Sobota 27. února 2021svátek má Alexandr 1 °C oblačno Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Malík 13.1.2021 20:51

Jakou demokracii ? Zadnou nemate !!

Jste jako komáři a státy, kde vládne vojenska junta !!!

Armáda tady od tohoto není - na to máte jiné složky - v tomto případě delate to samé, jako ty junty nebo komáři , takže jakapak demokracie !!!

No , emigranti a otroci , to mluvi za vše!!

Když jste tedy demokraticky , vraťte zem indianum , BARBARI !!!

UZ FAKT STVETE CELY SVĚT !!!!!!

J. Novák 13.1.2021 17:47

Pokud ústava negarantuje tajné svobodné, demokratické a nezfalšovatelné volby, nemá cenu ani papíru z včerejších novin NYT.

F. Navrátil 13.1.2021 17:46

Armáda se nesmí vměšovat do vnitřních politických záležitostí státu. Pokud tak činí, je to krok k diktatuře.

B. Rameš 13.1.2021 14:57

Eh? Nejvyšším velitelům to stojí? Anebo to jen prohlašují?

R. Vacek 13.1.2021 14:32

Snad by měla OSN usilovat o zajištění jaderných zbraní v USA. Aby se nedostaly do rukou nějakých extremistických skupin, které se tam dostaly k moci. U BLM totiž nikdo neví, jakým způsobem budou postupovat vůči zemím, které nepřijmou jejich výklad světa.

V. Novák 13.1.2021 14:23

Zajímavé poměry jsou v US ozbrojených složkách, když nejvyšší vojenští velitelé musejí vydávat taková upozornění...

P. Haraším 13.1.2021 14:12

citace: Mike Pence, který coby viceprezident také předsedá Senátu, zaslal svým kolegům v Senátu dopis. V něm do té doby podřízený, poslušný, pochlebující a nepochybně trpící Mike Pence informoval senátory, že se bude striktně držet omezené povinnosti, kterou jemu a prezidentovi přisuzuje ústava v procesu certifikace hlasování volebního kolegia. Co Pence v dopise nezmiňuje, ale každý to věděl, je, že to nebylo to, co mu nařídil jeho šéf, prezident. Trump veřejně zopakoval, že očekává, že Mike Pence ("který mi tolik dluží") podpoří volební podvod, který Trump připravil ve spojení se senátory Tedem Cruzem, Joshem Hawleyem a dalšími Republikány. Možná poprvé za čtyři roky Mike Pence postavil svou zemi nad osobní zájmy Donalda Trumpa. Pokud by došlo k opaku, puč by měl větší šanci uspět.

P. Pruner 13.1.2021 17:36

Puč byl pouze ve Vaší hlavě.

P. Haraším 13.1.2021 14:10

citace...Jak jsme viděli, Trump spolu s některými kongresmany Republikánů a protidemokratickými silami, které se aktivně účastnily pokusu o puč, byli ještě více zdiskreditováni. Obsazení budovy kapitolu násilnými výtržníky podněcovanými prezidentem bylo samozřejmě historickou událostí. Něco takového se nestalo od doby, kdy britské jednotky v roce 1814 Kapitol podpálily. (Tehdy ovšem byla budova prázdná - KD.) Naštěstí tentokrát okupace trvala jen krátce.

J. Malík 13.1.2021 14:00

Jo , vy jste vlastně krestani , zidi a islamisti , těm je dovoleno všechno, že ,a pak ještě poucujete ostatni ! tak to pardon ;-)

J. Malík 13.1.2021 13:57

Víte co , vraťte tu svou zem indiánům , ukradli jste jim ji , a neplacejte nesmysly .

Nejdřív ukrást zem a pak si hrát na zastance spravedlnosti a policajta :-)

Tvl. Kdo si myslíte, vy jedni emigranti a lumpove, ze jste ???

P. Pruner 13.1.2021 13:56

Myslím, že to je zarážející naivita vojáků, kteří si asi myslí, že po nich nebude vyžadována politická oddanost vůči novému režimu a nebude hlavním kriteriem jejich hodnocení. Příklady socialistických zemí a nověji Turecka by jim měly být příkladem.


Dvaadvacet znaků, že s tímhle mužem vás místo pohádky čeká jen utrpení

Jedovaté vztahy | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Některé ženy jako by se zhlédly v popelce. Věří, že oříšky přinášejí prince. Jenže nakonec jsou z nich spíš veverky –...

Inflace požírá uložené peníze. Kam s nimi, aby jich zmizelo co nejméně?

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Naspořili jste 200 000 korun, uložili je na účet, těšili se na úroky a po roce zjistili, že jste zbohatli o celých 340...

Biolog Zrzavý: Covid se postará, abychom umírali i na něco jiného než rakovinu

Evoluční biolog prof. Jan Zrzavý | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Podle amerického psychologa a genetika Roberta Plomina mají zděděné geny daleko větší význam při utváření naší...