Neděle 19. ledna 2020svátek má Doubravka 2 °C sněhové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku: Bojím se teroristického útoku v Pekingu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 34
  • Poslední: 29.7.2008 10:40
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
29.7.2008 10:40

Jirásku, Jirásku...

Tak tam nejezdi, ty bolševickej posero!

28.7.2008 9:02

Bangladéš

ještě poznámka na okraj. Všichni litujeme ty ubohé Číňany, že tam měli zemětřesení, jenže málokdo ví, že oni podobné katastrofy na druhém konci světa přímo způsobují. V Tibetu vykáceli 2/3 stromů, což je jedna z hlavních příčin povodní v indickém Bangladéši.

28.7.2008 8:58

oportunismus

odpovědi pana Jiráska by mohly být uvedeny jako příklad pod encyklopedickým heslem "oportunismus". Opravdu se musíme olympijsky předvést i za tu cenu, že budeme lézt Čínským komunistům do zadnice?

Ono je to i k něčemu dobré, je to tak trochu nastavené zrcadlo. Dnes když nakupuju, tak se dívám jestli je to "Made in China" a dívám se jestli neexistuje nějaká alternativa co by mě finančně nezruinovala. A víte že často existuje?

28.7.2008 4:05

VZHLEDEM K TÉ KREATUŘE, KTERÁ ZDE POKLESLE EXHIBUJE POD MÝM

NICKEM, JSEM NUCEN ZDE PODAT DŮKAZ PRAVOSTI MÉHO NICKU, PŘEDLOŽENÍM VÝPISU DOKUMENTU O ÚSTECKÉM UDAVAČI, KTERÝ ZDE NEUVÁDÍ NIKDO, KROMĚ MNE!!Z ARCHIVU ÚSTECKÉ KRAJSKÉ SPRÁVY STB - ZE SPISU "BIDLO": Žadatel: vojín Karel Bidlo, nar. 1952 Věc: Přihláška do informátorské služby STB. Datum: 7. 11. 1971 "....... Chtěl bych poskytovat informace o mládencích ve vojenské službě nejen tzv. kontrášům i když jsem ještě na vojně, ale dnes bych chtěl poskytovat informace taky vám. Někteří neuvědomělí vojáci si se mnou chtěly vyřizovat účty pomocí najatých násilníků a když na to nesehnaly peníze, tak požadovaly alespoň abich dostal tzv. deku, což je porušením vojenského řádu! Nejsem žádný chudák paskřivec na těle i na duchu a nezplodil mně věčně ožralý syfilitik, níbrž můj soudruh otec je členem KSČ a pomocníkem SNB u nás v Ústí - Střekově. Moje mamka je známá žilinská komunistická aktivistka a ne špinavá smradlavá prostitutka, jak o ní hovoří někteří nepřátelé našeho socialistického zřýzení......" Ústí nad Labem, 26.3.2008 Předkládá: Mgr. Marta S. /počítačový přepis z Bidlova rukopisu je autentický - včetně gramatických chyb/.

 

27.7.2008 17:24

ZRUSME OLYMPIADU V CINE

OLYMPIADA SE MA KONAT V PROGRESIVNIM SOVETSKEM RUSKU, KDE VEDI, ZE ZITRA UZ JE VCERA. P.S. MUJ VYSTUDOVANY OTEC RSDr. MI TO RIKAL ..

28.7.2008 4:07

Re: ZRUSME OLYMPIADU V CINE - NAPSALA PLAGIÁTORSKÁ KRETURA

Z ARCHIVU ÚSTECKÉ KRAJSKÉ SPRÁVY STB - ZE SPISU "BIDLO": Žadatel: vojín Karel Bidlo, nar. 1952 Věc: Přihláška do informátorské služby STB. Datum: 7. 11. 1971 "....... Chtěl bych poskytovat informace o mládencích ve vojenské službě nejen tzv. kontrášům i když jsem ještě na vojně, ale dnes bych chtěl poskytovat informace taky vám. Někteří neuvědomělí vojáci si se mnou chtěly vyřizovat účty pomocí najatých násilníků a když na to nesehnaly peníze, tak požadovaly alespoň abich dostal tzv. deku, což je porušením vojenského řádu! Nejsem žádný chudák paskřivec na těle i na duchu a nezplodil mně věčně ožralý syfilitik, níbrž můj soudruh otec je členem KSČ a pomocníkem SNB u nás v Ústí - Střekově. Moje mamka je známá žilinská komunistická aktivistka a ne špinavá smradlavá prostitutka, jak o ní hovoří někteří nepřátelé našeho socialistického zřýzení......" Ústí nad Labem, 26.3.2008 Předkládá: Mgr. Marta S. /počítačový přepis z Bidlova rukopisu je autentický - včetně gramatických chyb/.

27.7.2008 13:11

Jirásek hájí olympiádu........

prdlačky, jen dobré korýtko. I kozelce bude metat estébáček.

27.7.2008 11:29

jasný důkaz

jak ČOV leze v riť vrchnosti. Kdyby chtěl Klaus či Topolánek aby Jirásko chodil pozadu a k tomu zpíval "Hej Valaši..." tak bude tak činit a s nadšením.

Topolánek bude hostem ČOV a ten je placen z našich daní... takže ČOV to vlastně nic nestojí. Ty peníze navíc na tyto účely má přiklepnuty již dávno předem od vlády.

27.7.2008 11:26

Náš stát reprezentuji v MOV

ofoukli a drzí bolševici, katastrofa. Je tragédii, že tuto holotu jsme pustili na mezinárodní fóra a oni nás ještě obtěžují svým hnusným, zvráceným a zavrženíhodným pohledem na svět. :-(

27.7.2008 9:50

SOUDRUH JIRÁSKO UTUŽÍ SPORTOVNÍ PŘÁTELSTVÍ LIDU ČR A ČÍNY!

PS ...... ZPÁTKY BY TO Z PEKINGU DOMŮ MOHL VZÍT PŘES ZIMBABWE A POKLONIT SE TÉŽ SVOBODNĚ ZVOLENÉMU TAMNÍMU PANU PRESIDENTOVI, ABY UTUŽIL ROVNĚŽ DRUŽBU KLAUS - MUGABE A ČESKO - ZIMBABWE!!Rv;-D(Y)>-

27.7.2008 9:10

Soudruhu jirásko ,

jste typické bafuňářské duševní nedochůdče , které pro svou penženku bude chválit , když na to přijde i Mugabeho a jemu podobné demokraty se vší svou demencí , které ve vás je .

Jste  soudruhu Jirásko , takový trotl , že dokážete napsat , že se nebudete "šťourat" v rozstřelených hlavách nekolaborujících čínských občanů se současnou totalitní mocí , které Čína likviduje bez soudů podobně , jako to kdysi dělali Lenin a Džugašvili v rusku ??? Vás , trhovecké humanitární bombardování zřejmě plní podbřišní radostí a NEBUDETE SE V TOM ŠŤOURAT .

JE MI Z VÁS NA BLITÍ , SOUDRUHU JIRÁSKO A NEBYLO BY TAK ŠPATNÉ , KDYBYSTE V ČÍNĚ ZŮSTAL NATRVALO , TŘEBA JAKO BACHAŘ V NĚJAKÉM KONCENTRÁKU , KTERÝCH JE TAM DOST ,KDE INTERNUJÍ LIDI, KTERÉ POSTUPNĚ BEZ SOUDŮ VRAŽDÍ A POTOM OBCHODUJÍ S JEJICH ORGÁNY NA VÝVOZ DO CELÉHO SVĚTA .

Pacinka trhu vše zajistí a šťourat se v tom nebude , že , hlavně , že z toho budou hromádky bankocetlí .

Soudruhu Jirásko , sbalte si svůj skřipec a vypadněte z funkce , kam nepatříte ani náhdou . Nakonec , stejně zastupujete cosi , co s původními olympijskými ideály NEMÁ DÁVNO NIC SPOLEČNÉHO , SPORT JE KOLOTOČEM DOPINGU A ŠPINAVÝCH PENĚZ SPONZORŮ , TAKŽE I VY JSTE FAKTICKY SOUČÁSTÍ MEZINÁRODNÍHO ORGANIZOVANÉHO ZLOČINU .

27.7.2008 8:18

Bojím se teroristického,,,,,,,,

Bolševik Jirásek chce poučovat komunistickou Čínu. Neměl by si brát sebou mobil ani notebook aby poznal jak se žije obyčejným Číńanům.

27.7.2008 7:58

když musíš ta musíš

No to jste mi paní Kalenská hodně zkllamala, snad šlo zeptat se bafuňáře proč vlastně musí podporovat olympiádu za takových okolností. Asi když musí, tak musí. Na myšlence olympiády podle mého názoru už nezbylo vůbec nic. Je to jen a jen o penězích.Podporujeme tím režim, kterého jsme se jen nedávno zbavili .Je to prostě hnus.

27.7.2008 8:20

Re: když musíš ta musíš

Proč by komunista Jirásek nepodporoval své soukmenovce?

26.7.2008 23:01

Skoda pani Kalenska, ze jste nam nepripomnela ...

... slova pana Topolanka, ze bude olympiadu bojkotovat.  Tak nakonec na olympiadu nejedou ti z levice, kdezto pravicove kridlo na cinskych lidskych pravech nic spatneho nevidi.  Chtelo by se rici, ze opet vidime "modrasky" jen jako prevlecene oportunisty.  "Olympiáda to neurychlí a taky se tam kvůli tomu nekoná. Olympiáda je taková facka politikům."  Tohle rekl tento soudruh zpovidany ve clanku.  Jen to dale ukazuje, ze olympiada je predevsim velky obchod pod zastitou sportu.  Prosim, ale nanestesti to stale platime ze svych kapes danovych poplatniku.  (Soudruzi organizujici zajezd na olympiadu puzvou soudruhy z vlady - jak jednoduche).  top0625top@hotmail.com

27.7.2008 8:23

Re: Skoda pani Kalenska, ze jste nam nepripomnela ...

Já bych do Číny odstěhoval všechny naše soudruhy politiky. A bylo by po korupci.

26.7.2008 20:54

Bambula

Ukaž tašku, ty šašku. Ještě aby se v čínském zákoníku šťoural, komediální pokrytec je to už teď.

26.7.2008 20:14

boj se boj

jen co přijede ten s velkejma koulemama , to bude vejřach !!

26.7.2008 18:39

kourit na ulici je horsi nez plivat na ulici

26.7.2008 17:45

Ta Čína

Je neuvěřitelné, kolik okolnímu světu Čína škodí a on jí za odměnu leze někam. Máme stále problémy s nebezpečnými výrobky zaplavujícími Evropu, kopírují naše výrobky, porušují lidská práva a my jim přesto zobeme z ruky, protože na tom krátkodobě vyděláme. Bodejď by je, kdybychom u nás platili lidi ve fabrikách 500,- za měsíc, taky by se k nám investice jen hrnuly.;-€

26.7.2008 20:21

Re: Ta Čína , investiční pobídky v ČR a ostatní výhody

pro zloděje , kterým se klausostán otevřel proto , aby soudruzi investoři = zloději mohli legálně krást , z investičních pobídek a daňových prázdnin platit úplatky vládním úředníkům počínaje prasidentem a konče polucajty .

Česko už není zajímavé , zlodějští investoři již dávno přesouvají své působiště do Číny a Mongolska .... Sranda bude , až se tento tržní koloběh za nízkými mzdami přesune kolem zemegule zpátky  do jůesej . To se všichno obézní černoši a předurčení kapitalisté posmějou ;-D;-D;-D

26.7.2008 20:56

Re: Re: Ta Čína , investiční pobídky v ČR a ostatní výhody

Kežbych to mohl sledovat z role spektejtra

26.7.2008 16:48

Olympiáda, versus Čína

Přiznám se, že nehájím ani jedno. Olympiáda je velká hra peněz a sport je pouze prostředek k jejich získání. Myšlenku spojování národů dávno nenaplňuje. A Čína, kterou vidím jako zemi útlaku menšin, potírání náboženství a nekvalitních laciných výrobků mi příliš sympatická není. Těším se, že se najdou jak sportovci, tak politici, kteří tam nepojedou. Ti v mých očích vyhrají.

26.7.2008 15:05

omyl pana Jiráska

Pokud opravdu odjede Topolánek do Číny, tak tam nebude ničím hostem, natož čínským. Maximálně se mu budou klanět na naší ambasádě, aby jim kníže nedal padáka. Pojede tam zcela soukromě a bude tam žít se synem a milenkou za naše daně v péči čs. ambasády. Takového předsedu vlády nemá nikdo na světě. Opravdu politický a lidský buran k pohledání.

26.7.2008 17:48

Re: omyl pana Jiráska

Který z ostatních evropských politiků bude v Číně na cizí náklady?

26.7.2008 13:16

rozumny postoj k olYmpiade

NEVIM CO JE NA TOM SMESNE???  DANIELO JESTLI JSI OPRAVDU ZENA A NE JAKO TADY TA KAMPELICKA CO SE ZA ZENU VYDAVA A ZATIM JE TO STAREJ ZARYTEJ KOMUNISTA  TAK SE DIVIM PROC PISES ZE TO JE SMESNE......

26.7.2008 21:35

Re: rozumny postoj k olYmpiade

Nějaký důvod, proč to není směšné?

26.7.2008 13:12

Olympiády 1936 a 2008

A.Brundage taky "hájil olympiádu".

Přesně vyřízené zástupy SA, jásající ženy a dítky, Vůdce německého národa - ti všichni vítali činovníky olympijského výboru : http://www.alumni.utah.edu/continuum/fall01/nazi.htm .

A jaké to byly krásné hry !

Žádné teroristické útoky, žádní Židi na tribunách, všude klid a pořádek. Jako ve vzorovém koncentračním táboře.

Jestlipak se povedou stejně krásné OH i Číně ?

26.7.2008 20:20

Re: Olympiády 1936 a 2008

Určitě ano. Možná s rozdílem, že když tehdejší MOV přiklepl Berlínu OH, ještě nebyl Hitler u moci, 1980 a 2008 přiklepli OH již existujícím bolševickým diktaturám. 

26.7.2008 20:31

Re: Olymp .. encyklopéd Hubonent , předseda sborovny

v gymnasiu Klause juniora ,

NIKDY NEOPOMENE NA ŽÁDNÉM TÉMATU TROUSIT PO PODLAHÁCH SMRADLAVÉ JARMULE , I KDYŽ S TÉMATEM VŮBEC NESOUVISÍ .

Potřeba neustále oblívat diskuze jeho talmudskou  ženyjalytou je nekonečná a dokud se nestane rabýnem v Praze 1 azy nepřestane opruzovat . Hubonent patří zřejmě k externím cenzorům , kteří dbají na to , aby zdejší diskuze byly vždy KOSER .    Tak nasdár  hubonente , pořád neúspěšný čtvrtrabýne .

Premium

Ve škole byla terčem posměchu. Dnes džihádistka Kristýna nenávidí i matku

Pětadvacetiletá Kristýna Hudková a její nastávající Omar Shehadeh | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Plánuje zabíjet. Soudí ji jako uprchlou. Žena z Mělnicka měla problémy s rodiči i spolužáky. Pětadvacetiletá Kristýna...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Marek Beneš z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) je... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

TEST: Vyplatí se benzin, hybrid, nebo diesel? Spočítali jsme to

Redakční srovnávací test dieselu, benzinového auta a hybridu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Auto máte vybrané, co mu ale dát pod kapotu, aby vás provoz vyšel co nejlevněji – klasický benzin, úsporný diesel, nebo...