Sobota 6. června 2020svátek má Norbert 10 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Lilibínský 5.5.2020 12:50

Rusko je na okraji propasti....

To aby na nás a celou EU lépe vidělo.....;-D

P. Balcar 5.5.2020 21:54

10000 nakažených v RF denně, ti už nás a možná i celou EU tak dohnali a předehnali, že je nemůžeme dostihnout. Prostě to jsou molodci. Místo karantény jim Vovka zařídil povinou "dovolenou". Se zákazem vycházení. Kdyby to nějaký durak nepochopil a chtěl si zaletět na Soču.

P. Minar 6.5.2020 15:24

Vy máte starosti. Co ? Koho problémy a snahy tady šíříte ? Prý, o prezidentovi, vy jako Pražák nadřazený, tak familiárně - že Vova. Kdo ovčánku jako vlastně jste ? A doma vám to trpějí ? Ano ? Vy jste teda éro. Děláte také něco jiného ? :-P

P. Balcar 6.5.2020 21:40

Nebeč, prorusácká ovečko!

A to jste ještě včera tvrdil, že "mně je do Ruska málo". Stačí jenom zmínit jak toho jejich autoritáře někdy v Rusku označují a už jste rozčílením úplně mimo. Vy jste tedy mimo kompletně. Nedostatek intelektu je u vás nahrazen nekritickým přežvykováním rusáckého narativu.

P. Minar 6.5.2020 23:07

Člověče, vy jste Pražák přímo ukázkový. Nabubřelá nenávistná prázdnota . OK. Jinak to neumíte. Plácáte. Mne pouze vadí to pražské šílení. O mém intelektu pomlčte, mluvte raději o svém. Praha se sama vyčleňuje Z kotliny české a zase by ráda zatáhla Česko do zadku jinam. není rakousko, není Adolf, není Husák, tak jinam vy jste zářný příklad.

P. Balcar 7.5.2020 5:57

Pointa je v tom, že se s geolokací naprosto mýlíte. Ostatně nejen v ní.

Sám jste zářný příklad šílené nenávisti zadku.

P. Minar 7.5.2020 15:22

No když myslíte a nějak si tím konečně ulevíte, tak OK. ;-D

P. Balcar 7.5.2020 23:10

11000 nakažených v RF. Molodci trhli další rekord. Moskva dohnala a předehnala i New York ... v počtu nakažených.

Opravdu musí mít obyčejní Rusové strašnou radost, že mají takovou neschopnou vládu, která jim napařila povinnou dovolenou se zákazem vycházení. A místo ochranných pomůcek distribuje represe.

P. Minar 6.5.2020 15:26

A vaše informace jsou zaručené a nebo tak popražsku zase žvaníte ? No ? ;-D;-D;-D

P. Balcar 6.5.2020 21:43

Pjanyj durak něpaňal, čto napisal Lilibínský.

A. Novotný 5.5.2020 11:51

V Rusku padají z oken doktoři, v Čechách zase pacienti.

J. Škodák 5.5.2020 15:58

ANO, v Čechách je poměrně hodně lidí padlých na hlavu.

J. Škodák 5.5.2020 9:01

V Rusku jsou takové způsoby řešení problémů tradicí a to odpovídá tím jejich zvoláním po vyřešení problému:„ Nás mnógo!"

P. Minar 5.5.2020 16:10

Škodák, vám SOUŽKA učitelka ječtě neřekla, že Rusů je po rozpadu SSSR tak asi třetina ? A co Pražáci ? Kousek pod zemí, tunel Blanka, stavěli 6 let. Většinu toho rozkradli a potom to museli jít zase dofinancovat a hasit z jiných krajů. To nic ? ;-D;-D;-D Škodák, vy asi moc Rusko nemilujete. Že. OK. A můžete říci proč ? Ale nepovídejte to co tady často někdo z toho města proradného vyplodí, jako že , že Rusko agresoruje, lže, krade a vraždí ;-D;-D;-D

 • reagovat
 • nahlásit příspěvek
 • P. Balcar 5.5.2020 21:57

  A proč by to neměl povídat? Vždyť ti ruští "dovolenkáři" na Donbase jsou agresory, lžou a vraždí. Anexe Krymu je krádež proti mezinárodnímu právu a smlouvě uzavřené mezi RF a Ukrajinou.

  P. Minar 5.5.2020 22:52

  Na Donbase válčí dovolenkáři z celé Evropy. Zejména na té ukrajinské straně. Někdo může a někdo ne ? A navíc. Odkud víte, že na strane Donbasu válčí dovolenkáři z Ruska ? Z medií ? Jo ?

  A že lžou. OK. Vy se s nima asi stýkáte, víte teda své. Ale koho jako vraždí ? Střílejí z houfnic i 152 mm na civilní objekty Z že vám huba neupadne. No ale vy nelžete, vy kecáte a nevíte o tom nic. V tom je váš problém. 42 dnes milionů Ukrajiny válčí už 6 let s lidmi, převážně s horníky. To je asi OK :) Vy jste skutečně expert. Povídat může tady co kdo chce. I vy. Tady šíříte svoje blbosti a ani nevíte proč. ;-D

  P. Balcar 6.5.2020 6:48

  Vždyť jsem psal, že šíříte rusácký narativ. Po 6 letech to už nemůže být jen nevědomost. Obvzlášť, když je na Donbase zdokumentovaná přítomnost tisíců ruských vojáků jmenovitě, zásobování zbraněmi, municí, pokrytí PVO a řídícími důstojníky z Ruska. Bez masivní podpory z Ruska by Ukrajinci s "povstalci" zametli už v roce 2014.

  P. Minar 6.5.2020 15:19

  Já nic nešířím, já jenom odpovídám na pražské bláboly. Protože pořád mi nedochází, kde se v Praze bere tolik nenávisti k těm Rusům. Kdyby těm některým nabubřele moudrým Pražákům ti Rusáci nějak cíleně škodili a pod. Nakonec už dávají pomník vlasovcům. Co se to s některýma Pražákama děje ?

  Vy mi nepodsouvejte, agente někoho, že šířím cosi.Nevíte o tom nic, ale šíříte, že bylo zadokumnetováno ... a pod. Tak nevím, kdo tady víc lže. Balcare.

  P. Balcar 6.5.2020 21:35

  Vy máte s pražany očividně nějaký problém, že je tak nenávidíte.

  Fakta vás taky nezajímají. Přitom si Ukrajinci z infonapalm.org dali takové práce, aby ruské vojáky na Donbasu identifikovali a dohledali, často včetně lokace původní posádky, ze které se vojáček vydal na "dovolenou".

  P. Minar 6.5.2020 23:01

  Zase vedle. Holt Balcar moudrý. Já mluvil o Pražácích a ne o Pražanech. Za Pražana považuji normálního tvora. ne jakéhosi nabubřelého mistra i s chalupou, co má všude známosti, všemu rozumí a už by nejraději střílel Rusy. Zemana nevolil, ale demokraticky se ho snaží tady napadat, jako adolecent zastydlý. ;-D;-D;-D

  P. Balcar 7.5.2020 6:02

  Sám jste zastydlý, hloupý a namyšlený, že byste s pražáky v tomto mohl soutěžit.

  Zase vedle. Zemana jsem jednou volil. Ale on naprosto selhal a nesplnil předvolební sliby, že bude presidentem všech 10 milionů, a že bude sjednocovat společnost. Rozdělil společnost ještě víc než V.K.. Dal přednost své ješitnosti a mstivosti, doprovázené snižujícím se intelektem. Ale takový se zamindrákovaným zlonenávistníkům líbí, že ho zvolili znovu.

  P. Minar 7.5.2020 15:20

  Vaše plácnutí, že Zeman rozdělil společnost vás plně popisuje. Buťo žijete jinde a nebo na víc nemáte. Na intelekt Zamana nebudete stačit ani za 10 let. Kam na to vše chodíte ? Nebo to máte od Špidly ?

  P. Balcar 7.5.2020 23:06

  Za 10 let bude Zeman konzervovaný v alkoholu a Vovka nabalzamovaný mauzoleu.

  Komické je, že se durak jako vy, vyjadřuje k intelektu druhých.

  P. Minar 8.5.2020 1:41

  Balcare, víte o tom, že Zeman měl silnou cukrovku a tudíž jako moc pít nemohl? Že odpověděl , tehdy jěště začátečnici Slonkové v 2003 roce před kamerou a kdo nemá rád becherovku ? A že když hodlá jako dělat interview s premierem, že se má na to alespoň trochu připravit ? A tady začala kavárna s tím, že pije a Pražáci a jejich poskokové dodnes, jako bulíci to opakují. Pozor, ne bully. Balcare, vy jste ostuda kotliny české. Vážně. Teda, nejenom vy. Máte už ukončenou zakladní školu ? Protože vaše vystupování lze tipnout tak na borce ze 7. tř. ZŠ. Odněkud z Úholiček pod Smrkem. :-P

  P. Balcar 8.5.2020 6:29

  Vaše chápaní psaného textu je nedostatečné a vaše tipování je řekněme poněkud zmatené, duraku.

  P. Minar 8.5.2020 6:37

  No to asi píšete o sobě, což mne až tak neyajímé. Do you understant ? Chytráku. :-P

  P. Balcar 8.5.2020 6:46

  Nesmysly, které tu hromadíte, a nenávist s jakou ostatním nadáváte do pražáků, ukazuje na to, že malotřídka byla vaše intelektuální vzepětí a na ostatní si promítáte svoje nedostatky.

  J. Škodák 5.5.2020 22:05

  Minar, Rusko nemiluju, protože tam zavraždili bolševíci mého dědečka a prastrýce. Miluji však ruskou kulturu kulturních Rusů, kteří často museli opustit svoji vlast, aby mohli svobodně tvořit, nebo by jinak skončili v tom dobrém případě v gulagu. Nemůžu však milovat ruský nacionalismus a zhovadilost prochlastané populace.

  P. Minar 5.5.2020 22:57

  Tak za prvé kecáte a za druhé. Ne Rusové, ale sovětští lidé. Rusů je třetina. A v čele měli zpravidla někoho z neruského národa. Tak nekecejte. Jo ? Už mi je to až trapné, ale jo, chlastají, chlastají jako Němci, amici i Češi . Za ČR jsou ve spotřebě níže o 4 příčky. To si někde najděte. A Česku kazí průměr v té spotřebě ne Morava, ale Praha.

  J. Škodák 6.5.2020 10:28

  Minare, na rozdíl od Vás nekecám a nelžu jako Vy. Ruská statistika o pití alkoholu je lež, která neodpovídá skutečnosti!! Pokud jste tam nebyl mezi Rusi, tak nic nevíte.


  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Molekulární bioložka a genetička Soňa Peková. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Novinář Luboš Xaver Veselý | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Radim Mazanec z Neuromuskulárního centra Neurologické kliniky ve Fakultní... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...