulaš (Mikeska) - 12. Káňa (J. Sýkora), 24. Ujčík (Tomas).

Rozhodčí: Hradil, Smitka - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 3:5. Bez využití. Diváci: 4938. Třetiny: 0:1, 0:1, 2:0 - 1:0.

Karlovy Vary - Plzeň 5:2

Branky a nahrávky: 14. Dej (Melenovský), 21. Kumstát (Čutta), 33. Hřebejk (Skuhravý), 50. Zaťovič (Pech), 56. Zaťovič (Pech) -4. Benák (Lammers), 31. Jiří Hanzlík (Vlasák). Rozhodčí: Fraňo, Hribik - Charvát, Kalivoda. Vyloučení: 6:6, navíc Frolo (Plzeň) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 5039. Třetiny: 1:1, 2:1, 2:0.

Čtvrteční předehrávka: Litvínov - Slavia 2:0.

Příští program - neděle 24.10. (15. kolo): 15:00 Slavia - Zlín, 17:00 Liberec - Karlovy Vary, Brno - Mladá Boleslav, 17:30 Plzeň -České Budějovice, Kladno - Sparta, 18:10 Vítkovice - Litvínov. Pondělí 25.10.: 18.00 Pardubice - Třinec.

14 3 0 1 10 28:43 10

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry