Pátek 8. prosince 2023, svátek má Květoslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

VIDEO: Mexická policie „zatkla“ panenku Chuckyho z filmových hororů

Svět

  19:22
V Mexiku policie zatkla majitele démonické panenky Chuckyho z filmového hororu. Její majitel ji používal k zastrašování lidí a vymáhání peněz. Policisté nasadili pouta i panence.

Muže s panenkou na začátku týdne zadržela policie v jednom městě na severu Mexika. Podle místních médií používal loutkář, identifikovaný pouze jako Carlos „N“, panenku k zastrašování lidí a vymáhání peněz.

Policisté si při zadržení dělali srandu a i k panence chovali jako k běžně zadrženým civilistům. Spoutali ji a drželi u zdi, aby ji mohli vyfotit.

Mexická média uvedla, že policistka, která panence nasadila pouta, byla pokárána za to, že svou práci nebrala vážně. Jiná policistka se celému výjevu smála.

Carlos „N“ byl později propuštěn. Co se stalo s panenkou, se prozatím neví.

Chucky je hororová postava z filmu Dětská hra, který měl pak kvůli své úspěšnosti i pokračování. Dostala se pak i do dalších snímků. Pod názvem Chucky vznikly i tři série.

Autor:

Aby byly potraviny čerstvé: Soutěžíme o chladící kapsy od Nowaca
Aby byly potraviny čerstvé: Soutěžíme o chladící kapsy od Nowaca

Chladící tašky jsou užitečné pro udržení potravin a nápojů chladných, když jste mimo domov. Jsou skvělé i pro každodenní použití, například při...