Neděle 11. dubna 2021svátek má Izabela 17 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku

'Češi odejdou z EU.' Výrok Klausova Hájka ovládl ruské weby

"Češi vyhrožují vystoupením z EU", hlásá v hlavním titulku jeden z největších zpravodajských ruskojazyčných portálů "Newsru". Reaguje tak na výrok prezidentova spolupracovníka Petra Hájka, který po podpisu Lisabonské smlouvy Václavem Klausem připustil, že uvažuje i o možnosti vystoupení z EU.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
kulíšek 5.11.2009 16:14

Re: Buranské obstrukce

Soudruhu Hájku říkáte, že Češi odejdou z EU. Prosím jmenujte!

jiří 5.11.2009 16:45

Re: Buranské obstrukce

není ten Vacek náš ženiální ekologický skoroherec?

online 5.11.2009 16:08

kdo to je

ten pitomec na fotce? Zná ho někdo? Čím se živí? Co dělá? Za koho mluví? Koho zajímá? V našich médiích je prostor pro každého hňupa.

schaba 5.11.2009 16:11

Re: kdo to je

Myslíš mluvčího hradu,křupane?Přečti si ten článek pozorně,vocasi.

online 5.11.2009 16:37

Re: kdo to je

jakého hradu je mluvčí? Není to spíš nějaký kastelán? Omlouvám se, hlupáku, ale podobné článečky už dávno nečtu. Co tě tak nastartovalo? Jseš komunista, jseš Rus, jseš u KGB, jseš socan, nebo jsi měl něco s Kikinou?

ALOIS.AMERICAN 5.11.2009 16:13

Re: kdo to je

vYPADA JAK HNUP

NNBLNGR 5.11.2009 16:07

kez by to byla pravda!

jo a vemte s sebou zbytek Vychodniho bloku! To si miliony a miliony lidi voddychne! Cim driv - tim lip! jen do toho!

neuropan 5.11.2009 16:05

...

Míra inteligence lidstva je konstantní. Jen počet obyvatel se neustále zvyšuje.

Větší vlastenec 5.11.2009 15:50

Odejdeme z NATO a EU !!!

Přátelé a soudruzi, vážení bezpartijní !

Jak jsem již mnohokrát konstatoval, v nejdůležitějších věcech s námi president V.Klaus plně spolupracuje (přes drobné neshody v určitých podružných otázkách). A nejdůležitějším úkolem současnosti je samozřejmě odchod z NATO a EU.

Po dvaceti letech plných násilí a bezpráví, dvaceti letech hladu, bídy a nezměrného strádání lidu se konečně vracíme zpět, vracíme se na cestu k rozvinutému socialismu. A především se kajícně vracíme k velkému národu Ruskému.

Můžeme být hrdi na svého presidenta, že kráčí v čele našeho národa na Východ, vstříc Slunci, vstříc jistotám a prosperitě, svobodě, spravedlnosti a solidaritě, že vede náš národ přímo do otevřené náruče našich starších ruských bratrů. Ať žije Václav Klaus, president-Obnovitel !

Ruská federace - záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie !   Volte ČSSD a KSČM ! 

Kwisatz Haderach 5.11.2009 16:02

Re: Odejdeme z NATO a EU !!!

Aha teď jste mi otevřel oči, já si vždycky myslel že Klaus je duchovní otec ODS. Díky

Větší vlastenec 5.11.2009 16:33

Re: Odejdeme z NATO a EU !!!

No jo, mládenče. To jsou pořád nějaké úpadkové buržoasní sci-fi, žití v alternativních vesmírech atd., a nakonec ztrácíte kontakt s realitou.  :-( Václav Klaus opravdu není duchovním otcem ODS. Václav Klaus ODS založil.

Jenže, jak by i Vám mohlo být známo, člověk se mění, a politické strany též (jen Strana, ta zůstává stále stejná, díky svému pevnému zakotvení v nesmrtelných idejích marxismu-leninismu-stalinismu).

V.Klaus se zklamal v ODS, a odešel z ní. V.Klaus se zklamal v Evrpě, a odchází z ní. A celý náš národ s ním (s výjimkou pár pravičáků a jiných vlastizrádců).

My pokrokoví, levicově založení lidé dokážeme odpouštět. Odpustili jsme V.Klausovi jeho podíl na zločinném rozbití spravedlivého společenského systému, a nyní mu zaručujeme setrvání v úřadě i po našem rychle se blížícím vítězství. Prostě - příští rok, během slavnostní ceremonie na Pražském hradě, dostane p.pres.Klaus bratrský polibek od s.presidenta Vladimira Vladimiroviče Putina. A pak se bude tančit všude !

Pod vedením prvního leninovce, přítele předsedy Paroubka, vpřed ke konečnému vítězství socialismu !   Volte ČSSD a KSČM !

Jakub S. 5.11.2009 17:16

Re: Odejdeme z NATO a EU !!!

A konečně opět nastoupíme přetrženou, leč nepřerušenou světlou stezku, ba magistrálu k světlým zítřkům... ach, souzi, já se  t a k  těším. Každému podle jeho potřeb, každý podle svých schopností... Souzi, já besen to nechtěl zakřiknout, ale - tak  n ě j a k  to cítím, že se zablýsklo na lepší časy! Zas bude vše přehledné, spořádané, jasné, klidné, budem opět žít plnohodnotný šťastný mírový život, všuýde budou základní organizace ROH, strany, ČSM, na školách jiskřičky a pionýři, v závodech ZO KSČ, ROH a Milice, síně tradic , přísahy pionýrů v nich, agenda občanských průkazů se poprávu vrátí založené Veřejné /a ovšem i tajné) bezpečnosti, Pomocná stráž VB bude  b d í t  nad nepřístojnostmi mladých, aby nescházeliz nastoupené cesty... to bude za krásné... a mhonem založit Tuzex, než zmizí všecko to zboží, abychme to my měli i nadáel souzi... ach! Čest!!

novaz 5.11.2009 15:50

to se jim to hoduje z našich daní

Petěr Gajek mozku v golově nemajet. Kikina se vůbec obklopuje samými exoty. Ovce v podhradí jenom bečí a ze svých daní platí si to celé obskurní panoptikum.

:-) 5.11.2009 15:45

Skoro bych se vsadil, že ten Hájek to řekl,

aby nastartoval tu Procházkovou. Ta na to naskočí a jede.

:-))

Někdo se dobře baví.

DRUR 5.11.2009 15:44

Navrhuji povstani za vznik nove - svobodne zeme

,plne demokraticke ZEME - Klausistan. Pod patronaci RUSKA a BELORUSKA sirme jedinou a spravnu demokracii. Klausistan - nova hvezda na mape politicke Evropy

:-) 5.11.2009 15:47

Re: Navrhuji povstani za vznik nove - svobodne zeme

A běž, ty srandisto.

folendr tidýt 5.11.2009 15:43

zdravý rozum

Nevíte jaké telefoní číslo mají Bohnice??? Pošlete prosím sanitku na hrad.

:-) 5.11.2009 15:47

Re: zdravý rozum

Spíš pro Procházkovou. :-))

Radim 5.11.2009 16:19

Re: zdravý rozum

Jo, tak nějak, spíš pro Procházkovou.

Radim 5.11.2009 15:43

Kachna jako slon!

Obyčejná novinářská kachna. I v Rusku jsou novináři stejný .... Co to ten Miloš o nich říkával?

Aha 5.11.2009 15:39

HRUZA

TAKOVE BLIVANCE JESTE NA HRADE NEBYLI  UZ JE NA CASE S TIM OPRAVDU NECO UDELAT VLADO PROBUD SE  NA HRADE VLADNE SAMA SEBRANKA V CELE S TIM JESITNYM  BLAZNEM CO CHCE STALE ROZHODOVAT ZA CELI NAROD  UZ JE VYHAZTE OD TAM A TO TREBA OKNEM NA HOLEJ BETON NIC JINEHO SI NEZASLOUZI  DELAJI CECHUM REKLAMU JEN CO JE PRAVDA BANDA SPINY...

Jakub S. 5.11.2009 17:19

Re: HRUZA

Zkus si eště před osmdesátkou všimnout, že existují taky malá písmena, tečky, čárky... doporučuju.

clay 5.11.2009 15:33

Memorandum při vstupu do EU

"vláda si uvědomuje prospěšnost a nezvratnost procesu evropské integrace a jeho unikátní aktuální vyjádření v konceptu institucí Evropské unie"......."Oceňuje odvahu a vizi jeho zakladatelů a jejich pokračovatelů, jejich trpělivost, houževnatost a realismus."......."Několik generací politiků eu svým nezměrným úsilím vytvořilo dílo ne vždy dokonalé, jako každé dílo, ale dílo životaschopné a perspektivní, dílo nestatické, živoucí a mající vlastní slibnou dynamiku"........Jen s obavami si lze zpětně představovat, jak by vypadala moderní evropská historie bez EU a jejich předchůdců

"Memorandum je pojato jako dokument, který má vládám států EU přiblížit ČR jako zralého a věcí znalého kandidáta, jako zemi, která si je vědoma podstaty evropských integračních procesů a jejich nástrojů a hodlá se jich účastnit jako rovnoprávný partner. potvrzuje, že ČR je připravena převzít na sebe závazky vyplývající z členství, převzít svůj díl spoluodpovědnosti za další vývoj integrace. Vyjadřuje vůli ČR přijmout EU takovou, jaká je, resp. jaká bude v době přijetí ČR a rozptyluje tak jakékoliv pochybnosti - pokud se kdy objevily - o zásadním přístupu ČR k EU....

podepsán Václav Klaus

Luboš 5.11.2009 15:38

Re: Memorandum při vstupu do EU

Tenkrát nebylo o LS vidu ani slechu.... To je stejný podvod jako se vstupem do NATeroristO......

clay 5.11.2009 15:45

Re: Memorandum při vstupu do EU

jakto že ne? I smlouva z Nice ji zmiňuje, ne jako lisabonskou, ale jako příští a co v ní bude - další integrace jako podmínka přistoupení dalších zemí

milkom 5.11.2009 15:44

Re: Memorandum při vstupu do EU

A vy si to vykládáte asi takto: Od teď budeme držet hubu a krok ať si tady evropská socialistická Internaconála dělá co chce. Budeme držet hubu a krok neboť to je nové pojetí evropské demokracie. Kdo nemá jednotný názor budiž nepřítelem zován, navěky pak ničen haněn pomlouván... :-))

clay 5.11.2009 15:46

Re: Memorandum při vstupu do EU

to je vaše interpretace....proč bych měl polemizovat s takovou mírou kretenismu?

milkom 5.11.2009 16:03

Re: Memorandum při vstupu do EU

Já to nebyl kdo sem dal to memorandum - poněkud mimo mísu...

Pavlina 5.11.2009 15:33

KLAUSISTAN

CR jmenem profesorovym by melo pozadat o pripojeni CR k Rusko a s tim souvisejici zmenu jmena z CR na Klausistan. Profesor by se stal vudcem teto republiky a vsichni by se uz na zakladnich skolach ucili jeho svetospasne ekonomicke a klimatologicke teorie. Kdo by vudci odporoval v cemkoliv, byl by prohlasen ze pro proevropskeho, aktivistu nebo ekologa a byl by zavren. Urcite by nam vsem bylo krasne.

rudolf 5.11.2009 15:31

ať táhne

Ať si tento nikým nevolený vyvolenec táhne i se svým páníčkem do Ruska a tam můžou debatovat o iluminátech, kteří ovládají svět. Jak je možné, že takovíto magoři mohou v ČR zastávat důležitá postavení?


Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

Michal Anděl vedoucí Centra pro výzkum výživy, metabolismu a diabetu 3.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...

První romské dítě, které skončilo v babyboxu. Romové zuří, matka ho chce zpět

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Je to příběh 217. dítěte, které babyboxy zachránily a prvního romského dítěte, které se v babyboxu ocitlo. Matka...

Fiala politiku dělat neumí a důsledky jsou tragické, hodnotí Klaus dnešní ODS

Václav Klaus | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Za deset dní oslaví ODS třicáté výročí svého vzniku. MF DNES požádala jejího zakladatele Václava Klause, aby...