STATISTIKY ZÁPASŮ 17. KOLA HOKEJOVÉ TIPSPORT EXTRALIGY

Slavia - Sparta 2:1

Branky a nahrávky: 15. Endál (Žižka, Kadlec), 16. Kolařík (Tomica, Jaškin) - 53. Ton (Výborný, Gulaši). Rozhodčí: Fraňo, Šír -Barvíř, Blümel. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:1. Diváci: 9559. Třetiny: 2:0, 0:0, 0:1.

Slavia: Kopřiva - Kadlec, Vašíček, Kuboš, Špelda, Kolařík, Žižka - Krenželok, Štefanka, Vondrka - T. Svoboda, Holec, Sklenář -Jaškin, V. Růžička ml., Tomica - Micka, Branda, Doležal - od 13. navíc Endál.

Sparta: Pöpperle - O' Brien, Gulaši, Philipp, Jan Hanzlík, Salcido, Zacpálek - Kůrka, D.

Výborný, Ton - Bartánus, Broš, Smoleňák -Kratěna, Koreis, Pacovský - D. Tůma, Karpov, Hromas.

M. Boleslav - Č. Budějovice 2:1

Branky a nahrávky: 5. A. Padělek (Vrbata), 13. Bahenský (Nouza, Tvrdík) - 18. Kašpařík (M. Tůma). Rozhodčí: Hodek, Souček - Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 7:11, navíc Gulaš (Č. Budějovice) 10 min. Bez využití. Diváci: 3280. Třetiny: 2:1, 0:0, 0:0.

Brno - Zlín 4:2

Branky a nahrávky: 20. Koma (Brabenec), 36. Balej (R. Hruška, Kvapil), 42. Veselý (Jaroslav Svoboda), 52. Erat (Zubíček, Hubáček) - 10. Balán (Holík), 39. Rachůnek (Důras, T. Sýkora). Rozhodčí: Hradil, Hribik -Lederer, Gebauer. Vyloučení: 5:9, navíc Protivný - Köhler oba 5 min. a do konce utkání. Využití: 3:0. Diváci: 7200. Třetiny: 1:1, 1:1, 2:0.

Kladno - Třinec 1:3

Branky a nahrávky: 10. Patera (S. Treille, Toman) - 6. McGregor (Hudec), 30. Hrňa (Krajíček, Polanský), 56. M. Růžička (Orsava, Peterek). Rozhodčí: R. Polák, Šindler -Lhotský, Rozlílek. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. Diváci: 2218. Třetiny: 1:1, 0:1, 0:1.

Třinec: Hamerlík - Richter, Hrabal, Krajíček, Zíb, Lojek, Hudec, P. Hořava - D. Květoň, Peterek, V. Polák - Orsava, M. Růžička, Kohn - McGregor, Bonk, Varaďa - Hrňa, Polanský, Adamský.

Vítkovice - Karl. Vary 2:1sn

Branky a nahrávky: 17. Malík (Káňa, Tomas), rozhodující nájezd Pohl - 48. Skuhravý (Melenovský, Čutta). Rozhodčí: Müllner (SR), Jeřábek - Charvát, Kalivoda. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Diváci: 4482. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:1 - 0:0.

Pardubice - Litvínov 4:3p

Branky a nahrávky: 23. Rákos (Špirko, Nakládal), 55. Pivko (Kolář I, Koukal), 56. Pineault (Mezei), 64. Pineault (Špirko) - 20. Kracík, 29. Černošek (Kracík), 50. Lukeš.

Rozhodčí: Minář, Smitka - Jílek, Jindra. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. Diváci: 8852.

Třetiny: 0:1, 1:1, 2:1 - 1:0.

Plzeň - Liberec 3:2

Branky a nahrávky: 2. Lammers (Straka, Modrý), 34. Jan Kovář (Vostřák, Modrý), 45. Straka (Johnson, Lammers) - 12. Trončinský (Nedvěd), 53. Dušek (Nedvěd, Kudrna). Rozhodčí: Pešina, Turčan - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. Diváci: 5440.

Třetiny: 1:1, 1:0, 1:1.

18. kolo - zítra 17.30 Litvínov - Plzeň, Č.

Budějovice - Kladno, Zlín - Ml. Boleslav, Vítkovice - Slavia, 17.40 Liberec - Pardubice, 18.00 Sparta - Třinec, Karl. Vary - Brno.

14. HC Vagnerplast Kladno 17 4 0 1 12 32:55 13

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry