Pátek 7. května 2021svátek má Stanislav 11 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

Bruselská stopa vede do doupěte terorismu. Z Molenbeeku je i údajný organizátor pařížského teroru

Nachází se necelých šest kilometrů od Evropské čtvrti, v níž sídlí veškeré unijní instituce. Policisté tu část Bruselu velmi dobře znají. Čtvrť Molenbeek, v níž policie během víkendu zadržela pět podezřelých z pátečních útoků v Paříži, je známa výskytem radikálních islamistů. Jen za poslední rok a půl bylo bruselské ghetto několikrát dějištěm vyšetřování a zatýkání osob podezřelých z terorismu. A pochází z ní také údajný strůjce pátečních útoků, Abdelhamid Abaaoud.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Ladronka 16.11.2015 18:17

Milý pane Brodo, já jsem vás jen upozornil na všechny války a vraždy, kterých se USA dopustily. To jste si měl přečíst. Ale vy už jste zamotán do své nenávisti vůči Rusku tak, že už vám není pomoci. Já jsem si celých 40 let pod vládou komunistů prožil, vy mně nebudete poučovat. Lituji vašeho promarněného života i toho, že ve své nenávisti a sprostotě už nikdy nebudete šťastný.

P. Broda 16.11.2015 18:58

To není nenávist to jsou fakta! To že vám 40 let komunisti tloukli do palice vrahy z Wolstrétu jsem už pochopil.

J. Ladronka 17.11.2015 8:04

Stejně tak, jako nám teď amíci a jiní tlučou do hlavy vrahy z Moskvy? To jste také pochopil? Přeci jen si přečtěte o vraždění a válkách USA. Z jejich asi 200 leté historie nebyli ve válce tuším asi 15 let. Povraždili více lidí než Hitler a Stalin. A ještě něco, žádná válka se neodehrávala na území USA. Takže nikoli obranné, ale vesměs útočné války. Mějte se hezky.

P. Broda 17.11.2015 10:23

Tolik pitomostí v jednom příspěvku to už je na metál.

J. Ladronka 17.11.2015 23:06

Nazýváte pravdu pitomostí a bojíte se přečíst si o vrazích z USA. Ani to vám nepomůže. Vy už jste dožil, nemáte zájem o skutečnost a schováváte se před těmito fakty. No, užívejte si americké ubohosti a vlastní lži.

J. Čížek 18.11.2015 5:24

:-)))))

On za to, chudáček anonymní, snad ani nemůže.

http://www.kdejsme.cz/prijmeni/Ladronka/hustota/

J. Lea 16.11.2015 6:34

Z čeho má korupčně a morálně prohnilý kapitalismus, tedy tzv. pseudokapitalismus větší panickou hrůzu, z myšlenek komunismu nebo ze záměrně vytvořených a podporovaných milicí IS, které se vymkly kontrole teroristické CIA ve službách ropných a zbrojních korporací?

Obama: Atentáty v Paříži jsou

útokem na celý civilizovaný svět, aneb jak země zla útočí již více jak padesát let na celý civilizovaný svět s miliony mrtvých včetně nevinných žen, matek a dětí!

J. Lea 16.11.2015 6:27

Evropské 11. září? Tajné služby selhaly, nedokázaly koordinovaný útok odhalit, 

aneb jak evropské tajné služby ve spolupráci s teroristickou americkou CIA zinscenovaly po vzoru amerického 11. září teroristickou akci, která měla a má pod záminkou vyvolat nenávist a válečný teror proti muslimským zemím.

P. Balcar 16.11.2015 6:54

Může za to CIA. To je myšlenka dne!

V. Boháč 16.11.2015 7:23

Jj a ty krásná ghetta nevznikají protože se tam neshromažďují líní a negramotní muslimové


Pochvaly bych výrazně omezil, víc berou než dávají, vysvětluje psycholog

Zdeněk Krpoun psycholog | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Stále více čelíme nezdravému tlaku, abychom byli úspěšnější a výkonnější. Jak budovat zdravé sebevědomí? Jak správně...

Opakovaný výstup na osmitisícovku může urychlit demenci, říká neurochirurg Beneš

Vladimír Beneš | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Špičkový neurochirurg Vladimír Beneš, už třetí v řadě slavné neurochirurgické dynastie, o šťourátku v mozku, hezkých...

Pohodlnější to nikdy nebylo. Velký přehled služeb televize přes internet

Přehled služeb televize přes internet. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Otestovali jsme devět služeb televize přes internet. Vybrali jsme ty, které můžete používat s libovolným poskytovatelem...