Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

STATISTIKY ZÁPASŮ 23. KOLA HOKEJOVÉ TIPSPORT EXTRALIGY

Kladno - Slavia Praha 3:1

Branky a nahrávky: 15. Bělohlav (Látal, Stieler), 30. D. Růžička (Bílek), 36. Bicek (Patera, Kuchler) - 47. Pospíšil. Rozhodčí: Turčan, Polák - Bryška, Novák. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. Diváci: 2883. Třetiny: 1:0, 2:0, 0:1.

Kladno: Cikánek - L. Procházka, Toman, Drtina, Kameš, D. Růžička, Šmach - Bicek, Patera, Kuchler - S. Treille, Kalla, Bílek - Bělohlav, Stieler, Látal - Eberle, Knotek, Kotrla. Slavia Praha: Kopřiva - Kolařík, Žižka, Kuboš, Vašíček, Roth, Špelda - Pospíšil, V. Růžička ml., Vondrka - Micka, T. Svoboda, Tomica - Krenželok, Jaškin, Doležal - Třetina, P. Jelínek, Němec - od 41. Žejdl.

Sparta - Č. Budějovice 3:4

Branky a nahrávky: 10. Y. Treille (Ton, D. Výborný), 15. Hromas (Koreis), 58. Broš (Ton, Vykoukal) - 14. Langhammer (Gulaš, Ptáček), 14. Kašpařík (Ptáček, Šimánek), 16. Mikeska, 24. Martynek (Ptáček). Rozhodčí: Hradil, Pešina - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:2. Diváci: 6444. Třetiny: 2:3, 0:1, 1:0.

Sparta Praha: Pöpperle - O'Brien, Salcido, Vykoukal, Gulaši, Philipp, Jan Hanzlík, Macholda, Zacpálek - Pacovský, Koreis, Hromas - Ton, D. Výborný, Y. Treille - Kůrka, Broš, Smoleňák - Bartánus, Kafka, Karpov.

Třinec - Liberec 3:4sn

Branky a nahrávky: 16. M. Růžička, 36.

Adamský z tr. střílení, 39. Zíb (Polanský, M. Růžička) - 22. Nedvěd (Víšek), 32. Bárta (Podkonický), 43. M. Hořava, rozhodující sam. nájezd Nedvěd. Rozhodčí: Blecha, Souček - Pouzar, Svoboda. Vyloučení: 9:11. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 3123. Třetiny: 1:0, 2:2, 0:1 - 0:0.

Liberec: Vošvrda - Hunkes, Výtisk, Moravec, Čakajík, Trončinský, Derner, Rýgl - Kudrna, Nedvěd, Dušek - Klimenta, Vak, M. Hořava - Podkonický, Plodek, Víšek - Bárta, Ondřej, Špaček.

Zlín - Vítkovice 2:3

Branky a nahrávky: 13. Řezníček, 54. Balaštík (Hamrlík, Leška) - 30. Ujčík (Malík), 50. Káňa (Punčochář), 56. Vrána (Burger). Rozhodčí: Hrubý, Minář - Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. Diváci: 4903. Třetiny: 1:0, 0:1, 1:2.

Brno - Pardubice 3:2

Branky a nahrávky: 5. Mojžíš (Malec, Veselý), 40. Dlouhý (Jakub Svoboda, Mojžíš), 59. Kvapil (Brabenec, Huml) - 39. Píša (Bartek, Mezei), 60. Somík (Pivko). Rozhodčí: Mikula, Lacina - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 9:5. Využití: 1:2. Diváci: 7200 (vyprodáno). Třetiny: 1:0, 1:1, 1:1.

Pardubice: M. Růžička - Nakládal, Kaberle, Píša, Kočí, Jillson, Mezei, Kolář II - Kolář I, Koukal, Starý - Bartek, Zohorna, Pivko - Pineault, Špirko,Somík - Radil, Rákos,Buchtele.

Litvínov - Karlovy Vary 0:2

Branky a nahrávky: 13. D. Hruška (Kumstát, Dobroň) 60. D. Hruška (Skuhravý). Rozhodčí: Husička, Hodek - Vengřín, Poruba. Vyloučení: 8:9. Využití: 0:1.

V oslabení: 0:1. Diváci: 4790. Třetiny: 0:1, 0:0, 0:1.

Mladá Boleslav - Plzeň 4:7

Branky a nahrávky: 11. Pabiška (Tvrdík), 19. Hrdel (Žabka), 25. Divíšek (Pabiška, Žabka), 56. Macho (Hrdel, Nouza) - 15. Modrý (Straka), 40. Straka (Vlasák, Jiří Hanzlík), 41. Jan Kovář (Hanzlík, Straka), 51. M. Heřman (Lammers), 54. Straka (Vostřák), 56. Jan Kovář (Vlasák), 59. Duda. Rozhodčí: Fraňo, Hribik - Jílek, Jindra. Vyloučení: 6:7, navíc Hay - Dvořák oba 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 3910. Třetiny: 2:1, 1:1, 1:5.

Plzeň: Salfický - J. Jeřábek, Jiří Hanzlík, Slaney, Modrý, Benák, Dresler, St. Pierre -Vostřák, Jan Kovář, Vlasák - Lammers, Straka, Johnson - Duda, M. Heřman, Dvořák -Stránský, Lev, J. Heřman.

Další program - úterý - dohrávka 3.

kola: 18.00 Pardubice - Karlovy Vary. Předehrávka 34. kola: 18.00 Sparta Praha -Zlín. Předehrávka 29. kola: 17.30 Vítkovice - Liberec.

14. BK Mladá Boleslav 24 8 2 3 11 63:62 9

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry

v prodloužení, prohry, skóre a získané body

UDÁLOSTI KOLA

Domácí síla Komety. Hokejisté Brna odehráli během pěti dnů třetí zápas na domácím ledě a opět vítězně, když porazili Pardubice 3:2. V hale Rondo vyhrála Kometa už pošesté za sebou a pojistila si druhé místo. O tříbodový zisk museli Brňané tentokrát bojovat až do samého závěru. Jejich vedení pojistil až 70 sekund před koncem třetím gólem Kvapil, i když Pardubicím se pak ještě povedlo snížit. Plzeň svižně krátí odečet. Kvůli neplatným registracím přišli o 19 bodů, za víkend jich hokejisté Plzně nabrali šest zpátky. Po pátečním vítězství nad Kladnem si poradili také s dalším klubem, který doplatil na sankce vedení extraligy. Na ledě poslední Mladé Boleslavi zvítězili v divokém utkání 7:4. Nejvíc se na straně hostů dařilo Martinu Strakovi. Plzeňský útočník dva góly vstřelil a na další dva přihrál.

Jak na rychlou a jednoduchou večeři s rýží?

Díky své všestrannosti se rýže LAGRIS už dlouho stávají nedílnou součástí mnoha pokrmů z celého světa. Bez ohledu na to, zda se používají k...