Pondělí 12. dubna 2021svátek má Julius 6 °C občasný déšť Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Minar 11.3.2021 16:50

Správně. A kdo se nedá čipovat, nebude ;-D

N. Hájková 27.2.2021 22:48

na mutacích vidíme, že vakcína bude mít jen sezónní účinek. Podobně jako u chřipky. Zlatý důl pro farmaceutické firmy a podplacené vlády

P. Minar 11.3.2021 17:04

O to jde. Financuje to Gates, Soros a asi i bankovní rodinky. Rusové jim trochu pobourali jejich zámysl a tak Hrrrrrrrrrrrrr na ně. Ne ? Ono mít na stole skoro 8 mld vakcín a nevakcín původně za 160 dolarů, dnes už snad 15, tak to je přece nějaké žrádlo. Ne ? Vlády podepsaly té zdravotní světové organizaci, že budou poslouchat. Poslední, ale přece, to podepsali Rusové. Zákaz pitev a pod.

Vlastenci mají hody ;-D

V. Čihák 22.2.2021 23:03

Doufám, že se vaří již nový vir, ten původní zde již dávno není. Kde ho vlastně mají izolovaný? Nikde jsem neviděl odkaz, možná vojenské tajemství.

J. Šejnoha 19.2.2021 22:16

fašismus

J. Nebřenský 19.2.2021 18:42

+ Rozptýlený oxid chloričitý brání šíření jakékoliv vzdušné infekce účinněji než rouška, aniž by obtěžoval zápachem. Vhodné do školy, vlaku...atd. V ČR už léta přibývá uživatelů. Je jich nejméně 100 000. COMUSAV uvítá propagaci a spolupráci zejméne ze strany lékařů, novinářů a právníků. Nesmiřitelné kritiky upozorňuji, že škodlivost užívání terapeutických dávek (např. dle doporučení COMUSAV)nebyla prokázána. Pokud mají jiný názor nechť se pokusí nalézt studii, která to dokazuje. Důkazem nejsou odkazovaná svědectví o otravách ze zemí,kde podvodníci prodávali jedovatou napodobeninu. Důkazem nejsou ani varovná nevědecká sdělení FDA, která pak citují světové zdravotnické organizace typu WHO. Říkat, že užívání nějaké sloučeniny je toxické, aniž byste sdělili, v jaké dávce a koncentraci, je bezobsažné a matoucí. (vyrobený koncentrát 3000ppm se totiž neužívá, ale až naředěný na 50 ppm)

P. Balcar 19.2.2021 22:33

E926 - Oxid chloričitý

https://www.ferpotravina.cz/seznam-ecek/E926

J. Nebřenský 19.2.2021 18:40

Preventivní léčebné posilování imunity vypadá smysluplněji než očkování na jedinou nemoc. Funguje i jako širokospetrální vakcína na mnoho chorob. V Lat. Americe se to možná stane zdravotní politikou díky sdružení lékařů COMUSAV. Proto mediální korporace i WHO(z 80% financovaná soukromými farmaceutickými firmami) o nich píší jako o odpadlících.

Celá Bolívie a nemálo regionů v ostatních státech to už přijali za strategii proti covid19. Avšak na většině území lat Ameriky to zatím systém neochotně povoluje nanejvýš doma: V případech právního nátlaku příbuzných(kteří se nechtějí stát pozůstalými) jsou nemocnice donucovány propustit pacienta se špatnými vyhlídkami. Následná levná domácí léčba přináší obrat k lepšímu. Statistiky těchto případů uvádí COMUSAV.

Na comusav.com jsou (kromě základního překladu do češtiny) mj. též záznamy desítek podobných konferencích(v esp). V češtině můžete např. nagúglit “Covid-19 lze zlikvidovat pomocí CDS (Chlor Dioxid Solution)” rozhovor s ředitelem COMUSAV. <

P. Balcar 19.2.2021 22:40

"Vakcína (též očkovací látka nebo imunizační agens) je látka, jejíž vpravení do organismu má zajistit stimulaci imunitního systému, aby si organismus vytvořil mechanismus obrany proti konkrétnímu onemocnění bez toho, aby skutečně onemocněl."

Oxidační činidlo je jako "širokospetrální vakcína na mnoho chorob" ... nesmysl.

J. Nebřenský 20.2.2021 23:07

Je v odkaze uvedena škodlivost terapeutických koncentrací? Není. tak prosím zbytečně nezdržujte. navíc jsou tam i nesmysly: Jako ohrožení ekosystému - Jakým způsobem zkuste doložit.

J. Nebřenský 20.2.2021 23:14

Jde o přirovnání k vakcíně v tom smyslu že po požití pár dávek je na poměrně dlouhou dobu nesnadné se čímkoliv nakazit. Divil bych se že by jste byl tak blbý, že jste nepochopil kontext. zkrátka to jen potřebujete pošpinit, lidi jako vy Co účelově bez podkladu bojují proti alternativním metodám mají krev na rukou.

Důkaz že terapeutické dávky jsou škodlivé neexistuje, Takže si to klidně vyzkoušejte. z vlastní xkrat opakované zkušenosti: pokud je respirační choroba na začátku: bolest v krku ucpane dutiny, malátnost- stačí jedna dávka (cena takové dávky +-1halíř) a do dvou hodin je to pryč.

Ovšem farma giganti mají užitečné idioty rády.

P. Balcar 21.2.2021 10:51

Užiteční id.oti, ani po nápovědě, nechápou pojem vakcína.

J. Nebřenský 21.2.2021 12:41

Jenže můj příspěvek není primárně o vakcíně. jen uvádím porovnání že CDS je mnohem výhodnější. jediná dávka zastaví nemoc pokud je na počátku. A efekt několika dávek působí dlouhodobě profylakticky. jenže užitečný idiot to nepřijme dokud to lobbistická WHO placená převážně ze soukromých korporátních peněz, neposvětí. Myslíte že si nechají kazit byznys něčím, co se dá s minimálními náklady vyrábět doma?

pokud Jste přesvědčen že je to nebezpečné, vyhledejte studii která to dokazuje a ne neurčité bláboly o tom že je to nebezpečné ve vysokých koncentracích. zapněte 50 krát více antibiotik než vám předepíše lékař a taky tobě nebezpečné.

P. Balcar 21.2.2021 17:38

Jsem přesvědčen, že to není vakcína.

Ostatní bylo popsáno v odkazu na wiki a éčkách. Mimo jiné, že se to používá na dezinfekci pitné vody, vy blábolivý alternativní inteligente.

J. Nebřenský 21.2.2021 19:08

Obávám se že blábolíte Vy.

1/ kde jsem tady psal že jde o vakcínu? pouze jsem konstatoval že je to mnohem výhodnější než nějaká vakcína. Takže nechápu proč se stále držíte té kosti, že nejde o vakcínu

2/Pro skeptiky jsem tam dal jasnou připomínku ať předloží důkaz škodlivosti konkrétních koncentrací - např 50ppm na pití. V tom odkazu není žádná zmínka o tom že je nebezpečné používat konkrétní “terapeutické koncentrace”, Takže jako argument o všeobecné škodlivosti zcela nepoužitelné. Pracujete pro farmaceutickou firmu nebo jste jen tak zmanipulovaný a sloužíte zdarma světlým zítřkům?

3/Ano jde o velmi kvalitní dezinfekci pitné vody ( na rozdíl od Sava, které je z principu jedovaté). Kde v tom vidíte nějakou kontroverzi?

Mimochodem některé farmaceutické léky se dají používat jako jedy.

P. Balcar 21.2.2021 22:26

J. Nebřenský 19.2.2021 18:40

Preventivní léčebné posilování imunity vypadá smysluplněji než očkování na jedinou nemoc. Funguje i jako širokospetrální vakcína na mnoho chorob.

...

Sorry, ne nefunguje.

Kdyby to fungovalo jako "širokospetrální vakcína na mnoho chorob", tak už si to nějaká ošklivá a zlá farmaceutická firma patentovala a ten zázrak prodávala.

...

3) Podívejte se na návod Sava pro použití na dezinfekci vody a neplácejte nesmysly. Ten váš zázrak je taky z principu jedovatý. Záleží na množsví a koncetraci.

J. Nebřenský 22.2.2021 11:46

Vakcína se používá jako profylaxe, CDS má rovněž výrazné profylaktické možnosti, tedy použití slova “jako” pro srovnání dává smysl.

..Jednak farmaceutické firmy si patentují léky které pak nemůže vyrábět nikdo jiný a dávají si na nich pohádkovou marži oproti výrobním nákladům. ClO2 je jednoduchá látka kterou si může snadno vyrobit každý a cenu za takovou marži podtrhnout.

- účelem farmaceutických léků je udržet člověka při životě tak aby byl na lécích závislý, nikoliv ho uzdravit. to by přece snížilo výdělky. je na této analýzy něco chybně?

plyne z ní že oxid chloričitý není výhodný pro byznys.

3/Každý lék je v určitém množství či koncentraci “jedovatý”, platí to dokonce i pro potraviny. a pochybuji že existuje jakékoliv terapeutické využití Sava, Které by snad někdo explicitně propagoval. To dělají jen skeptičtí idioti, když jako Savo označují CDS osvědčují se s tím z demagogie.

P. Balcar 23.2.2021 6:38

Profylaxe vakcíny spočívající v naučení imunitního systému reagovat na choroboplodné zárodky a účinnost vakcíny je v měsících až v letech.

Oxidační činidlo z principu nemůže imunitní systém nic naučit! Proto je to i jako přirovnání zavádějící. Mno a "účinnost" toho oxidačního zázraku je je jak dlouhá? Hodiny, dny? Je prostě demagogický nesmysl přirovnávat tuto chemickou látku k "širokospekrtální vakcíně". (Když už tak se používá multivakcína, složená z několika vakcín.)

Je alternativní pohádkou, že byznys brání "zázrakům" vstupu do klinické praxe, protože nízký profit farmaloby. Pokud jsou u nějakého preparátu pozorovány kladné účinky, pak si cestu do klinické praxe najde. Ilustrovat to lze na 40 let starém generickém antiparazitiku Ivermektin s expirovaným patentem, který byl už v některých zemích schválen pro léčbu covid-19 a klinické studie na covid-19 jsou ve zpracování.

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/ivermektin-leci-covid-19-ale-v-cesku-nesmi-proc-40351613

J. Nebřenský 21.2.2021 12:44

PS: při tom srovnání výhodnosti CDS jde o to že vakcína je jen na jednu nemoc a patrně v účinek nebude příliš dlouhodobý A to už vůbec nezmiňuji že je v podstatě experimentální ( Neos testovaná pro spoustu Možných případu např děti....)

P. Minar 11.3.2021 17:05

Vy ale nevíte, Balcar, který nabízený to výrobek je vakcína a který ne. Nemachrujte a neopisujte. Jo ?

P. Balcar 11.3.2021 20:22

Vy nedokážete ani opisovat, natož pochopit psaný text.

P. Minar 11.3.2021 16:59

Chytrej. Ale Pfitzer není vakcína. Nebuduje imunitu, ale rezistenci. A očkovaný pak bude profi šiřitel nonstop mutujícího viru. Hlavně. Balcare, nedopustiti ruskou vakcínu. Že.

P. Balcar 11.3.2021 20:24

Mýlíte se, soudruhu.

P. Kubáč 19.2.2021 11:45

Každý člověk si musí vnitřně zodpovědět otázku zdali chce imunity proti koronaviru nabýt injekcí, nebo chorobou, protože varianta - nebudu očkován a nebudu nakažen - se za pár let bude vyskytovat jen u zlomků promile jedinců s mimořádnou přirozenou imunitou.

I. Kořínek 19.2.2021 22:21

Mnohem rozumnější je nenechat do sebe cpát chemické zhovadilosti a ještě s vidinou každoročního opakování.

M. Kozák 2.3.2021 23:05

Možná vás to, vy každý člověče, překvapí, ale s covid-19 se setkalo v ČR podle odhadů několik milionů lidí a cca polovina z nich si toho ani nevšimla.

R. Tichý 19.2.2021 7:11

Az si budu moci vybrat, jakou vakcinu mam dostat....

V. Kopta 19.2.2021 8:54

no abyste si nevybral špatně..:-)

J. Macek 19.2.2021 9:55

Rád bych bral jakoukoliv u nás schválenou. Lepší vrabec v hrsti ...

P. Pruner 19.2.2021 6:25

Některé státy se blíží fašistickým diktátorským režimům a umožňují nutit lidi se očkovat vakcinami odzkoušenými krátkou dobu, takže se nedají vyloučit pozdější vedlejší účinky - lidský život pro ně nemá cenu, přednost mají peníze. Navíc mRNA vakciny nebyly dříve povolovány, až nyní na Covid.

Nevím zda jsou pravdivá tvrzení na FB, že se vůbec nezkoušel vliv těchto vakcin na plodnost, že se nezkoušely na dětech a těhotných. Víme o pochybnostech o míře účinku některých vakcin proti novým mutacím což je riziko virových onemocnění. To vše není vlastně vina výrobců, oni neměli dost času na vývoj, proto je také povolení vakcin "provizorní" do roku 2021. a výrobci za ně neručí.


Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

Michal Anděl vedoucí Centra pro výzkum výživy, metabolismu a diabetu 3.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...

První romské dítě, které skončilo v babyboxu. Romové zuří, matka ho chce zpět

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Je to příběh 217. dítěte, které babyboxy zachránily a prvního romského dítěte, které se v babyboxu ocitlo. Matka...

Fiala politiku dělat neumí a důsledky jsou tragické, hodnotí Klaus dnešní ODS

Václav Klaus | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Za deset dní oslaví ODS třicáté výročí svého vzniku. MF DNES požádala jejího zakladatele Václava Klause, aby...