Středa 15. července 2020svátek má Jindřich 12 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
E. Moucha 3.7.2020 10:06

Pane Balcar,mám jednu otázku. Kdo je pro světoví mír větším nebezpečím,Rusko nebo USA ?

P. Balcar 9.7.2020 8:29

Když už tak "pane Balcare" a "světový mír", bolševický noku!

Otázka je, co si pod světovým mírem představujete? Bolševici si pod tím představovali jejich totalitní režim šířený po celé Zemi všemi prostředky.

I. Jemelka 29.6.2020 23:17

jsem zvedav co napisou Lidovky a jak se budou tvarit konspiratori/diskutujici az tato bublina splaskne jako mnoho pred tim - Trumpovova opozice pracne "pripravila" mnoho "dukazu" ale jaksi je nemuze predlozit jen o nich muze mluvit

J. Bilina 29.6.2020 19:08

https://www.youtube.com/watch?v=kiDkTOKI7Ro

J. Vintr 29.6.2020 11:21

Normální člověk nikoho veřejně neobviňuje, pokud pro to nemá konkrétní důkazy. Trump se chová (na rozdíl od zde přispívajících blbů) jako normální člověk.

J. Bilina 29.6.2020 14:41

Celou vec uz potvrdily i britske tajne sluzby. A Donik byl informovan uz koncem brezna.

Takhle se nechova vrchni velitel, takhle se chova ta nejvetsi spina! Donald Trump je (at uz kvuli vyhodam nebo z presvedceni) vlastizradce a sluha Kremlu. Hanba jemu i jeho fanatickym poskokum!Rv

E. Moucha 29.6.2020 14:51

Britské zpravodajské služby které nedokázali ani to kdo skutečně zaútočil na Skripala. Ty kteří skočili na špek stejně jako Američani íránskému agentovi že Irák nadále vyrábí chemické zbraně. Myslete už svou hlavou.

J. Bilina 29.6.2020 19:06

Ale dokazaly. Akorat ctenari Sputniku o tom nevi...;-)

E. Moucha 30.6.2020 6:09

Ten Sputnik nečtu. Že se něco dokázalo? Tak třikrát změnili látku kterou byl proveden útok. Po pěti dnech přišli na to že to byl Novičok. Jedna z nejnebezpečnějších látek které pár miligramů dokáže zabít během několika vteřin několik lidí. Světe div se. Nejen to že ti dva se procházeli,poobědvali a nakonec si šli sednou do parku kde teprve zkolabují se zázračně uzdraví. Korunu tomu nasadila bývalá premiérka když se dotazovala Moskvy kde se v Británii vzal Novičok. Britské služby ji zapomněli informovat že už od roku 1994 mají protichemické jednotky NATO vzorky této látky,tedy i Britové. A asi největší hloupost napsali kde ta látka byli nanesena po tom co opět to několikrát změnili. Na kliku u Skrípalova domu. Pane Bilina,Vy když odcházíte z domu z manželkou berete tu kliku do ruky oba. Skutečně myslete svou hlavou

P. Balcar 30.6.2020 7:35

Opět šíříte ruský narativ, který nemáte z vlastní hlavy.

E. Moucha 30.6.2020 8:37

Když si dám dohromady názory expertů a zapojíme mozek kterého se vám nedostává tak mi vychází ze Britové udělali někde chybu. Je to podobné jako u nás s tím ricinem

P. Balcar 30.6.2020 9:48

Vždyť říkám, že to nemáte z vlastní hlavy, opakovaně přežvykujete ruský narativ. Kolik mozků jste musel zapojil, experte?

Kreml taky selektivně odmítá a popírá důkazy, ikdyž byli jeho "dovolenkáři" na zapřenou přímo ve městě. Ale nebyli to turisté jsou to důstojníci ruské rozvědky.

Proč třeba nepoukážete na to, že Kreml lhal o identitě turistů? Nebo že laboratoř pro výrobu novičoku v Rusku nechal Putin zlikvidovat, aby zahladil důkazy jako zločinec?

E. Moucha 30.6.2020 11:09

Vy hlavičkou krumpáčem otevřená. Možná že jste zaznamenal proč ta dcera do Británie take jela. Ona se měla vdávat a její otec měl se té svatby v Rusku zúčastnit. A to v případě Skripala asi nebylo tak jednoduché. Proto ti dva agenti mohli tuto akci připravit. Možná což pochybuji že ta dcera co se zázračně uzdravila vyšetřovatelům tvrdila že se měl její otec v tom parku s někým setkat. Jinak p. Balcar tak velké město je prošpikováno bezpečnostními kamerami je z podivem že nikde nejsou záběry ze by se přiblížili k domu Skripala a něco matlali na kliku. Už jsem se ptal p.Biliny. když odcházíte s manželkou z domu nebo bytu oba sahate na kliku z venčí. Z mé hlavy to skutečně není ale třeba z hlavy p. Šándora. Co myslíte on o tom asi bude vědět daleko víc než my co sem chodíme na diskuze

P. Balcar 1.7.2020 6:10

Hlavička cepínem otevřená byl Lev Davidovič Trockij. Toho taky dostihl po deseti letech v exilu rusácký vrah až v Mexiku. Být u toho Šándor, tak napíše, že nevidí jasný motiv, že ho dal zavraždit Stalin. A Moucha to bude rozporovat.

Kvůli vám a podobným prorusáckým prosťáčkům budou instalovat v GB kameru u každé kliky. Určitě už na tom pracují. Moje zvyky vynechte a zeptejte se jinak: Proč by se při čekání na odchod Skripala nemohla jeho dcera dotkout vnější kliky? Znáte zvyky Skripalových při odchodu z domu v Salisbury? Znali by je agenti GRU? (btw: stejný turista/agent GRU řídil vyzvednutí vašeho oblíbence proruského kolaboranta Janukoviče z Ukrajiny)

Andor Šándor: "Tomu prostě nevěřím.", "Rusko to klidně mohlo být, to já vůbec nepopírám, ...", "Nebo já prostě nevím. Chybějí mi údaje, " .

No to je hned vidět vykecávajícího se experta, o jehož smyšlenky se lze plně opřít. Když ani neví, že u jako jakékoliv chemické látky záleží na množství a stupni aktivity/degradace.

E. Moucha 1.7.2020 7:45

Ale já myslel že vše co píšete je jen z vaší hlavy a ejhle vy cituje p. Šándora. Můj oblíbenec proruský Janukovyč. Celý Janukovyč je mi naprosto ukradený je to stejně prolhaný politik jako všichni politici na světě. Jen k tomu proruskemu. Jak už jsem vám psal Janukovyč po zvolení prezidentem nejel žebrat o pomoc do Moskvy ale do Bruselu ale ti jelikož neměli zájem tak se na něj vykašlali tak šel žebrat do Ruska. V roce 2013 podepsal že západními těžařskými společnostmi smlouvy o těžbě ropy na Ukrajině aby nebyl závislí na dodávkách z Ruska. To dělá spojenec Ruska? Porosenko chtěl přestat pro Rusko pracovat ale uvědomil si že by přišel o moc peněz ale hlavně by se zvýšila nezaměstnanost tak od toho nápadu odstoupil. Chcete říct že taky je proruský?

E. Moucha 1.7.2020 8:07

A to Porosenko udělal kdy Rusko válčí s Ukrajinou

P. Balcar 2.7.2020 8:14

Moc jste nemyslel a neudržel. Už jsem vám to psal, že to byl zloděj a korupčník. EU takové nechce financovat.

Janukovičovi zabavili miliony eur v zahraničí, jemu a jeho partě miliardy na Ukrajině. On to nedělal pro Ukrajinu, ale pro sebe. Zavádět ruštinu jako druhý úřední jazyk bylo taky pro Ukrajinu? Pozvat ruská vojska na Ukrajinu taky nebylo proruské?

Porošenkův podnik v Rusku byl opakovaně navrhován na znárodnění, ani mu ho Rusové nepovolili prodat.

Je to marný. Vy jste jako senilní festival prostoduchosti z IV.cenové .

E. Moucha 2.7.2020 15:37

Prostoduchostí oplýváte především Vy. Napsal jsem že Janukovyč je mi naprosto volný a taky to že je to lhář jako všichni politici ve světě i zloději. Všichni hrabou hlavně pro sebe. Co se týká Porošenka nešlo o jeho podnik ale šlo o podniky která vyrábějí komponenty pro Ruský zbrojní průmysl na Ukrajině. Umíte si představit že Rusko proti Ukrajině bojuje a přitom mu Ukrajina dodává komponenty pro jeho zbraně?

P. Balcar 3.7.2020 5:33

Údajně je vám Janukovič volný, ale pořád šíříte rusácký narativ, obhajujete ho jaký to byl vlastenec. Až na to, že zaváděl ruštinu na Ukrajině jako druhý úřední jazyk a pozval na Ukrajinu ruské silové jednotky. Taky jeho vyzvednutí GRU bylo tak bleskové, že s řídícím důstojníke musel být neustále v kontaktu.

"komponenty pro Ruský zbrojní průmysl", Porošenko vyrábí v Rusku čokoládovnách?! Vám už fakt hrabe.

Mimochodem: opět šíříte narativ rusácké propagandy, ta taky tvrdí, že všichni politici ve světě jsou lháři a zloději.

E. Moucha 3.7.2020 7:32

Jste skutečně hlupáček. Porosenko byl prezidentem Ukrajiny nejen majitelem čokoládoven takže rozhodoval o tom co se bude na Ukrajině dít. Jak Janukovyče obhajují? Jen se zamýšlím nad tím jak může být někdo prorusky když dělá vše proto aby na Rusku byl co nejméně závislí. Stejně se tu píše o Trumpovi. Ten zavedl sankce proti Rusku, vojska přemisťuje blíž k hranicím Ruska. To dělá spojenec Ruska? To že tvrdím že lžou a hrabou pro se ve všichni politici světa mám na mysli i ty Ruské. To taky patří mezi ty politiky ve světě ale já vím je to na vaši myšlenkovou kapacitu trochu moc.

P. Balcar 3.7.2020 8:59

Nejpeší agent je ten, který o tom neví a dělá, co je potřeba. Třeba hlupák, co neví, co činí. Jako vy.

To o spojencích jste si vyfabuloval, aby jste s tím mohl polemizovat. Přitom ignorujete fakta.

E. Moucha 3.7.2020 10:01

Faktem je že údajný agent Putina uvalil sankce na Rusko. Armádu která je na základně v Německu přestěhuje do Polska. Když hovoříte o spojenectví. USA uvalili sankce na západní firmy které staví plynovod z Ruska do Německa. To má dopad na ekonomiku jak Ruska tak západních států. Myslíte si že si to spojenci dělají?

P. Balcar 4.7.2020 9:28

Plete si agenta se spojencem.

E. Moucha 2.7.2020 15:39

Já jsem se zmínil o těch smlouvách o těžbě ropy na Ukrajině.To vám nejde do vašeho scénáře tak to jste nějak na to reakci vynechal

P. Balcar 3.7.2020 5:42

Tak to jste nepochopil psaný text.

Mimochodem: jednalo se o smlouvu na těžbu břidlicového plynu, ne ropy.

Lituji, ale diskuze s dementem vašho formátu nikam nevede.

E. Moucha 3.7.2020 7:42

Omlouvám se nebyla to ropa ale břidlicový plyn. Jen se musím smát jak jste napsal že jsem nepochopil psaný text. Zrovna a vy mi můžete něco takového psát. Člověk který několik dní mi predhazuje článek který byl měsíc starý než se událost stala a hádá se se mnou že to co v tom článku je se stalo po této události

P. Balcar 3.7.2020 9:00

Už jste argumentačně v koncích. Pro vás je 6 roků současnost a mě budete předhazovat omyl s jedním měsícem.

E. Moucha 3.7.2020 10:24

Argumentace jste v koncích vy když místo argumentů dokážete jen diskutujiciho urážet. S těmi urážkami jste začal vy ne já

P. Balcar 4.7.2020 9:36

Už jen hloupě lžete:

E. Moucha 30.6.2020 11:09

Vy hlavičkou krumpáčem otevřená.

E. Moucha 30.6.2020 11:56

Tak oni všechny protichemické laboratoře NATO od roku 1994 mají vzorky této látky a Putin je kvůli tomuto útoku nechal laborator v Rusku zlikvidovat No vy jste hlava


Snažím se naučit mít jizvy po popálení ráda, říká Týnuš Třešničková

Kristýna Třešňáková známá pod jménem Týnuš Třešničková (Praha, 27. června 2020) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Byl to okamžik. Vteřina, v níž ji ožehly plameny. Vlasy, krk, ruce, obličej... Ten krásný obličej, který ji živí. Jedna...

Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna...

VELKÝ TEST ZOO: přehled cen, zvířat i atrakcí. Přijeďte, pomůžete!

Tygr ussurijský v Zoologické zahradě Olomouc | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Mají otevřeno 365 dní v roce, ať praží slunce, nebo se žení čerti. Na několik týdnů je zavřel až koronavirus. Chcete...