Pátek 5. června 2020svátek má Dobroslav 12 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Mikulášek 23.5.2020 9:20

Každodenní vypuštění jedu na jednu ze zemí, kterou povinně nesmíme mít rádi, protože to soudruzi v USA říkají a ti mají přece vždycky pravdu.

S. Vor 23.5.2020 9:30

ne proto,že to říkají soudruzi v USA ale proto,že jejich drzost a vměšování do vnitřních záležitostí za přispění českých politiků nezná mezí,arogance a vydíraní umocněné zdravotním infekčním problémem -jejich problémem,který nechali přerůst do celého světa....zkráceně řečeno,chovají se jako by tu byli co by mocenský stát sami a jako utžený ze řetězu.Je třeba aby je USA opět spoutala když uzná za vhodné třeba i za cenu válečného konfliktu.Odpor a nenávist vůči Číně je oprávněný, na vzestupu a brzy bude i legitimní.Jedině Trump je může dokázat zastavit.

Z. Mikulášek 23.5.2020 9:47

Hmm...to je pravda, že se Čína utrhla že řetězu, zbohatla, hospodářsky dohnala a někde i předehnala USA. A to je přece vážný problém, to se musí zastavit stůj co stůj, jak správně píšete i za cenu války. Ty biliony dolarů na zbrojení nesmí přece přijít v niveč. Takže pane do posledního písmene platí co jsem napsal výše.

M. Vaněk 23.5.2020 10:01

Přesně tak

S. Vor 23.5.2020 10:19

neobracejte to naruby mně je volný jak prosperujou já argumentuju tím co jsem napsal.Obchodní válka je oprávněná mezi USA a Čínou.Jejich zboží je katastrofa jako z celé Asie ani u Vietnamců se už nenakupuje.Levná věc je drahá a nic nevydrží. Boty můžete za půl roku vyhodit.A k té Číně znova.Kde je v realu po tolika letech dvěstě mld.investic??? Dneska jsem za to rád,že tu skoro nic neinvestujou .Jenom využili jednoho samolibého a důvěřivého starce aby vyzobali rozinky...koupili podílově co se jim hodí a tím veškerá spolupráce zvadla. A ten kýč co sem dováží je na úrovni stánkového prodeje Vietnamců z devadesátek.Víte jak se tu uchytili? Bylo jich plno v Bavorsku u hranic,tak to Němcí razantně vyhnali sem a tady se pak se souhlasem orgánů schopili a adaptovali.A takhle se mělo postupovat s Čínou.Máme zájem dejme tomu o spolupráci toho a toho. na to vám bude umožněna licence a výrobní prostředky,všechno budete dokládat a danit zde ve státech Evropy.Ane ži si tady uplatí celej stát????

 • reagovat
 • nahlásit příspěvek
 • Z. Mikulášek 23.5.2020 10:52

  Vám je možná volné, jak Čína prosperuje, ale USA to určitě volné není. Způsob zbohatnutí a prosperity Číny je hodný k diskusi, ale každopádně budí respekt. Každá bohatá země zbohatla ne vždy férovým způsobem, spíš naopak. A co se týká kvality čínských výrobků, stačí vzpomenout na 60tá léta a pověst japonských výrobků z té doby. Koneckonců nikdo vás přece nenutí čínské věci kupovat, nebo ano?

  R. Vacek 23.5.2020 14:28

  Trump do nich vstrikne dezinfekci a vyresi tim spoustu svych problemu.:-)

  V. Cibulka 23.5.2020 10:25

  Kdo vám nařídil nemít rád nějakou zemi? A kdo říká, že v USA mají vždycky pravdu? Poprvé to slyším od vás.

  S. Vor 23.5.2020 10:44

  Stejná slova používá Austrálie a Nový Zeland a Kanada kde mohu ty informace regulerně získat levou zadní.

  V. Cibulka 23.5.2020 11:32

  Tak ještě vás se znovu zeptám, kdo vám nařídil nemít rád nějakou zemi, já takovou povinnost nemám, tak mě to zajímá.

  Z. Mikulášek 23.5.2020 11:06

  Ale no tak, přece nemáte zapotřebí dělat ze sebe hlupáka.

  V. Cibulka 23.5.2020 11:30

  Vy máte nějakou povinnost a nevíte, kdo vám ji nařídil? Tak odpovězte, ať nejste za hlupáka.

  Z. Mikulášek 23.5.2020 11:59

  I méně dovtipný by měl pochopit, že můj příspěvek byl myšlen jako nadsázka. Bohužel jsem nepočítal s osobou vašich "kvalit", které zůstane můj myšlenkový pochod utajen. Sorry, ale nemám náladu ani čas vás s touto problematikou seznamovat.

  V. Cibulka 23.5.2020 12:04

  Hm.. takže žádná taková povinnost neexistuje.. s tou hlavou si někam zajděte vy nadsázko :-) Psát nesmysly není žádná nadsázka.

  Z. Mikulášek 23.5.2020 12:30

  Jak píšu, nic pro vás, pane... :-P


  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Molekulární bioložka a genetička Soňa Peková. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Novinář Luboš Xaver Veselý | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Radim Mazanec z Neuromuskulárního centra Neurologické kliniky ve Fakultní... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...