Diskuse k článku: Dva Češi vykradli kasičku v německém kostele. Autem pak přejížděli hranice pro pěší

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 75
  • Poslední: 6.1. 2019 22:03
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Blatný 6.1.2019 21:51

Hereditární = dědičný = vloha je v genech = vrozená. Faktem ovšem je, že psychopatický defekt nemusí být nutně vrozený ve smyslu zděděný po předcích, ale může se jednat o "de novo" mutaci. Když já studoval genetiku, tak se ke slovu hereditární užívala obě česká synonyma, dědičný i vrozený. V protikladu ke stavu, kdy vloha byla získána za života. I ve slovníku jsou jako synonyma slova dědičný uvedena slova zděděný a vrozený. Vaši slaboduchou invektivu proto omlouvá jen fakt, že jste již dost zapomněl česky. Ohledně komunistických bestií. Hlavní architekt stalinského hladomoru na Ukrajině, kterému podle některých odhadů padlo za oběť až 8 mil. nevinných lidí, byl Lazar Kaganovič. Víte, z jaké etnické skupiny pocházel? A lidé stejného etnika byli rovněž hojně zastoupeni v důstojnickém sboru NKVD, organizace, která si co do krutosti a bestiality v ničem nezadala s Gestapem. Víte kolik miliónů občanů SSSR a dalších mají na svědomí? Proto byste o křesťanech měl raději držet hubu.

T. Cerny 6.1.2019 6:29

P.Blatny , sdelujete , ze vam ,neni nic do toho . ze se nemci chovaji nesrovnatelne humaneji nez soucasni zcela indolentni cesi a ze cechum neni nic do toho , ze italie , recko , malta , kypr , spanelsko praskaji ve svech zachranenymi uprchliky diky sve poloze a at si s nimi poradi sami spolu se zapadni EU , ale cesi recku , italii etc. urcite s jejim themaimmanentnim problemem nepomohou.

Vy, cesky truhlik jste u mne diagnostikoval " hereditarni demenci "- a kdyz se Vas coby velmi linguisticky scetly lekar s 52 letou praxi ptam , proc "hereditarni" , tak odpovidate zcela slabomyslne ze to je " vrozene".V dejinach mediciny byl take odhalen v Rakousku na zacatku minuleho stoleti jeden " fake lekar "kdyz psal opakovane " condylomata acumulata ".Ale mozna , ze v soucasnem cesku muze vystudovat i takovy lekar co nevi, co znamena hereditarni.

J. Blatný 6.1.2019 22:03

Mají zabavit lodě, které ekonomické migranty, které vy zcela lživě nazýváte uprchlíky, zachraňují, a nebudou pak praskat ve švech. Nikdo z migrantů pak na ty jejich vratké kocábky nepoleze, když je pár kilometrů od libyjského nebo tuniského pobřeží nebude mít kdo zachraňovat. Je známo, že 70% těchto tzv. uprchlíků úmyslně zatajuje svoji identitu, například tak, že ničí svoje pasy. Proč asi? Na to by si mohla taková lékařská kapacita s 52letou praxí a 131 IQ (v této souvislosti nebudu uvádět výši toho svého, bylo by to trapné a ubohé), jako jste vy, odpovědět sama.

T. Cerny 6.1.2019 1:21

P.Blatny, samozrejme ze nemecke nacisticke bestie ktere bestialne vyvrazdili 6 mil. cikanu , dusevne chorych a zidu byli krestane coz nejen ze neni " zlotrila demagogie "ale absolutely naked reality i kdyz vy jste presvedceb ze nemecke nacitiscke bestie byli budhiste ci muslimove.

Samozrejme , ze vy rasista telem, i dusi , majici uprchliky za " agresivni primitivy " zastavate theorii , ze nic na tomto svete neni horsi nez tech 1,2 miliardy muslimu.

Ale nemecti nacisticti krestane byli horsi nez cokoli jineho v dejinach .Komunismus v Cesku jsem zazil od sameho konce valky a kdyz clovek drzel s komunisty hubu a krok jao treba Klaus , Zeman nebo ja , mohli jsme bez problemu vystudovat a delat si dalsi specialisace a skromne zit. je mozne ze situace v kambodzi , Cine ci v Rusku byla horsui , ale ja znam komunismus jen z CSR.vy coby mladicky cesky rasista dusi i telem ktery by mohl byt mym vbnukem mne zcela jiste vysvetlovat nic nemuzete

Š. Apolen 4.1.2019 0:06

Pozor ! Následující stránka je privátní diskuse mezi pány Cerny a Blatný. Radno přeskočit rovnou na další stránku.

T. Cerny 6.1.2019 6:39

P. Apolen cave canem ( presneji canis )!

I ja bych vam doporucoval cist jen to co Vas zajima a sice od mnohem kontemplativneji a sofistikovaneji uvazujiich autoru prispevku adekvatne Vasemu intelektualnimu niveau.

J. Blatný 3.1.2019 23:54

Tak za prvé, Herr Cerny. Slovní spojení nacistické křesťanské bestie je darebáctví a zlotřilá demagogie nejtěžšího kalibru. Je to podobné, jako kdyby nějaký kretén napsal komunistické křesťanské bestie. Tenhle hnus jste udělal již podruhé. Za druhé, co je nám Čechům po tom, že si někdo léčí své černé svědomí tím, že chce, jako Němci nyní, aspirovat na titul největších světových humanistů. Za třetí, nacisté navzdory svým zločinům, mohou jen stěží konkurovat komunistům, pokud jde o počty mrtvých. Jen Stalin, Mao a Pol pot jich mají dohromady na svědomí mnohem více. A dnešní liberální levice, která určuje politické dění v Evropě, má ke komunistické totalitě nakročeno více, než si většina lidí myslí. Asi jste hodný člověk, jen poněkud pomatený a já nemám sílu ani náladu vám vysvětlovat všechny souvislosti ohledně rizik jejího dnešního liberálního přístupu například právě k imigraci lidí s nekompatibilní mentalitou vůči euroatlantickému civilizačnímu a kulturnímu okruhu.

T. Cerny 3.1.2019 23:36

Pane Blatny , rozdil mezi nami je predevsim v tom , ze ja jsem stary chirug s 52 letou praxi ,explicitne antirasisticky smyslejici neobcan ceska a vy mladicky usmrkany neurolog se sotva 1/5 mych medicinskych zkusenosti,explicitne rasisticky obcan tohoto ceska, jako 99,9% vasich spoluobcanu.

To je jako kdyby Vas vas vnuk chtel poucovat , jak to na svete chodi.Budte rad , ze se uz netrpite pod detskou enuresis nocturna !

Kdyz ja jsem promoval vy jste jeste davno nebyl na svete.

J. Blatný 4.1.2019 0:02

Máte fascinující odhad v tom, čím jsem a jak jsem starý, vy explicitně antirasisticky smýšlející neobčane. S vámi si člověk užije zábavy víc, než by čekal. Pokud jde o nejrůznější nesmysly, máte invenci vpravdě nekonečnou.

T. Cerny 6.1.2019 1:33

Rozdil mezi vami a mnou je v tom , ze ja nemam duvod svuj vek skryvat zatimco Vy s udanim Vaseho veku delate drahoty .Vy svoji kritiku me latinsko recke gramatiky resp, jeji orthographie stejne jako svuj vek uvadite bez konkretni syntaxe. Na Pr. piste : "mate tam chyby ale ja nereknu kde".No a jak dlouho mate za sebou enuresis nocturna resp. pollutiones take peclive tajite stejne jako svoji erudici a zkusenosti. Patrne protoze jste enigmaticky obcan tohoto ceska a ja obcan tohoto ceska nejsem.Ty nemecke nacisticke krestanske bestie vyvrazdili vedle 6 mil. cikanu , dusevne chorych a zidu jeste homosexualy , coz jsem zapomel znova jmenovat.

T. Cerny 3.1.2019 23:26

Pozor pane Blatny - ja povazuji nacisticke nemecke krestanske bestie za to nejhorsi v dejinych lidstva nebot nemecti krstane vyvrazdili 6 mil. cikanu , dusevne chorych , homosexualu a zidu !!!To nikdo jiny v dejinach lidstava nedokazal !V soucasnem Nemcku je trestne relativisovat bestiality nacistickych krestanu poukazovanim na zlociny komunismu !V tom se spolu beze zbytku shodnem !!!

Ale soucasne rasisticke gros obcanu ceska se s gros soucasnych nesmirne humanich Nemcu neda srovnavat. To ze toto ominosni cesko se vzpira pomoci recku a italii nebo spanelsku a malte , ktere jsou uprchliky zavaleny je do nebe volajici vychytralost.Cesti politici volaji po zrizeni detencnich center v zemich severni Afriky jakoby to byli my priblbli cesi co na to prisli !Samozrejme ze se nase zapadni EU o to intensivne snazi , ale Lybie , Alzir , Maroko etc. nechteji spolupracovat .Recko a Italie a Spanelsko by melo cechy neprijimat ani k mori - ale jsou politicky korektni !

H. Legler 5.1.2019 23:49

Vážený pane Dr. T.Černý, Váš český slohový konglomerát je uchvacující, pro mne bohužel naprosto nesrozumitelný.

Máte-li zájem, rád Vám to před zveřejněním bezplatně přeložím, případně podle přání recenzuji.

Anebo tohe hned nechte, a užívejte si důchodu.

S pozdravem a přáním světlé budoucnosti

Hans Jürgen Legler

T. Cerny 6.1.2019 1:10

Sehr geehrter Herr Hans Jürgen Legler, Ihre Intention mir zumindest mit der Semantik meiner schriftlichen, ohnehin fruchtlosen Produktion behilflich zu sein weiß ich sehr zu schätzen und obendrein halte ich sie für überaus lobenswert.Vielmehr würde ich es aber vorziehen es dabei bewenden zu lassen .Auch Ihnen dürfte ich eine ergiebige Zukunft wünschen.Ihr Dr.med.Hannover , MUDr Prag TCerny, Facharzt für Chirurgie ,Unfallchirurgie , Sozialmedizin.

J. Blatný 3.1.2019 23:25

Víte pane Cerny, mezi námi je rozdíl v jedné zásadní věci. Já se touto diskuzí bavím, ale vy ji berete evidentně smrtelně vážně. Já tím relaxuji při práci na počítači (jsem zvyklý pracovat v noci), zato vy se tím přímo realizujete. Zjevně máte nějaký problém, a nejsou to ani ti ubozí uprchlíci, ani rasističtí Češi. Měl byste se nad sebou zamyslet, než něco prošvihnete. Vaše výlevy ani zdaleka nejsou normální, to každému i laikovi musí být zřejmé na první pohled.

T. Cerny 3.1.2019 23:09

Ja jsem publikoval v CSR v Rozhledech v chirurgii kolem r. 70 jen dva clanky :"Appendicitida v tehotenstvi" a " Problematika retroperitonealnich krvaceni " coz je jiste strasne malo. Moji disertaci v nemcine jsem predlozil na MH Hannover s thematikou : " Problematika isolovanych poraneni zkrizenych vazu v kolene " . Jinak toho moc nebylo, neb jak jste spravne podotknul " jsem blb velkeho formatu "!Apropos- ten starosta v Ambergu co hovori o tom , ze se nesmi predem plosne odsuzovat uprchliky ale potrestat jen ty co se provinili proti zakonu se jmenuje take " Cerny"( v teto orthografii) ale Michal.

J. Blatný 3.1.2019 22:57

Herr Cerny, každý váš další příspěvek vás svou formou a obsahem usvědčuje z duševní poruchy. Nebo si před tím, než usednete k počítači, řádně přihnete. Vy jste úplně posedlý myšlenkou na zlodějské, rasistické a jinak zlotřilé Čechy, kteří si však po všech svých neblahých zkušenostech, především právě s Němci (a také s Rusy), jen chtějí žít podle svého. Nikam se neroztahujeme, k nikomu nelezeme. Kdo usiloval o rozbití Československa, aby pak následně anektoval české a moravské země v roce 1939 a přetvořil je v Protektorat Böhmen und Mähren? Kdo povraždil v letech 1939-1945 více než 250.000 bývalých československých občanů? Kdo svou rozpínavostí způsobil 2. světovou válku, kterou následně ostudně prohrál a umožnil tak Stalinovi okupaci řady států střední a východní Evropy a tím expanzi komunismu na několik desetiletí do míst, kam by se jinak nikdy nedostal? Tohle by si měl každý, kdo si o Čechy (a Moraváky) soustavně otírá svou špinavou tlamu (a k tomu navrch vychvaluje Němce), uvědomit.

T. Cerny 3.1.2019 22:38

Vy pane Blatny jste rasista par excellence. Vy pouzivate slova ve spojeni s uprchliky jako " agresivni primitivove "( kdybyste chtel zkopieruji Vam to) To bych ja nikdy !! nedokazal rict! V relativne novem ceskem filmu " Cesi proti Cechum p. Kratochvila rekne do zive kamery jedna ceska stara matka doslova : " Hitler udelal jednu velkou chybu , ze nezplynoval vsechn y cikany "!.Co si ale clovek na takove stare zene vezme aby ji nutil sva slova odvolat ! u nas mame takove rasisticke pakaze 15%, v tomto Cesku jsou to skoro vsichni a nejoblibenjsi ceska slova jsou " spinavi cmoudi ", agresivni primitivove !Mne je islam naprosto ale naprosto cizi neb mam rad vino a nezahalene zeny , ale je to nabozenstvi 1 ,2 miliardy lidi na tomto svete.Jak muzete rict o 220 milionech muslimu v indonesii ze to jsou agresivni primitivove ? Vy to samozrejme poprete rikaje , ze nejste preci zadny rasista jen nemate rad uprchliky , cikany , cernochy atd. atd. Ale Vy , cesky lekar Blatny PHD rasista nejste !

T. Cerny 3.1.2019 22:24

A take lzete kdyz opakujete , ze jste neoznacil moji udajnou demenci jako " hereditarni "!Nebudu to znova kopierovat protoze budete lhat stejne dal . jsem diskutoval nekde s udesnym ceskym rasistou anestesiologem Rogozovem coz je v cesku pojem . Toho vyhodili dokonce z GB kvuli rasismu . Tento cesky lekar odmitl v nemocnici v GB zacit s narkosou , dokud si muslimska operateurka nesunda pod chirurgickou cepici cisty muslimsky satek !Ja behem sve 52 lete chirurgicke praxe jsem zazil tolik chirugickych prasat kterym z pod cepice vycnivaly mastne vlasy a fousy , pri operaci si nechavali ustni rousku napul dole etc.Ti cesti rasisticti lekari jako rogozov by byli schopni kontrolovat i posici menstruacnich vlozek a pouzitelnost tamponu u chirugickych muslimek!!Vzdyt starostou Londyna je muslim Khan !! V US kongresu smeji americke muslimky nosit na zasedani v sale satky na hlave !!!Jak si nas realny svet Ti omezeni rasisticti obcane ceska predstavuji , das schlägt dem Faß den Boden aus !

J. Blatný 3.1.2019 23:08

Takže nepochopil. Jak nepřekvapivé. Tentokrát budu kopírovat tedy já. Věta zní: U vás se zjevně jedná o vliv hereditárního onemocnění psychopatického charakteru, které je alzheimerovou nebo vaskulární encefalopatií a z toho plynoucí demencí jen sekundárně zhoršováno. Chápu, že česky jste již poněkud pozapomněl, ale věta zas tak složitá není. Vrozená je zkrátka psychopatická osobnost, která je ke stáru modifikována nastupující demencí ze shora uvedených příčin. Ale je fakt, že teď jste se nápadně zlepšil, pokud jde o formu, takže asi dementní opravdu nebudete. Podle obsahu budete jenom blázen, zato pořádný. Přesnější diagnózu by ovšem musel stanovit psychiatr, a to nejsem.

T. Cerny 6.1.2019 1:43

Pane Blatny vubec ale neodpovidate na tu Quintessenci me poznamky :" proc by mela byt moje demence hereditarni!!! "????Vy si skutecne myslite , ze "hereditarni" znamena cesky "vrozena "???To Vase themaimanentni vzdelani nebude dost dobre .Asi jste ve skole pri vyuce cizich resp. latinskych slov chytal lelky ( Sie haben Maulaffen feilgeboten - jak jsem uz drive uvadel ) namisto abyste daval ve skole pozor .Jste neurolog jak jsem si myslel ?

T. Cerny 3.1.2019 22:10

S tim Vasim vynechavani slova pane ( a to Vy osobne nejen u mne ale u vsech ostatnich, stejne jako spousta ostatnich zdejsich ceskych diskuteru ) ) to je pro vas primo pathognomonicke, neb tim se snazite cilene urazet ane ze " nebylo uz misto "Tim umyslne lzete . Jak jste si mohl vsimnout jak kazdemu , i kdyz k nemu mam imensni aversi jako k vam rikam pane !Ale ja jsem lekar z te stare gardy , vy jste novy lekarsky utrinos toho noveho udesneho rasistickeho ceska . Co se tyce polyglottismu - fascinuji mne lide jako treba Juncker z EU co prednasi jednou perfektne francouzsky , jindy anglicky , pak zase spanelsky a samozrejme nemecky a jeho materstina je lucemburstina. I moje anglictina je nesrovnatelne lepsi nez ta udesna vaseho Zemana nebo Klause !Samozrejme aby clovek mluvil cizi rec bez akcentu musi prijit do te zeme jako dite do 10 let.Henry Kissinger jehoz materstina je nemcina prisel do USA v 15 letech a stal se ministrem zahranici ale nikdy se nezbavil sveho nemckeho akcentu.

J. Blatný 3.1.2019 23:12

Skutečnost, že vás fascinuje Juncker, mluví za vše. Asi je vám blízký tím, že umí bezobsažně a donekonečna žvanit hned v několika řečech, stejně jako vy.

T. Cerny 3.1.2019 21:56

Ve Vasem udesnem Cesku jehoz Vy jste typickym predstavitelem by politik, ktery by vyslovil sympatii k uprchlikum byl na veky absolutne na desne politicke scene Ceska zcela vyrizen !!Babis je jiste inteligentni clovek a myslim ze rasista neni ale vi , ze obcane jeho ceska jsou tak udesni rasiste jako vy a tak si mysli , ze cim rasisticteji bude mluvit, tim vic te ceske rasisticke sebranky ho bude volit. U na v nemcku mame taky stejnou rasistickou pakaz v podobe AfD, NPD a ostatnich neonacistu - ale ti vsichni dohromady maji volitelnost 15% nemcu !!! Vsichni nemcti politici krom AfD - t, j. 80% z nich vyjadruji denne nesmirne sympatie pro uprchliky zatimco v cesku je 99,9% rasistu ruzneho couleuru.Na tomto diskusnim foru je 99% rasistu Vaseho typu , nezyvajicihc se euphemisticky xenophobove!Krom mne , ktery nikdy obcanem tohoto udesneho ceska nastesti nebyl a pana Grundel a z politiku jsem slysel jen Karla Schwarzenberga jak rikal , ze toto Cesko na svuj neuveritelny egopismus doplati

T. Cerny 3.1.2019 21:45

Kdyz v r. 16 se na nadrazi v Budapesti nahromadilo asi 500 000 uprchliku ze Syrie zcela srovnane se zemi pricemz je Madarsko tam nechalo v naprosto desolatnim stavu v katastrofalnich hygienickych podminkach , matky s detmi bez jidla a piti , udesne cesko uzavrelo sve hranice nemohla se na to nase uzasna , celosvetove( s vyjimkou vychodnich statu typu udesneho ceska ) obdivovana kanclerka na to divat a pro vsechny otevrela hranice a nechala je k nam vstoupit. Nikdy predtim jsem p. Merkel nevolil , ale od te doby ji absolutne obdivuju a volim. Kdyz v r. 93 ve valce na Balkano Nemecko take prijalo 1 mil. uprchliku, spousta lidi u nas rikalo , to nema zadny vyhled na uspech - a melo. Samozrejme ze s nekterymi uprchliky jsou problemy , ale tolik strasne hodnych lidi u nas v nemcku se v jejich prospech nezistne angazovalo az se mi z toho tajil den. A na druhe ta rasisticka sebranka z vychodu vcetne takovych udesnych lekaru jako jste Vy , ze neprijmou ani jedineho sirotka z rad uprchliku!

J. Blatný 3.1.2019 18:11

Děkuji za nevyžádané sepsání vašeho curriculum vitae, je opravdu zajímavé. Zvláště ten útěk přes Jaderské moře na vodních lyžích byl jistě napínavý. Toho by dozajista žádný dement nebyl schopen, to je jednou jisté. Proto si musíte ještě jednou a pořádně přečíst vámi citovanou inkriminovanou pasáž a možná pochopíte, že nepíši o vrozené demenci. Jinak, aby byl jasno. Proti lidem jiných ras, etnického původu a náboženského vyznání nemám ani to nejmenší, pokud se vyskytují v zemích svého původu a k nám přijíždějí jenom jako turisté, specialisté na určité obory nebo studenti. Masovou imigraci, jaká již delší dobu probíhá do zemí EU, může ovšem schvalovat jen naprostý hlupák. Stejně postižený člověk pak označuje ekonomické migranty (95 % příchozích) jako uprchlíky a kritiky tolerance EU administrativy k tomuto jevu za "rasisty, nácky a xenofoby".

T. Cerny 3.1.2019 17:36

A vidite jeste ten rozdilmezi nami - strasne starym chirurgem a mladickym lekarem noveho ominosniho Ceska :Vy mne oslovujete " cerny " a ja vzdy -ackoli mam proti Vam silne antipathie "pane Blatny "

Vy jste proste produkt tohoto noveho ominosniho rasistiockeho ceska.Ta ornamentalni epitheta - ja Vam coby" striktniho monolinguala "coz neni daleko od pravdy , Vy mne titulujete coby " udesnou stvuru a Korunní blb T. Cerny opět vypouští jedy, které se mu urodily v tlustém střevě, jenž má místo mozku. Apokalyptický puch jeho intelektuálních zvratků"

Vase slova expressis verbis .

Apropos nerika se " verbosne" ale "verbalne"!!!

O borderline sy.jste se ve skole jeste neucili ?

J. Blatný 3.1.2019 18:29

Toho pana jsem vynechal proto, že můj příspěvek překračoval povolený počet znaků. Nemusíte se proto cítit hned dotčen. S tím slovem monolingvní v mém případě máte pravdu. Bilingvní resp. multilingvní, jsou výrazy vyhrazené pro osoby, které dvěma či více jazyky vládnou jako svou mateřštinou, a toho lze dosáhnout pouze tehdy, pokud se je naučily cca do 4 -5 let věku. Pak už to jde podstatně hůře. Mozková aktivita takového člověka při užívání toho kterého jazyka sledovaná metodou pozitronové emisní tomografie (PET) se pak co do lokalizace v příslušných korových oblastech liší od toho monolingvního, což je drtivá část obyvatel planety. I vy jste v tomto ohledu pouze monolingvní. Jinak verbální a verbózní jsou odlišná slova mající odlišný význam, podobně jako v angličtině adjektiva verbal a verbose. A vaše příspěvky jsou verbózní až dost. A pokud jde o některé ty moje nelichotivé výrazy na vaši adresu, tak platí, že jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá.

T. Cerny 3.1.2019 17:19

V dobe kdy jsem promoval v r.66 spolu s dnesnim prof ortopedie Tondou Sosnou , prof.gyn a mym dobrym pritelem Karlem Citterbartem , prof cevni chirurgie prof Ivanem Vankem , a prof. Stomatologie Jirkou mazankem , predsedou stomatologicke komory v cesku,PD Honzou Malym , byvalym reditelem IKEMu tak samozrejme zadne tituly PhD nebyly ( leda prazska hromadna doprava - cum grano salis )Prof. Pirka znam osobne ale ten je o 6 let mladsi . Na Bulovce jsem byli s pritelem Sonskym a Jarosem hvezdy na latinu a rectinu azejmena v latinskych koncovkach na OP protokolech, ktere jsem si kopirakem museli jeste psat sami na stroji.No a na Bulovce jsem znal vsechny .A na sachy.Ja byl vzdy explicitni antirasista a kdyz s nekde zacalo mluvit negativne na adresu cikanu , cernochu , asiatu , zidu ,uprchliku nikdy jsem to netoleroval , vzdy se jich zastal a prinejmensim odesel.Vy jste holt odporny rasista jako 100% Vasich spoluobcanu v soucasnem ominosnim cesku zlodeje Klause a spol.

T. Cerny 3.1.2019 17:05

Jeste jsem se uchazel o misto v Londyne a v Luxembourg protoze jsem ze zacatku umel mnohem lip angl. a franc.Ale v nemcku to bylo nesrovnatelne lepsi V poslednich 30 letech mam vsechny slovniky do nemciny ( span-nem, franc.-nem .angl.-nem portugalsko-nemecky ale zadny do cestiny protoze se pisemne vyjadruji v nemcine presneji a lepe nez v cestine . I kdyz jsem dementni jak jste to vy , mladicky cesky lekar okamzite zdiagnostikoval udelal jsem tech soudnich posudku v oborech neurochirugie, orthopädie a traumatologie za poslednich 10 let pres 2000!!! coz je tolik, ze to udelal tady jen malokdo.Jinak jsem tady v Nemecku coby chirurg udelal i 63 sectio caesarea coz je zvlastnost neb sotva nejaky chirurg jich tolik udelal . v mense jsem mel jen IQ 131 tesne nad normou mensy a ted bych mel sotva 100, neb nemam tu rychlost jako driv ale strasne moc zkusenosti.Pracoval jsem rok na Maledivach jako lekar u Flying Swiss Ambulance ,6 mesicu na hospital ship v severnim atlantiku etc.etc

T. Cerny 3.1.2019 16:48

Explizitn rasisticky , typicky mlady lekar soucasneho ominosniho Ceska p. Blatny pise :

1." U vás se zjevně jedná o vliv hereditárního!!!!! onemocnění psychopatického charakteru, které je alzheimerovou nebo vaskulární encefalopatií a z toho plynoucí demencí "Jeste tentyz den komentuje :"vaší demence (viz váš příspěvek níže), o které jsem však netvrdil, že je hereditární!!!!!!"Tedy nejdriv blaboli , ze jsem hereditarne dementni a pak to hned zapomene- holt typicky mlady rasisticky lekar soucasneho ceska !Samozrejme , ze v nemecku mi cesky titul MUDr uznali a az do r.85 jsem si musel psat pred jmenem : MUDr Prag.Ale protoze mne to stvalo , ze se vzhledem k memu ceskemu titulu musim odlisovat od nemeckych doktoru , udelal jsem si v r. 85 jeste doktorat med. v nemcine a od te doby vsude v pase , obcance , ridicaku i motorky jen prosty titul Dr.Cerny , coz si psat cesti lekari v Nemecku nesmeji.Apropos - mam jeste USA nostrifikaci ECFMG protoze jsem nejdriv chtel dale do USA

Najdete na Lidovky.cz