Příšera pod postelí strašila malého chlapce. Chůva tam objevila neznámého muže

Autor: ,
  7:55
Chůva ve středoamerickém státě Kansas chtěla uklidnit dítě, které se bálo příšery pod postelí. Když se tam ale žena podívala, objevila schovávajícího se muže. Policie jej zadržela a uvěznila, napsal web stanice NBC News.

Martin Villalobos mladší se schovával pod postelí malého chlapce v Kansasu. (25. března 2025) | foto: FB Barton County Sheriff’s Office - Kansas

Na případ v kansaském městě Great Bend upozornil okresní šerif. Podle chůvy jedno z dětí, které hlídala, mluvilo v pondělí večer o příšeře pod postelí.

Aby jej žena uklidnila, podívala se pod nábytek, kde ale skutečně spatřila neznámého muže. Oba dospělí se začali hádat, načež muž utekl z domu a cestou srazil jedno z dětí.

Úřad šerifa podezřelého identifikoval jako 27letého Martina Villalobose mladšího, který v domě kdysi bydlel, kvůli příkazu o ochraně proti zneužívání se k němu nicméně nesměl přiblížit.

Policisté uprchlého muže uviděli další den ráno a i když se dal na útěk, po chvíli jej dopadli, zatkli a převezli do vězení.

Villalobos byl následně obviněn z vloupání, ublížení na zdraví, ohrožení dítěte, maření výkonu spravedlnosti a porušení příkazu o ochraně proti zneužívání.

Soud stanovil jeho kauci na 500 tisíc dolarů (přes 11,5 milionu Kč) a podle webu není jasné, jestli si najal právníka.

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.