Pátek 23. dubna 2021svátek má Vojtěch 11 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku

Co poradil Trumpovi odcházející Obama? Soukromý dopis, který dojal nového prezidenta

Dvacátého ledna 2017 složil Donald Trump inaugurační slib a stal se novým prezidentem Spojených států amerických. V ten den se také stěhoval do Bílého domu, kde na něj v Oválné pracovně čekal tradiční dopis od jeho předchůdce Baracka Obamy. Trump pak lístek několikrát ukazoval a prohlašoval, že z jeho obsahu byl dojatý. Nikdy ale neprozradil, co přesně je v něm napsáno. Americká televizní stanice CNN se nyní dostala k jeho obsahu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Č. Ludvík 3.9.2017 20:13

Co by asi tak vzkázal svému nástupci Zeman?

"Vyber si tu hloupější polovinu národa s podprůměrným IQ a na ty se zaměř. Je jednodušší si je získat na svou stranu. Bude jim dělat nesmírně dobře, když se budeš navážet do vzdělanců, intelektuálů, vědců... Ideální je, dát jim nějakou ideologickou nálepku. Mně se osvědčila pražská kavárna. Také budou milovat když budeš mluvit sprostě, dělat hloupé vtipy a chovat se jako buran. Obrovský úspěch má také být otevřeným rasistou, to milují úplně všichni prosťáčci. No a když budeš každý den dělat přesný opak toho co se od tebe očekává, když budeš pohrdat demokratickými principy a ústavními zvyklostmi, dělat svou vlastní politiku zcela odlišnou od vlády, urážet kdekoho a soustavně lhát, máš zajištěnou neustálou pozornost všech médií. A nezapomeň na bonmoty. Čím hloupější, tím lepší. Tvůj MZ."

A. Javůrek 3.9.2017 21:46

přesně. A ti pitomci mu za to ještě tleskají. A on to dokonce řekl veřejně !

J. Jurax 3.9.2017 22:19

No, mám dojem - ač opravdu Zemana nemusím - že nemáte tak úplně pravdu.

*

Zeman není otevřený rasista. Zeman se nenaváží do vzdělanců, intelektuálů, vědců, nýbrž toliko do některých intelektuálů. Nevzpomínám si, že bych jej slyšel hanět fyzikálního chemika nebo materiálového inženýra.

*

K dobru mu budiž přiřčeno, že je jednoznačně proizraelský. Naopak jeví po mém soudu přílišnou afinitu k Číně (ano, kšefty pro naše podnikatele, pecunia non olet) a k Rusku.

*

A jestli si vybírá hloupější polovinu národa s podprůměrným IQ - inu, ten, kdo je reprezentantem politického směru mně protivného a sám mi není sympatický, nemůže mít než příznivce toliko s podprůměrným IQ. Platí přes celé politické spektrum.

Přece uznáte, že socany, ODS, topku, lidovce, okamurníky, anonisty, komunisty a další (nehodící se škrtněte) může volit jen jedinec s IQ silně podprůměrným.

*

Ovšem v něčem - bonmoty, chování etc., s Vámi nemohu než souhlasit.

J. Jurax 3.9.2017 22:21

Ale článek je o AMERICKÝCH prezidentech.


Jsme inspektoři, ohlásili se agenti do Vrbětic. Později se ozval výbuch

Lidé v okolí Vrbětic protestovali po výbuších proti skladu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Přijeli do muničních skladů ve Vrběticích a prokázali se jako zaměstnanci ostravské firmy Imex Group. Jednalo se však o...

Muž z Imex Group: Do beden k odeslání by se ve Vrběticích nikdo nedostal

Vjezd do bývalých muničních skladů ve Vrběticích | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Sklady ve Vrběticích na Zlínsku, které podle českých tajných služeb vyhodili do povětří ruští tajní agenti, měla...

Války budoucnosti mohou probíhat v lidské mysli, říká bezpečnostní analytička

Kristina Soukupová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Její znalosti sice využívají vojáci a jeden kolega ji prý s nadsázkou navrhl jmenovat čestnou generálkou britské...