Úterý 19. října 2021, svátek má Michaela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Berlusconi: Jsem nemrava, ale 33 žen za dva měsíce je na mě moc

Svět

  15:04
ŘÍM - Šéf italské vlády Silvio Berlusconi označil obvinění, která vůči němu byla vznesena u soudu v případě údajných intimních styků s marockou tanečnicí Ruby, za tvrzení "hraničící s halucinacemi" a ujistil, že se bude hájit v televizi.

Karima Mahrúgová alias Ruby foto: ČTK

Podle milánské prokuratury byla marocká tanečnice Ruby, v inkriminované době nezletilá, a dalších 32 již zletilých dívek nuceno k prostituci na Berlusconiho bujarých večírcích.

"Nemohu věřit tak barbarskému zneužívání justice, tak vzdálenému realitě. Je mi 75 let, a i když jsem nemrava, zdá se mi být 33 žen za dva měsíce trochu moc, dokonce i pro třicátníka," prohlásil premiér v rozhovoru pro deník La Repubblica.

Čtěte také:

Podle Berlusconiho tyto večírky, které se podle obžaloby zvrhávaly v orgie, spočívaly ve večeři se třemi muzikanty a šesti číšníky. "Dívky si někdy trochu zatančily. Samy, protože já netancuji. Nic víc. A teď vidím takové věci, které hraničí s halucinacemi," řekl premiér.Silvio Berlusconi

"Půjdu do televize a tam všechno vysvětlím, budu hájit sebe i ty mladé ženy. A zúčastním se všech stání před soudem," zdůraznil. Zopakoval, že nikdy v životě ženě za intimní služby nezaplatil. "Jsem taková Caritas (charitativní organizace). Platím chirurgické zákroky, zubaře či náklady na univerzitu všem, kdo to potřebují," řekl a dodal, že mimo jiné půjčil rodičům jedné z těchto dívek, kteří se ocitli v potížích.

O závěrech vyšetřování, které předložila prokuratura, informoval v úterý italský tisk. Podle něho se v Arcore, Berlusconiho luxusní rezidenci u Milána, od začátku roku 2009 do letošního ledna účastnilo večírků 33 mladých žen. Podle prokuratury měly večírky tři fáze: nejprve byla večeře, pak takzvané bunga-bunga a nakonec prý si Berlusconi vybíral jednu nebo několik dívek, které mu měly poskytovat intimní potěšení v noci.

Bunga-bunga popisují soudci jako striptýz a erotické tance, při nichž se dívky dotýkaly sebe navzájem a nechávaly se osahávat na intimních partiích od Berlusconiho. Ruby byla na těchto večírcích jediná nezletilá. Berlusconi stane v Miláně před soudem 6. dubna. Je obviněn ze sexu s nezletilou Ruby a z toho, že zneužil svého postavení, když zasáhl, aby policie tuto dívku zadrženou pro údajnou krádež propustila.

Autoři: ,

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Děti zvládnou všechno, to samé ženy. Muži však nevydrží, říká expert na přežití

Premium Tři dny trvalo pátrání po osmileté Julii z Berlína, která se v neděli ztratila rodičům u Čerchova na Domažlicku. V...

Jak se rodí sebevražda. Psychiatr Höschl nejen o schizofrenii a depresi

Premium Jak velká musí být síla, která člověka dožene k tomu, že si sám dobrovolně vezme život? Jaké jsou poslední myšlenky...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat