Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Trump se chlubí fotkou ze svého zatčení. Zarámoval ji a vystavil v Oválné pracovně

  10:09
Bývalý prezident USA Donald Trump našel neobvyklý způsob, jak se pochlubit svým ikonickým mugshotem. Fotografie, pořízená během jeho zatčení v srpnu 2023, nyní visí u vchodu do Oválné pracovny v Bílém domě. Zarámovaná titulní strana deníku New York Post, která snímek obsahuje, tak vítá všechny jeho návštěvníky.
Trump se chlubí svým mugshotem. Zarámoval ho a vystavil v Oválné pracovně. (13....

Trump se chlubí svým mugshotem. Zarámoval ho a vystavil v Oválné pracovně. (13. února 2025) | foto: Profimedia.cz

Trumpův bývalý poradce Dan Scavino sdílel video z Bílého domu, kde je zlatě orámovaný snímek jasně vidět a v pozadí se objevuje prezidentská kancelář.

Svým sledujícím pořál Scavino „šťastného Valentýna“ a v příspěvku nechybí ani vzkaz „Vítejte v krásné Oválné pracovně“.

Fotografie pochází z jeho zatčení v srpnu 2023, kdy se Trump sám přihlásil úřadům v Georgii. Čelil obviněním z pokusu o zmanipulování voleb a stal se prvním americkým prezidentem, který musel podstoupit policejní focení.

Obrázek s jeho zachmuřeným výrazem a skloněnou hlavou se okamžitě stal virálním. Objevil se na tričkách, čepicích a hrncích, které se prodávají po celých Spojených státech.

25. srpna 2023