Pondělí 29. května 2023, svátek má Maxmilián, Maxim
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Muž a žena v Bratislavě se zabili pádem z okna, v bytě našli mrtvé dítě

Svět

  22:05
Bratislavští policisté v neděli s odstupem několika hodin zasahovali na sídlišti Petržalka, kde po pádu z okna přišli o život muž a žena. V jejich bytě poté policisté našli i mrtvého desetiletého chlapce. Okolnosti případu policie vyšetřuje.

Pohled na Chorvatské rameno na sídlišti Petržalka v Bratislavě foto: Atomique, Wikimedia Commons CC-BYCreative Commons

„Na lince 158, krátce po 10.15h jsme obdrželi informaci, že měl z jednoho z bytů na Vyšehradské ulici v Petržalce spadnout muž. Muže odvezla sanitka do jedné z nemocnic, kde zraněním podlehl,“ uvedli na svém Facebooku bratislavští policisté.

Krátce po 15:00 přijali policisté oznámení o dalším pádu na stejné adrese: žena utrpěla zranění, kterým na místě podlehla.

„Policisté na místě provedli nezbytné úkony od prvotního oznámení, na základě kterých se jim podařilo odpoledne lokalizovat byt 7patrového obytného domu, ze kterého muž a žena pravděpodobně spadli,“ uvedli dále policisté.

Krátce po půl páté byt otevřeli a uvnitř našli tělo přibližně desetiletého chlapce, který nejevil známky života. Případ převzal vyšetřovatel z odboru kriminální policie.

Mapy poskytuje freytag & berndt. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap. Společnost také vytváří knižní sérii Toulavá kamera s tipy na výlety po celém Česku, která je ideálním dárkem pro obdivovatele krás naší vlasti.

Autoři: ,

Znáte pochoutku balkánské kuchyně ajvar?
Znáte pochoutku balkánské kuchyně ajvar?

Na Balkáně je ajvar nedílnou součástí prostřeného stolu. Zeleninová pochoutka Ajvar od Podravky doprovází grilovaná masa, ryby, zeleninu, sýry i...