14. srpna 2019 16:02 Lidovky.cz > Zprávy > Svět

Tragická nehoda na Bali: české turisty na motocyklu srazil náklaďák, 51letý muž nehodu nepřežil

Na indonéském ostrově Bali se srazil nákladní automobil s motocyklem s českým... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Na indonéském ostrově Bali se srazil nákladní automobil s motocyklem s českým... | foto: Buleleng Police

Bali Tragickou smrtí českého turisty skončila úterní dopravní nehoda na Bali. Jednapadesátiletý muž cestoval se svou manželkou po indonéském ostrově na motorce, když se srazili s nákladním autem. Čech na místě zemřel, jeho žena vyvázla s lehkým zraněním.

Podle indonéské policie se český řidič Martin Poledna zřejmě snažil vyhnout nákladnímu automobilu, který proti němu vyjel v protisměru. Nákladní vůz řídil dvaačtyřicetiletý Putu Sawitra, který neutrpěl žádná zranění.  Informoval o tom místní server Coconuts Bali.  

Tragická dopravní nehoda se stala v úterý odpoledne. Oba čeští turisté byli po ní ihned převezeni do nemocnice ve městě Singaraja. Bohužel muže už nešlo zachránit. 

„Martin Poledna byl po příjezdu do nemocnice prohlášen za mrtvého,“ řekl policejní mluvčí Putu Diah Kurniawandari. Česká turistka Irena Polednová, která jela jako spolujezdec, utrpěla při nehodě drobná zranění na pažích a nohou.

magMagdaléna Langová