Neděle 28. února 2021svátek má Lumír 7 °C polojasno Předplatné LN
Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Nebřenský 19.2.2021 18:40

Preventivní léčebné posilování imunity vypadá smysluplněji než očkování na jedinou nemoc. Funguje i jako širokospetrální vakcína na mnoho chorob. V Lat. Americe se to možná stane zdravotní politikou díky sdružení lékařů COMUSAV. Proto mediální korporace i WHO(z 80% financovaná soukromými farmaceutickými firmami) o nich píší jako o odpadlících.

Celá Bolívie a nemálo regionů v ostatních státech to už přijali za strategii proti covid19. Avšak na většině území lat Ameriky to zatím systém neochotně povoluje nanejvýš doma: V případech právního nátlaku příbuzných(kteří se nechtějí stát pozůstalými) jsou nemocnice donucovány propustit pacienta se špatnými vyhlídkami. Následná levná domácí léčba přináší obrat k lepšímu. Statistiky těchto případů uvádí COMUSAV.

Na comusav.com jsou (kromě základního překladu do češtiny) mj. též záznamy desítek podobných konferencích(v esp). V češtině můžete např. nagúglit “Covid-19 lze zlikvidovat pomocí CDS (Chlor Dioxid Solution)” rozhovor s ředitelem COMUSAV. <

P. Balcar 19.2.2021 22:40

"Vakcína (též očkovací látka nebo imunizační agens) je látka, jejíž vpravení do organismu má zajistit stimulaci imunitního systému, aby si organismus vytvořil mechanismus obrany proti konkrétnímu onemocnění bez toho, aby skutečně onemocněl."

Oxidační činidlo je jako "širokospetrální vakcína na mnoho chorob" ... nesmysl.

J. Nebřenský 20.2.2021 23:07

Je v odkaze uvedena škodlivost terapeutických koncentrací? Není. tak prosím zbytečně nezdržujte. navíc jsou tam i nesmysly: Jako ohrožení ekosystému - Jakým způsobem zkuste doložit.

J. Nebřenský 20.2.2021 23:14

Jde o přirovnání k vakcíně v tom smyslu že po požití pár dávek je na poměrně dlouhou dobu nesnadné se čímkoliv nakazit. Divil bych se že by jste byl tak blbý, že jste nepochopil kontext. zkrátka to jen potřebujete pošpinit, lidi jako vy Co účelově bez podkladu bojují proti alternativním metodám mají krev na rukou.

Důkaz že terapeutické dávky jsou škodlivé neexistuje, Takže si to klidně vyzkoušejte. z vlastní xkrat opakované zkušenosti: pokud je respirační choroba na začátku: bolest v krku ucpane dutiny, malátnost- stačí jedna dávka (cena takové dávky +-1halíř) a do dvou hodin je to pryč.

Ovšem farma giganti mají užitečné idioty rády.

P. Balcar 21.2.2021 10:51

Užiteční id.oti, ani po nápovědě, nechápou pojem vakcína.

J. Nebřenský 21.2.2021 12:41

Jenže můj příspěvek není primárně o vakcíně. jen uvádím porovnání že CDS je mnohem výhodnější. jediná dávka zastaví nemoc pokud je na počátku. A efekt několika dávek působí dlouhodobě profylakticky. jenže užitečný idiot to nepřijme dokud to lobbistická WHO placená převážně ze soukromých korporátních peněz, neposvětí. Myslíte že si nechají kazit byznys něčím, co se dá s minimálními náklady vyrábět doma?

pokud Jste přesvědčen že je to nebezpečné, vyhledejte studii která to dokazuje a ne neurčité bláboly o tom že je to nebezpečné ve vysokých koncentracích. zapněte 50 krát více antibiotik než vám předepíše lékař a taky tobě nebezpečné.

P. Balcar 21.2.2021 17:38

Jsem přesvědčen, že to není vakcína.

Ostatní bylo popsáno v odkazu na wiki a éčkách. Mimo jiné, že se to používá na dezinfekci pitné vody, vy blábolivý alternativní inteligente.

J. Nebřenský 21.2.2021 19:08

Obávám se že blábolíte Vy.

1/ kde jsem tady psal že jde o vakcínu? pouze jsem konstatoval že je to mnohem výhodnější než nějaká vakcína. Takže nechápu proč se stále držíte té kosti, že nejde o vakcínu

2/Pro skeptiky jsem tam dal jasnou připomínku ať předloží důkaz škodlivosti konkrétních koncentrací - např 50ppm na pití. V tom odkazu není žádná zmínka o tom že je nebezpečné používat konkrétní “terapeutické koncentrace”, Takže jako argument o všeobecné škodlivosti zcela nepoužitelné. Pracujete pro farmaceutickou firmu nebo jste jen tak zmanipulovaný a sloužíte zdarma světlým zítřkům?

3/Ano jde o velmi kvalitní dezinfekci pitné vody ( na rozdíl od Sava, které je z principu jedovaté). Kde v tom vidíte nějakou kontroverzi?

Mimochodem některé farmaceutické léky se dají používat jako jedy.

P. Balcar 21.2.2021 22:26

J. Nebřenský 19.2.2021 18:40

Preventivní léčebné posilování imunity vypadá smysluplněji než očkování na jedinou nemoc. Funguje i jako širokospetrální vakcína na mnoho chorob.

...

Sorry, ne nefunguje.

Kdyby to fungovalo jako "širokospetrální vakcína na mnoho chorob", tak už si to nějaká ošklivá a zlá farmaceutická firma patentovala a ten zázrak prodávala.

...

3) Podívejte se na návod Sava pro použití na dezinfekci vody a neplácejte nesmysly. Ten váš zázrak je taky z principu jedovatý. Záleží na množsví a koncetraci.

J. Nebřenský 22.2.2021 11:46

Vakcína se používá jako profylaxe, CDS má rovněž výrazné profylaktické možnosti, tedy použití slova “jako” pro srovnání dává smysl.

..Jednak farmaceutické firmy si patentují léky které pak nemůže vyrábět nikdo jiný a dávají si na nich pohádkovou marži oproti výrobním nákladům. ClO2 je jednoduchá látka kterou si může snadno vyrobit každý a cenu za takovou marži podtrhnout.

- účelem farmaceutických léků je udržet člověka při životě tak aby byl na lécích závislý, nikoliv ho uzdravit. to by přece snížilo výdělky. je na této analýzy něco chybně?

plyne z ní že oxid chloričitý není výhodný pro byznys.

3/Každý lék je v určitém množství či koncentraci “jedovatý”, platí to dokonce i pro potraviny. a pochybuji že existuje jakékoliv terapeutické využití Sava, Které by snad někdo explicitně propagoval. To dělají jen skeptičtí idioti, když jako Savo označují CDS osvědčují se s tím z demagogie.

P. Balcar 23.2.2021 6:38

Profylaxe vakcíny spočívající v naučení imunitního systému reagovat na choroboplodné zárodky a účinnost vakcíny je v měsících až v letech.

Oxidační činidlo z principu nemůže imunitní systém nic naučit! Proto je to i jako přirovnání zavádějící. Mno a "účinnost" toho oxidačního zázraku je je jak dlouhá? Hodiny, dny? Je prostě demagogický nesmysl přirovnávat tuto chemickou látku k "širokospekrtální vakcíně". (Když už tak se používá multivakcína, složená z několika vakcín.)

Je alternativní pohádkou, že byznys brání "zázrakům" vstupu do klinické praxe, protože nízký profit farmaloby. Pokud jsou u nějakého preparátu pozorovány kladné účinky, pak si cestu do klinické praxe najde. Ilustrovat to lze na 40 let starém generickém antiparazitiku Ivermektin s expirovaným patentem, který byl už v některých zemích schválen pro léčbu covid-19 a klinické studie na covid-19 jsou ve zpracování.

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/ivermektin-leci-covid-19-ale-v-cesku-nesmi-proc-40351613

J. Nebřenský 21.2.2021 12:44

PS: při tom srovnání výhodnosti CDS jde o to že vakcína je jen na jednu nemoc a patrně v účinek nebude příliš dlouhodobý A to už vůbec nezmiňuji že je v podstatě experimentální ( Neos testovaná pro spoustu Možných případu např děti....)


Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

Reportérka Julie Mahlerová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

Rozhánění nelegální párty. Policie v lednu zasahovala na večírku v domě v... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...

Mord v hospodě U Dvou koček. Zloději odnesli cigarety, víno a ruce oběti

Rituální vražda v pražské hospodě U Dvou koček. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Okolo pouličních lamp tančily roje vloček. Sníh propůjčil pražským ulicím něžný a romantický vzhled. Jen jediné...