Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Dřevojan 5.9.2019 14:36

On je jako sirotek? V normální funkční rodině by se to stát snad nemohlo. Na svačinu jsem dostával ovoce, obědy ve škole rozhodně nezahrnovaly chipsy, nebo hranolky. Škoda, že není víc detailů. Doufám, že je ještě čas to zachránit.

V. Rybicka 4.9.2019 23:04

Tato zpráva kdo hloupém a paličtém klukovi nebo obžlova “státu”, že se více “nestará” o své obyvatele???!!! *** Musíte si vybrat. Buď budete žít v totalitě, kde vás budou všichni kontrolovat a ovládat, a nebo jste svobodný člověk a máte právo na chyby, které vás mohou i zničit. Na dvouch ťidlích se seďet NEDÁ!!!

P. Han 5.9.2019 1:48

Sice vám vůbec nerozumím, ale svobodný člověk (to je jeden z mála srozumitelných výrazů) samozřejmě může jíst co chce a z vlastní vůle oslepnout, ovšem netuším, proč by mu na to měli ostatní přispívat ze zdravotního pojištění. Jestli se rozhodl být slepý, proč s tím leze za doktorem, pokud si ho neplatí sám? Resp. proč za ním vůbec leze, když mu šlo o to oslepnout?

V. Rybicka 5.9.2019 2:56

Když mi VŮBEC nerozumíte, tak proč se k tomu vyjadřujete? To nemá logiku. Buď chcete žít jako svobodný člověk, a tím pádem berete plnou zodpovědnost za své činy.

A nebo se spoléháte na stát, který vám bude říkat co jíst, dělat a pravidelně cvičit. Co je na tom tak nepochopitelného?

B. Skoupý, Ing. 4.9.2019 20:03

Za blbost se platí ....