Diskuse
Masové střelby v USA? Na vině je astronomický počet zbraní, uvádí výzkum
Když se svět podívá na Spojené státy, vidí zemi plnou výjimek: léty prověřenou, ale hlučnou demokracii a vývozce oblíbené hudby i filmů. Existuje však jedna zvláštnost, která fanoušky i kritiky Ameriky stále mate. Ptají se, proč se tam tolik střílí. Jedinou proměnnou, která může vysvětlit velký počet případů hromadné střelby, je astronomický počet zbraní.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PK
P58e66t45r 40K47ř96í31ž
28. 11. 2022 13:47
Věda je holt věda, a natož takový výzkum! Jak všichni víme už ze základky, když se zbraně nahromadí až do nadkritického množství, samy se odjistí a začnou pálit jak šílené.
1
0
možnosti
IK
I82v98o 44K56l85e80p81á35č97e78k
28. 11. 2022 12:04
Na vině je člověk, nikoliv astronomický počet zbraní. Zbraň sama kohoutek nestiskne.
1
0
možnosti

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


















