Pátek 7. května 2021svátek má Stanislav 11 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Balcar 11.3.2021 20:24

Mýlíte se, soudruhu.

P. Balcar 11.3.2021 20:22

Vy nedokážete ani opisovat, natož pochopit psaný text.

P. Minar 11.3.2021 17:09

Pfitzer je přece právě to, co dostalo povolení jako pokusné a není to vakcína pro vytvoření imunity, ale pro rezistenci. A mají potvrzeno, že žádné problémy nebudou muset nějak kompenzovat. No, úmrtí a těch už ta látka má za sebou víc než covid, tak úmrtí se kompenzuje jako asi dost těžko. Ale jo, potvrzení na to Pfitzer má a tak jedeme.

P. Minar 11.3.2021 17:05

Vy ale nevíte, Balcar, který nabízený to výrobek je vakcína a který ne. Nemachrujte a neopisujte. Jo ?

P. Minar 11.3.2021 17:04

O to jde. Financuje to Gates, Soros a asi i bankovní rodinky. Rusové jim trochu pobourali jejich zámysl a tak Hrrrrrrrrrrrrr na ně. Ne ? Ono mít na stole skoro 8 mld vakcín a nevakcín původně za 160 dolarů, dnes už snad 15, tak to je přece nějaké žrádlo. Ne ? Vlády podepsaly té zdravotní světové organizaci, že budou poslouchat. Poslední, ale přece, to podepsali Rusové. Zákaz pitev a pod.

Vlastenci mají hody ;-D

P. Minar 11.3.2021 16:59

Chytrej. Ale Pfitzer není vakcína. Nebuduje imunitu, ale rezistenci. A očkovaný pak bude profi šiřitel nonstop mutujícího viru. Hlavně. Balcare, nedopustiti ruskou vakcínu. Že.

P. Minar 11.3.2021 16:50

Správně. A kdo se nedá čipovat, nebude ;-D

M. Kozák 2.3.2021 23:05

Možná vás to, vy každý člověče, překvapí, ale s covid-19 se setkalo v ČR podle odhadů několik milionů lidí a cca polovina z nich si toho ani nevšimla.

N. Hájková 27.2.2021 22:48

na mutacích vidíme, že vakcína bude mít jen sezónní účinek. Podobně jako u chřipky. Zlatý důl pro farmaceutické firmy a podplacené vlády

P. Balcar 23.2.2021 6:38

Profylaxe vakcíny spočívající v naučení imunitního systému reagovat na choroboplodné zárodky a účinnost vakcíny je v měsících až v letech.

Oxidační činidlo z principu nemůže imunitní systém nic naučit! Proto je to i jako přirovnání zavádějící. Mno a "účinnost" toho oxidačního zázraku je je jak dlouhá? Hodiny, dny? Je prostě demagogický nesmysl přirovnávat tuto chemickou látku k "širokospekrtální vakcíně". (Když už tak se používá multivakcína, složená z několika vakcín.)

Je alternativní pohádkou, že byznys brání "zázrakům" vstupu do klinické praxe, protože nízký profit farmaloby. Pokud jsou u nějakého preparátu pozorovány kladné účinky, pak si cestu do klinické praxe najde. Ilustrovat to lze na 40 let starém generickém antiparazitiku Ivermektin s expirovaným patentem, který byl už v některých zemích schválen pro léčbu covid-19 a klinické studie na covid-19 jsou ve zpracování.

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/ivermektin-leci-covid-19-ale-v-cesku-nesmi-proc-40351613

V. Čihák 22.2.2021 23:03

Doufám, že se vaří již nový vir, ten původní zde již dávno není. Kde ho vlastně mají izolovaný? Nikde jsem neviděl odkaz, možná vojenské tajemství.

J. Nebřenský 22.2.2021 11:46

Vakcína se používá jako profylaxe, CDS má rovněž výrazné profylaktické možnosti, tedy použití slova “jako” pro srovnání dává smysl.

..Jednak farmaceutické firmy si patentují léky které pak nemůže vyrábět nikdo jiný a dávají si na nich pohádkovou marži oproti výrobním nákladům. ClO2 je jednoduchá látka kterou si může snadno vyrobit každý a cenu za takovou marži podtrhnout.

- účelem farmaceutických léků je udržet člověka při životě tak aby byl na lécích závislý, nikoliv ho uzdravit. to by přece snížilo výdělky. je na této analýzy něco chybně?

plyne z ní že oxid chloričitý není výhodný pro byznys.

3/Každý lék je v určitém množství či koncentraci “jedovatý”, platí to dokonce i pro potraviny. a pochybuji že existuje jakékoliv terapeutické využití Sava, Které by snad někdo explicitně propagoval. To dělají jen skeptičtí idioti, když jako Savo označují CDS osvědčují se s tím z demagogie.

P. Balcar 21.2.2021 22:26

J. Nebřenský 19.2.2021 18:40

Preventivní léčebné posilování imunity vypadá smysluplněji než očkování na jedinou nemoc. Funguje i jako širokospetrální vakcína na mnoho chorob.

...

Sorry, ne nefunguje.

Kdyby to fungovalo jako "širokospetrální vakcína na mnoho chorob", tak už si to nějaká ošklivá a zlá farmaceutická firma patentovala a ten zázrak prodávala.

...

3) Podívejte se na návod Sava pro použití na dezinfekci vody a neplácejte nesmysly. Ten váš zázrak je taky z principu jedovatý. Záleží na množsví a koncetraci.

J. Nebřenský 21.2.2021 19:08

Obávám se že blábolíte Vy.

1/ kde jsem tady psal že jde o vakcínu? pouze jsem konstatoval že je to mnohem výhodnější než nějaká vakcína. Takže nechápu proč se stále držíte té kosti, že nejde o vakcínu

2/Pro skeptiky jsem tam dal jasnou připomínku ať předloží důkaz škodlivosti konkrétních koncentrací - např 50ppm na pití. V tom odkazu není žádná zmínka o tom že je nebezpečné používat konkrétní “terapeutické koncentrace”, Takže jako argument o všeobecné škodlivosti zcela nepoužitelné. Pracujete pro farmaceutickou firmu nebo jste jen tak zmanipulovaný a sloužíte zdarma světlým zítřkům?

3/Ano jde o velmi kvalitní dezinfekci pitné vody ( na rozdíl od Sava, které je z principu jedovaté). Kde v tom vidíte nějakou kontroverzi?

Mimochodem některé farmaceutické léky se dají používat jako jedy.

P. Balcar 21.2.2021 17:38

Jsem přesvědčen, že to není vakcína.

Ostatní bylo popsáno v odkazu na wiki a éčkách. Mimo jiné, že se to používá na dezinfekci pitné vody, vy blábolivý alternativní inteligente.

J. Nebřenský 21.2.2021 12:44

PS: při tom srovnání výhodnosti CDS jde o to že vakcína je jen na jednu nemoc a patrně v účinek nebude příliš dlouhodobý A to už vůbec nezmiňuji že je v podstatě experimentální ( Neos testovaná pro spoustu Možných případu např děti....)

J. Nebřenský 21.2.2021 12:41

Jenže můj příspěvek není primárně o vakcíně. jen uvádím porovnání že CDS je mnohem výhodnější. jediná dávka zastaví nemoc pokud je na počátku. A efekt několika dávek působí dlouhodobě profylakticky. jenže užitečný idiot to nepřijme dokud to lobbistická WHO placená převážně ze soukromých korporátních peněz, neposvětí. Myslíte že si nechají kazit byznys něčím, co se dá s minimálními náklady vyrábět doma?

pokud Jste přesvědčen že je to nebezpečné, vyhledejte studii která to dokazuje a ne neurčité bláboly o tom že je to nebezpečné ve vysokých koncentracích. zapněte 50 krát více antibiotik než vám předepíše lékař a taky tobě nebezpečné.

P. Balcar 21.2.2021 10:51

Užiteční id.oti, ani po nápovědě, nechápou pojem vakcína.

J. Nebřenský 20.2.2021 23:14

Jde o přirovnání k vakcíně v tom smyslu že po požití pár dávek je na poměrně dlouhou dobu nesnadné se čímkoliv nakazit. Divil bych se že by jste byl tak blbý, že jste nepochopil kontext. zkrátka to jen potřebujete pošpinit, lidi jako vy Co účelově bez podkladu bojují proti alternativním metodám mají krev na rukou.

Důkaz že terapeutické dávky jsou škodlivé neexistuje, Takže si to klidně vyzkoušejte. z vlastní xkrat opakované zkušenosti: pokud je respirační choroba na začátku: bolest v krku ucpane dutiny, malátnost- stačí jedna dávka (cena takové dávky +-1halíř) a do dvou hodin je to pryč.

Ovšem farma giganti mají užitečné idioty rády.

J. Nebřenský 20.2.2021 23:07

Je v odkaze uvedena škodlivost terapeutických koncentrací? Není. tak prosím zbytečně nezdržujte. navíc jsou tam i nesmysly: Jako ohrožení ekosystému - Jakým způsobem zkuste doložit.

P. Balcar 19.2.2021 22:40

"Vakcína (též očkovací látka nebo imunizační agens) je látka, jejíž vpravení do organismu má zajistit stimulaci imunitního systému, aby si organismus vytvořil mechanismus obrany proti konkrétnímu onemocnění bez toho, aby skutečně onemocněl."

Oxidační činidlo je jako "širokospetrální vakcína na mnoho chorob" ... nesmysl.

P. Balcar 19.2.2021 22:33

E926 - Oxid chloričitý

https://www.ferpotravina.cz/seznam-ecek/E926

I. Kořínek 19.2.2021 22:21

Mnohem rozumnější je nenechat do sebe cpát chemické zhovadilosti a ještě s vidinou každoročního opakování.

J. Šejnoha 19.2.2021 22:16

fašismus

J. Nebřenský 19.2.2021 18:42

+ Rozptýlený oxid chloričitý brání šíření jakékoliv vzdušné infekce účinněji než rouška, aniž by obtěžoval zápachem. Vhodné do školy, vlaku...atd. V ČR už léta přibývá uživatelů. Je jich nejméně 100 000. COMUSAV uvítá propagaci a spolupráci zejméne ze strany lékařů, novinářů a právníků. Nesmiřitelné kritiky upozorňuji, že škodlivost užívání terapeutických dávek (např. dle doporučení COMUSAV)nebyla prokázána. Pokud mají jiný názor nechť se pokusí nalézt studii, která to dokazuje. Důkazem nejsou odkazovaná svědectví o otravách ze zemí,kde podvodníci prodávali jedovatou napodobeninu. Důkazem nejsou ani varovná nevědecká sdělení FDA, která pak citují světové zdravotnické organizace typu WHO. Říkat, že užívání nějaké sloučeniny je toxické, aniž byste sdělili, v jaké dávce a koncentraci, je bezobsažné a matoucí. (vyrobený koncentrát 3000ppm se totiž neužívá, ale až naředěný na 50 ppm)

J. Nebřenský 19.2.2021 18:40

Preventivní léčebné posilování imunity vypadá smysluplněji než očkování na jedinou nemoc. Funguje i jako širokospetrální vakcína na mnoho chorob. V Lat. Americe se to možná stane zdravotní politikou díky sdružení lékařů COMUSAV. Proto mediální korporace i WHO(z 80% financovaná soukromými farmaceutickými firmami) o nich píší jako o odpadlících.

Celá Bolívie a nemálo regionů v ostatních státech to už přijali za strategii proti covid19. Avšak na většině území lat Ameriky to zatím systém neochotně povoluje nanejvýš doma: V případech právního nátlaku příbuzných(kteří se nechtějí stát pozůstalými) jsou nemocnice donucovány propustit pacienta se špatnými vyhlídkami. Následná levná domácí léčba přináší obrat k lepšímu. Statistiky těchto případů uvádí COMUSAV.

Na comusav.com jsou (kromě základního překladu do češtiny) mj. též záznamy desítek podobných konferencích(v esp). V češtině můžete např. nagúglit “Covid-19 lze zlikvidovat pomocí CDS (Chlor Dioxid Solution)” rozhovor s ředitelem COMUSAV. <

P. Kubáč 19.2.2021 11:45

Každý člověk si musí vnitřně zodpovědět otázku zdali chce imunity proti koronaviru nabýt injekcí, nebo chorobou, protože varianta - nebudu očkován a nebudu nakažen - se za pár let bude vyskytovat jen u zlomků promile jedinců s mimořádnou přirozenou imunitou.

P. Balcar 19.2.2021 10:11

Pokud lék nebo vakcína projdou standardní PODMÍNEČNOU registrací, tj. nejsou registrovány národními registrátory na politický pokyn ze shora, pak výrobce ručí za své výrobky.

https://www.sukl.cz/sukl/ema-zmenila-plan-hodnoceni-zadosti-o-podminecnou-registraci

EMA se svými odbornými výbory a Evropskou komisí pracují na rozhodnutí o registraci vakcíny na COVID-19 za všech podmínek a se všemi zárukami a povinnostmi, které podmínečná registrace ukládá, včetně:

Kompletní informace o přípravku s detailními instrukcemi pro bezpečné používání léčivého přípravku,

Robustního plánu na řízení rizik a monitorování bezpečnosti,

Výrobní kontroly včetně kontroly šarží vakcín a podmínek pro uchovávání,

Plánu výzkumu pro použití u pediatrické populace,

Právně závazných poregistračních povinností (tedy podmínek registrace) a jasného právního rámce pro hodnocení nových účinnostních a bezpečnostních dat

P. Balcar 19.2.2021 10:00

Dlouhodobé studie chybí zatím u všech, ale jsou tu krátkodobé zkušenosti:

Ředitelka odboru pro veřejné zdraví zároveň označila za „bezprecedentní“ počet lidí na ventilátorech a upozornila, že roste počet těhotných žen, u kterých se po nákaze britskou mutací objevují těžké průběhy onemocnění.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/britska-mutace-koronavirus-covid-britanie-johnson-vazny-prubeh-tehotne-deti_2101290633_eku

J. Macek 19.2.2021 9:55

Rád bych bral jakoukoliv u nás schválenou. Lepší vrabec v hrsti ...


Pochvaly bych výrazně omezil, víc berou než dávají, vysvětluje psycholog

Zdeněk Krpoun psycholog | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Stále více čelíme nezdravému tlaku, abychom byli úspěšnější a výkonnější. Jak budovat zdravé sebevědomí? Jak správně...

Opakovaný výstup na osmitisícovku může urychlit demenci, říká neurochirurg Beneš

Vladimír Beneš | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Špičkový neurochirurg Vladimír Beneš, už třetí v řadě slavné neurochirurgické dynastie, o šťourátku v mozku, hezkých...

Pohodlnější to nikdy nebylo. Velký přehled služeb televize přes internet

Přehled služeb televize přes internet. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Otestovali jsme devět služeb televize přes internet. Vybrali jsme ty, které můžete používat s libovolným poskytovatelem...