Diskuse k článku: České předsednictví prý mohlo být horší

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 34
  • Poslední: 12.5.2009 13:13
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
12.5.2009 10:39

TÁTO FRÁZA ZNAMENÁ, ŽE TO JE SKUTOČNÁ KATASTROFA

Saša zase blúzni, že tu bude nejaká kontinuita. ŽIADNA KONTINUITA. NAJPR BY MUSELA EXISTOVAŤ NEJAKÁ KONTINUIOTA V ČECHÁČKOVEJ HLAVE. Vždy s niekým kolaborujete a pretvarujete sa, s Viedňou, Moskvou, Berlínom - a súčasne ste sa doma chcete tváriť ako vlastenci. Tejto schizofrénie sa nedokážete zbaviť. Európe to osladíte - smerom k domácemu čecháčkovi vysielate signál, že z predsedníctva urobíte frašku (to sa vám podarilo, akurát sa vám to nepodarilo zakamuflovať) a voči kultúrnej Európe sa chcete tváriť, že niečo riadite, koordinujete ... Nič, iba trapasy. Na vaše summity už nechodí ani Lukašenko. Intrigujete proti Európskej Únii, do ktorej ste vstúpili dobrovoľne, v ktorej máte plné politické práva,  a od ktorej beriete stovky miliárd korúun, aby ste záškodnícky presadzovali záujmy imperiálnych mocností, pre ktoré je EÚ vážnym konkurentom a prekážkou imperiálneho rozpínania. Švejk skrížený s podvodníkom (Černým) a záškodníkom (Klaus) - to je obraz dnešného zdegenreovaného čecháčka. Mohlo by to byť ešte horšie. Každé h ...vno môže smrdieť ešte viac a viac - kým sa s ním neurobí poriadok.

11.5.2009 18:44

České předsednictví prý mohlo být horší.

Voni se v tý západní Evropě lidi rádi strašej.  ;-)  Jako by jim tohle nestačilo.

6.5.2009 8:18

DŮVĚRYHODNOST ČESKA......

stojí a padá na ZÁKLADECH vymahatelnosti PRÁVA v ČR!! Momentálně je DŮVĚRYHODNOST  ČESKA na NOLE, jelikož tento "DNES" ÚŘEDNICKOSOUDNÍ -DIKTÁTORSKÝ a mnohdy i TERORISTICKÝ stát ,nemá žádnou vůli k tomu, aby tento ÚŘEDNICKOSOUDNÍ DIKTÁT a TEROR zastavil !!!!!

5.5.2009 23:21

Úspěšné předsednictví

Už by někdo konečně měl vysvětlit , v čem bylo naše předsednictví úspěšné. Vytáhnout si z tisíce názoru na naše předsednictví ten "správný" dokáže i průměrný redaktor LN. Jak říkal pan Tlustý, v paměti utkví uvodní ostuda s ukrajinským dovětkem, který Topolánek přehlédl. Dále velmi "vtipná" Entropa nebo blábol Topolánka o Obamově cestě do pekel. Čekal jsem však, že Topolánek nám udělá  mnohem větší ostudu, uznávám, že naštěstí neudělal. Ale hovořit o úspěšném předsednictví, to je hodně odvážné...

6.5.2009 7:17

Re: Úspěšné předsednictví

Topolánkovo předsednictví bylo skutečně úspěšné. Bylo hned na začátku vystaveno dvěma tvrdým zkouškám, vojenskému konfliktu v Gaze a přerušení dodávek plynu z Ruska do Evropy. Oba problémy řešil bezprodlení s osobní angažovaností a dosáhl v nich maxima možného. To ocenily vlády zemí EU s velkým respektem. Podraz zakusil až od opozičních politiků ve vlastní zemi, a od odpadlíků vlastní strany, zejména toho Tlustého...

12.5.2009 13:13

v čom bol úspešný?

O konflikte v Gaze neviem nič. O plynovej kríze, ktorá sa česka netýkala, takže o nej zase vy neviete nič, však my vieme dosť. 2 týždne v zime sme boli bez plynu. Plynová kríza sa skončila tak, že francúzsky a nemecký vlastníci slovenského plynárenského podniku presmerovali tok plynu v potrubí tak, že sa čerpal zo zásobníkov v západných krajinách. Myslím, že jediný úspech predsedníctva je v tom, že EÚ definitívne pochopila, že česi sú beznádejní švejkovia (Evrope to osladíme) a entropický "srandisti"  (keď nám odhalia podvod, budeme tvrdiť, že to je umenie). Ja myslím, že ste aj získali - od vás už v Európe naozaj nikto nič nečaká, iba prúúúsery. Aspoň máte klud. (Ako hovorí klasik: to chce klid.)

5.5.2009 22:44

mohlo být horší...?

a mohlo být i lepší pokud by však soudruh přítel Panděroubek nezačal vyšilovat

5.5.2009 21:24

Ono ještě horší bude, až to pozvedne osobně euroštváč Klaus!

.......... proto s užitečným idiotem Paroubkem zboural Topolánkovu vládu!!Rv:-(

5.5.2009 20:53

Co předvedli kdy naši vůdcové?

V jaké prdeli bychom byli bez unie je lepší raději nedomýšlet.Ti naši šašci,kteří se neschodnou jestli je noc nebo den by nás dovedli k zářivé budoucnosti českou cestou,ukradni co můžeš.

5.5.2009 20:35

PROČ CHTĚJÍ LISABONSKOU SMLOUVU ?

Co se stane bude-li schválena?

http://video.google.com/videoplay?docid=3719610459164146264&hl=cs  (Y):-©

5.5.2009 20:35

svoboda nebo totalita?

Odsouhlasením lisabonské smlouvy ztratíme svobodu a demokracii. Ocitneme se v totalitní moci nevolených byrokratů, kteří ovládají EU. Pouhých 20 let ČR udržela svododu a demokracii. Nyní jdeme kvůli LS vstříc novému totalitnímu režimu. I vy největší eurofanatici časem poznáte krutou pravdu o evropské unii.

5.5.2009 21:15

Re: svoboda nebo totalita?

Zajímavé je jen, že 25 evropských států dávno smlouvu ratifikovalo, což představuje většinu obyvatel Evropy a neměli strach z té evropské totality.. A eurodisidenti a euroskeptici, kteří chtějí kandidovat do parlamentu EU, proč ?? Ti budou prosazovat svobodu,, demokracii nebo snad totalitu ?? Hlavně budou prosazovat své zájmy. (Y)Rv

5.5.2009 22:30

Re: svoboda nebo totalita?

25 evropských států smlouvu schválilo proto, že se k ní občané nesměli vyjádřit. Smlouvu schválili papaláši. Jediné Irsko si prosadilo referendum.

5.5.2009 21:18

Re: svoboda nebo totalita?

nemohu souhlasit. nevím kteří trotlové dali rozumným názorům nálepku eurofanatici ap. eurohujeři ... jestli se dá mluvit o demokracii v česku (myslím že ano), tak právě jen a jen zásluhou západní evropy. bez ní by v česku vládl režim podobný bělorusku, ukrajině, či rusku. česko nevymyslelo demokracii, pouze ji napodobuje. vždy jsem si vážil společností v západní části evropy, ještě nedavno před 20ti lety na ní čast české společnosti plivala nechutnosti, podobní lidé se líhnou i nyní, v současné době a jejich argumenty jsou v podstatě stále stejné. svoboda-zůstat sám, totalita-přidružit se k západní civilizaci může říct jen trottel. Na byrokraty v bruselu může mít každý svůj  legitimní názor, ovšem taky by měl vyjádřit relevantní argumenty o nebezpečnosti této instituce, ne jen nějaké zahnuté okurky a banány. Bylo by velmi zajímavé porovnat, jak by czesko vypadalo jako právní stát bez nejmenšího "dotyku" práva z venčí. z bruselu. byl by to zvláštní neprávní stát, někdo to nazval "klausostánem"..... právo až druhé v pořadí.

5.5.2009 21:58

Re: svoboda nebo totalita?

Formulováno excelentně.

5.5.2009 19:57

To je sprostý vydírání

EU je nastupující totalitní režim. A už teď nás vydírá!

5.5.2009 19:46

no aspon vidi v EU co jsou Cesi zac !!!!!!!

nooo pisalkove,,,,, nazorna ukazka jak skutek utek , jaci jsou vlastne Cesi zac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a tentokrat to nemuzeme hazet na Sovetsky svaz, tentokrat to nemuzeme hazet na Rakousko Uhersko,,,  tentokrat to nemuzeme hazet na Nemce, Rakusaky na Francouze 

nejvetsi jsme prasata sami Cesi ......................  kvuli tricetikorune jsme schopni potopit kazdeho ,,,,  kazdeho cloveka v Cesku , ktery jen svoji praci prisel k majetku , ale kvuli ceske zavisti jsme schopni toho ""drzouna"""  ustvat a jeste ho pred samotnym ceskym narodem zakazdou cenu zvostudit a znicit ......................  to jme my Cesi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zavist, kocourkov   to je Cesko !!!!! Cesko v srdci Evropy

5.5.2009 19:25

Hlavně že už skončili - té ostudy udělali dost...

Nejsem žádným příznivcem soudruha Paroubka ale to co ti naší představitelé včetně toho  premiéra předváděli to bylo trapné.. Nejdříve se ti arogantní a pokrytečtí politici snažili všem všechno osladit , pak předváděli komedii s tou Bruselskou výstavou o schválení Lisabonské smlouvě ani nemluvě. A takoví to darebáci se chtějí před občany nějak obhajovat , svým jednáním ??? Jakou prezentací  ?? Svými euroskeptiky a eurodisidenty ??? Nebo tím rostoucím nacionalismem ??  Jsou to jenom docela obyčejní darebáci.  (Y)   Rv   (Y)

5.5.2009 19:47

Re: Hlavně že už skončili - té ostudy udělali dost...

Sudruhu, musis rozlisovat mezi konanim vlady a prezidenta.

5.5.2009 20:03

Re: Hlavně že už skončili - té ostudy udělali dost...

Zkuste oddělovat zrno od plev... začněte u sebe;-)

5.5.2009 19:24

našel ho

Topolánek je buran,proto potřebuje inteligenta Dalíka.

5.5.2009 19:21

kamaradi

5.5.2009 19:09

Paroubek je arogantni, populisitcky a vycurany pingl RaJe,

to jsme si myslel do te doby, nez skocil Klausovi na lep a svrhnutim vlady z nas udelal fackovaciho panaka v civilizovanem svete. Takze ted jsme vidim, ze je to jen naprosto tupe egoisticke hovado, zalkle svym JA. To bude premier, az ho zvoli oranzovorude stupidni stado volicu, ten bude mit ve vlade takova esa jako nacistu Ratha, socanskeho ekonomickeho guru Havla, nebo kaspara Slavka. A jeset by mohl prizvat trebas genialniho burzovniho maklere Grosse.

5.5.2009 19:07

taky pochvala..........

5.5.2009 18:58

No mohlo by to byt horsi

Jen si predstavit par Paroubkovo projevu :-) Pokud by je podal stylem, jakym je serviruje nam, tak by asi pani EU poslanci zustali koukat s otevrenou pusou :-D

5.5.2009 18:57

ještě že ploskolebec Vondra končí, ještě schválej

Lisabon a můžem jít, chlapci, z vandru domů

5.5.2009 19:01

Re: ještě že ploskolebec Vondra končí, ještě schválej

... a odborníci http://i.lidovky.cz/07/103/lncl/FHO1e9f43_Sobotka.jpg konečně na svá místa ...R^

5.5.2009 18:56

mohlo být i lepší

bez Topolánkova hajlování a prostředníku by se v Bruselu obešli. Například. A bez té zoufalé nekompetentnosti a servility za oceán, což Evropa právem kritizovala.

Ještě, že recepce probíhal jakžtakž, ale ty nepřipravovala česká vláda...

5.5.2009 19:03

Re: mohlo být i lepší

Tady je jeden z vrcholů té servility za oceán : http://www.rozhlas.cz/evropskaunie/komentare/_zprava/568241

5.5.2009 18:23

Plně souhlasím!

Kdyby Evropě předsedal Paroubek, Rath a další nýmandi z ČSSD, to by byla katastrofa! To jsou pouzí žvanilové a slibotechny nemořného. Až se tato sebranka dostane v Česku k moci, to bude čina! Mají prázdné makovice a o jejich image raději nemluvit! (Y);-D

Najdete na Lidovky.cz