24. března 2018 6:00 Lidovky.cz > Zprávy > Svět

Modelka z Playboye prý měla poměr s Trumpem, zatímco jeho žena Melania čekala dítě

Modelka Karen McDougalová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Modelka Karen McDougalová. | foto: wikimedia/ Glenn Francis

WASHINGTON/PRAHA Bývalá modelka a playmate Karen McDougalová potvrdila ve čtvrtečním rozhovoru pro CNN, že měla přes 10 měsíců sexuální poměr se současným prezidentem USA, tehdy však jen podnikatelem, Donaldem Trumpem. Setkávali se v letech 2006 a 2007 mnohokrát v době, kdy Trumpova současná žena Melania čekala dítě.

„Můžu vám říct, že jsme se vídali minimálně pětkrát do měsíce, ale většinou víckrát,“ uvedla bývalá modelka Playboye. Setkání prý byla velmi intimní a s Trumpem měla sexuální poměr, během kterého nepoužívali antikoncepci. Poprvé jí Trump údajně nabídl peníze, které však odmítla.

Sama si prý myslela, že by si ji Trump mohl vzít. Ten byl přitom od roku 2005 ženatý se třetí ženou Melanií, která v průběhu aféry McDougalové s Trumpem porodila syna Barrona.

McDougalová v rozhovoru přiznala, že jednou dokonce navštívila Trumpův newyorský byt, ve kterém jí Trump ukázal i pokoj Melanie. Po návštěvě jejího pokoje se modelka cítila „provinile, velmi provinile.“

„Prostě jsem jen chtěla z toho bytu odejít,“ vzpomínala McDougalová v interview. „Cítila jsem se opravdu velmi provinile. Nahlodávalo mě to zevnitř.“

Podle médií měl Donald Trump v té samé době i poměr s pornoherečkou Stephanie Cliffordovou, známou pod uměleckým jménem Stormy Daniels.

„Nevěděla jsem, že měl intimní poměr i s jinými ženami. Myslela jsem si, že jsem jediná, ale dává to smysl. Když to mohl dělat za zády své ženy, proč by to nemohl dělat za zády mně,“ řekla moderátorovi CNN Andersonu Copperovi modelka.

Ve čtvrtečním rozhovoru se McDougalová omluvila první dámě za to, co udělala. „Co můžu říct, než že je mi to líto? Omlouvám se. Sama bych nechtěla, aby se to stalo mě,“ řekla bývalá modelka.

Bílý dům domnělou aféru, na níž upozornil deník Wall Street Journal krátce před prezidentskými volbami, popřel okamžitě. Mluvčí Melanie Trumpové na dotazy CNN nereagovala.

mhMartin Hampejs

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?
3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na světě. Pád na hlavičku, opaření nebo vdechnutí předmětu patří mezi nejčastější úrazy dětí. Jak je správně ošetřit, aby následky byly co nejmírnější?

Najdete na Lidovky.cz