Diskuse k článku: Čínský miliardář pouští z USA ‚výbušný materiál‘. Míří i na ‚ďábla‘, pravou ruku prezidenta

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 18
  • Poslední: 12.7.2017 16:44
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
E. Pistolero 12.7.2017 11:35

Asi havlista, dělá asi pro CIA.

R. Leibišová 12.7.2017 11:56

Asi kreten Pistolero alias Konavi, dělá pro Kreml.

J. Šejnoha 12.7.2017 9:15

Číňané berou korupci jako běžnou součást života. Od nepaměti.

Vědí,že se ji určitě účastnil i tento magnát, který, poté co zbohatnul na svých spoluobčanech, nakonec raději pláchnul do USA.

Pro Číňany je důležité, že vidí rychlý vzestup své životní úrovně i celé země.

R. Leibišová 12.7.2017 11:57

Jestliže někdo má svinstvo jako běžnou součást života, je třeba to odmítnout a ne přijmout jako normu.

P. Beneš 12.7.2017 7:55

KSČ je jednotná a silná!

Komunistická strana Číny se může vysmát všem svým nepřátelům – vždyť za ní stojí vší čínský lid! Ano, ohromující úspěchy KSČ při plnění 13. pětiletého plánu přesvědčivě dokazují ZDRCUJÍCÍ převahu plánovaného hospodářství nad chaotickým kapitalismem. A všelidové vlastnictví hlavního bohatství státu přináší všemu lidu takové výhody, o nichž si oběti buržoasní demokracie mohou nechat jen zdát.

Prostě: Kdybychom se my Češi inspirovali čínskými úspěchy v potírání kontrarevoluce, kdybychom v nešťastném listopadu 1989 použili k rozdrcení provokatérů a agentů Západu naše tankové divize (po vzoru leninského řešení problémů na náměstí Tchien-an-men), tak bychom dnes žili v samostatné a bohaté zemi, pevně spjaté se Sovětským svazem a celým táborem míru a socialismu. Tečka.

Ať žije náš prezident Zeman!

M. Veselý 12.7.2017 8:01

:-)

J. Nový 12.7.2017 10:26

Sovětský svaz neexistuje....

P. Beneš 12.7.2017 11:55

Sovětský svaz existuje v srdcích všeho ruského a českého lidu. Jasně to řekl s. prezident Putin: „Zánik SSSR byl největší geopolitickou katastrofou 20. století.“ Proto Ruská federace, právní nástupce SSSR, zcela přirozeně převzala i jeho funkci. Vždyť přece SSSR se zrodil z Ruska, z odvěké a NEUHASITELNÉ touhy ruského lidu po sociální spravedlnosti, po osvobození proletariátu celého vesmíru.

Co je naše – ryze česká – vina: Naše selhání tváří v tvář kontrarevolučnímu běsnění havlistů, sluníčkářů a pražské lumpenkavárny. Ano, kdybychom eurohujery a placené agenty EU a NATO v listopadu 1989 humánně zlikvidovali dle čínského vzoru, tak by se občani tábora míru a socialismu probudili. Byl by konec zrádce Gorbačova, neboť zdravé jádro KSSS by uvidělo, že to jde – když se to povedlo v Pekingu i Praze. A dnes by existoval SSSR i ČSSR, byli bychom svobodní a bohatí, naše vlast by byla chráněna Střední skupinou Sovětské armády proti teroristům i žoldákům US Army.

Ať žije náš prezident Zeman!

R. Leibišová 12.7.2017 11:58

Jasně, a nejhorším nepřítelem lidu je rock and roll a máničky!

P. Beneš 12.7.2017 14:21

Zřejmě vycházíte ze známého výroku P. Casalse, že, paní Leibišová?

Viz http://www.overgrownpath.com/2008/08/in-search-of-pablo-casals.html

V. Pavlíčková 12.7.2017 12:30

Svobodní ani bohatí bychom nikdy nebyli až na pár papaláškých výjimek a veksláky. Podle vašeho postoje jste patřil mezi "vyvolené" komunisty na vyšších postech a teď se musíte o svůj život starat sám.

M. Graf 12.7.2017 12:38

Tak ty nejsi jen pablb, ale totalni kreten.Bolševici za 40 let udělali z moderni demokraticke průmyslové země(ČSR),ktera byla na špici Evropy,zemi zaostavajici s jedním z nejnižších hdp v Evrope

P. Beneš 12.7.2017 14:16

Buď jste neinformovaný, pane Grafe, nebo prostě lžete: Buržoasní ČSR nebyla na „špici Evropy“ ani v HDP, ani v sociálním zabezpečení proletariátu – to bylo lepší i ve fašistickém Německu.

Dále: My komunisti jsme moc neznárodňovali; cca 80% všeho majetku, jenž byl znárodněn po osvobození naší vlasti Rudou armádou, znárodnil již pres. Beneš, svými Dekrety z r. 1945. Životní úroveň všeho našeho lidu pak stoupala přímo RAKETOVĚ – srovnejte si např. vybavenost československých domácností ledničkami, automatickými pračkami a televizní přijímači v letech 1938 a 1988.

Ovšem hlavní výdobytek naší revoluce byly JISTOTY. Příklad: Před r. 1989 jste měl jistotu, že Váš výuční list Vám bude stačit k zaměstnání do důchodu. Zato dnes ...

Prostě: Žijeme v nejistotě a bídě, ale i v očekávání dalšího osvobození. Proto si volíme naše osvědčené Vůdce, našeho Zemana a Babiše, abychom se CO NEJDŘÍVE zbavili jha EU a okovů NATO. Pak už příchodu nepřemožitelné Armády Ruské federace nebude bránit pranic.

Nazdar!

M. Graf 12.7.2017 15:50

Jo a byl to takovej ráj, že jste ho museli zadratovat, aby se z něj nikdo nemohl dostat. Jdi do hajzlu a doufej, že se nikdy nepotkame. Ne nechci ten vas blahobyt, tu vaši morální bidu, trestání a vrazdeni za jiný nazor, zákazy cestování, fronty, nefungující služby, braneni ve vzdelani atd.... I když si totalni kreten,budu vždycky hajit tvoje právo tyhle nesmysly hlásat,to vy bolsevici neznate.

P. Beneš 12.7.2017 16:44

Ochrana našich hranic byla NEZBYTNÁ, pane Grafe. Cožsám nevidíte, jaké DĚSIVÉ důsledky mázničení našich osvědčených ženijně-technických opatření na našich hranicích?! Nevidíte naši mládež zničenou drogami,pornografií, úpadkovou západní pakulturou? Ani naše důchodce, utrácející žebrácké důchody za zbytečné zboží?

Nevidíte naše pracující, uštvanénelítostným tempem kapitalistické výroby, jak se honí za plytkými materiálovými požitky, přičemž si nemohou dovolit slavit ani 9. květen, anivýročí VŘSR?!

A co ty miliony muslimů-běženců, za šumavskými hvozdy sibrousícími zuby na naše blonďaté holky a kinžály na naše krky?!

Prostě: Dráty a minová pole na hranicích mezi Evropou a našíZápadní Asií být MUSEJÍ. Jinak zlo bude proudit k nám, a našipobloudilí občani od nás. A teprve ve světě násilí a bezprávíby "naši" emigranti poznali, že kulka ráže 7,62 v zádech (resp.zuby služebního psa v krční žíle)by znamenala příjemnější smrt, než pozvolné umírání hladem ve stoce euroamerickéhovelkoměsta.

Nazdar!

V. Pavlíčková 12.7.2017 12:27

Čínská ekonomika už dávno nestojí na plánovaném hospodářství, ale na tom vašem chaotickém kapitalismu nejtěžšího zrna. Čína v některých strategických oborech sice udržuje státní podniky a plánovanou ekonomiku, ale tyto podniky příliš výkonné nejsou.

M. Graf 12.7.2017 12:33

Ty si pablb,Cina vydělává především na tom,ze dře sve pracující do úmoru za pár babek v nadnárodních korporacích, to nemá s plánováním nic společného

L. Max 12.7.2017 6:35

Dalsi kkt co ma zaludek v USA, ale hlavu v komouske Cine!