Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Píšťala 2.9.2019 14:24

Telefon se dá přeci rychle lokalizovat! U nás k tomu máme k dispozici nainstalováno: ZÁCHRANKA !!!

Š. Matyášová 2.9.2019 14:36

žena jela po obvyklé trase ....to hovoří za vše...když mám danou trasu,po které jedu a rozvážím noviny, díky strachu nespolupracujua ,tak bych tu záchranářku na tísňové lince utopila taky...vůbec jí nepomohla...

V. Rybicka 2.9.2019 18:51

Česko a Ameriku nemůžete vůbec srovnávat. Takové rozlohy a vzdálenosti tam nemáte, takže dávat rady je dosti hloupé, Sir. *** A když vám americké auto stratí elektrický proud, tak ani dveře neotevřete. *** Potom paní rozvážela noviny. Což je job pro bílé sociálky, které na nic jiného nemají. Takže to asi byl pořádně tlustý žok, který neměl šanci se z toho auta dostat.

J. Jurax 2.9.2019 22:54

A když vám americké auto stratí elektrický proud, tak ani dveře neotevřete ... neznám americká auta, ale řekl bych, že otevírání dveří zevnitř jde mechanicky právě z bezpečnostních důvodu pro případ elektrického zkratu.

V. Rybicka 3.9.2019 0:15

Když jste zatopený vodou, tak dveře auta venkovním tlakem NEOTEVŘETE!!! Dříve stačilo stačit sklo. Dnes je všechno na elektriku. Jedině musíte okno rozbít něčím železným a s hrotem. Dnes nemáte šanci ani okno prokoppnout.

J. Jurax 3.9.2019 10:19

Jistě.

Jenže podle popisu události ta paní nebyla hned ve zcela zatopeném autě. Navíc jí do auta někudy tekla voda - proto se patrně taky nakonec utopila - takže se tlaky vyrovnávaly. Tudíž soudím, že dveře mohla během té doby, co konverzovala s dispečerkou, otevřít, neučinila-li tak, patrně zpanikařila; v článku není uvedeno, že by byla nějak fyzicky handicapována. Připouštím ale, že jde o spekulaci, neboť o události nevím nic než to, co bylo v článku.

Mimoto přední sklo lze zpravidla lehce zevnitř vykopnout z rámu; přinejmenším pokud není auto potopeno v hluboké vodě tak, že nad střechou je metr vody.

S. Bandera 6.9.2019 13:00

https://allthatsinteresting.com/debra-stevens-donna-renneau-911-call


Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Z knihy Belmondo o Belmondovi | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...