Diskuse k článku: Koalice vedená USA zabila v Sýrii a Iráku přes 1300 civilistů. Exilové skupiny hovoří o desetinásobku

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 12
  • Poslední: 2.6. 2019 6:24
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Babicka 1.6.2019 6:41

Koalice vedená USA zabilavHamburgu 200 000 civilistů a nikomu to nevadilo. Protestuje se pokud jich zabijí málo.

J. Můj 1.6.2019 10:44

ale už se objevuje snaha to zařadit mezi válečné zločiny...historici se snaží objektivně vylíčit válečné zločiny německa, ruska i západních spojenců tedy anglie a usa...avšak politici jim to moc nechtějí akceptovat.

J. Moravec 1.6.2019 14:12

Žádný válečný zločin to nebyl. Tak to vykládají jen náckové a bolševici. Německo si to zasloužilo právem. Západní spojenci měli na Německo svrhnout několik atomovek. Za ta svá zvěrstva si to zasloužilo mnohem více než Japonsko. Stačí si vzpomenout na Holocaust, Lidice, Ouradour, Babi Jar. Politici to chápou jen hlupáci jako ty ne.

J. Můj 1.6.2019 16:08

utři slinu, MOravec, a pak se koukni do knih o historii druhé světové. Stále se, právem, upozorňuje na nacistické zločiny, avšak válečné zločiny páchali i bolševici a také západní koalice. To je historický fakt a na tom, žádné ideologické kecy,jedné či druhé strany, nic nemění. Pokud potřebujete doporučit nějakou literaturu, tak se ozvěte.

J. Moravec 1.6.2019 17:09

Slinu si utři sám volkrussáku. Bolševici byli spojenci Hitlera. Západní spojenci žádný zločin nespáchali. Němci v Hamburku zaplatili málo. Spojenci na něj měli svrhnout atomovou bombu. Nic jiného si germáni nezasloužili. Hlavně mě baví bolševici jako ty, kteří si hrají na liberály a dávají sem rudé žvásty z blicích listů.

J. Můj 1.6.2019 19:05

rudé žvásty předvádíte jen vy. Jste neskutečně omezené stvoření, které nezná historii a svou neznalost aplikujete na dnešní dobu. Nacista a bolševik a japonský imperátor si tvrdé potrestání zcela zasloužili, to však nikterak neznamená, že tady budete zlehčovat mrtvé civilisty v nagasaki, hirošimě a v německých městech, které byly srovnány se zemí. Zkuste tedy v klidu nastudovat třeba Norman Davies Evropa ve válce, ať zde nemusíte být za prachobyčejného pitomce.

J. Moravec 1.6.2019 20:29

Máš kromě urážek a rudých rádoby "liberálních" žvástů ještě něco. Ti civilisti si svůj osud zasloužili. Stejně to byli zvrácené zrůdy, žádní civilisté. Civilové jsou největší zbabělci, místo aby bojovali, tak se schovávají jako krysy. Spojenci měli těch měst spálit více. Třeba by ses nenarodil a tahle diskuze by byla civilizovaná. Knihu jsem četl, ale s jeho postoji nesouhlasím. Prachobyčejný šílenec jsi, to máš pravdu.

J. Můj 1.6.2019 22:46

nepoznáte-li válečný zločin za druhé světové, pak nepoznáte ani dnešní válečné zločiny...nacisté páchali válečné zločiny, těch je znám dost a dost, protože postupim a norimberk, bolševičtí russáci páchali válečné zločiny, protože dnes se už smí o tom mluvit, viz např varšavské povstání a pak také páchali válečné zločiny i spojenci viz ono nadměrné bombardování a vyhlazování celých měst ...150 000civilistů za jednu noc, když mohli zasáhnout jen vojenské cíle a výrobní závody...

J. Moravec 1.6.2019 23:41

Vy o žádném poznání raději nemluvte. Vy byste nepoznal ani vrata od stodoly, kdyby jste stál před nimi. K žádným "zločinům" nedošlo, je to jen výplod vašeho rudohnědého vylízaného mozku. Ta města si nic jiného nezasloužila, Spojenci na ně měli svrhnout jaderné zbraně. Těch 150 000 "civilistů" si nic jiného nezasloužilo.

P. Min 1.6.2019 20:23

Vy jste u toho byl. Moravec, Že jo. Do všeho kecnete tak pražskohospodsky nějakou tu pitominu a jedete dál. Drážďany byli extra, uznané sanitní město, žádné vojsko. No ale původně chtěli amíci bombu na Drážďany. Jenomže maršál či co, vrchní velitel letectva Británie Harris raději domotal to kobercové bombardování Drážďan. To snad alespoň tušíte. Vy jste asi novodobý pražský komančobijec. Že. Asi vám schází procházky 1. Maje. Člověka docela potěší, že jsou lidé jako vy. Uleví se mu. Není na tom až tak špatně. Japonsko ? Němci , zblblí, jako právě vy tou jednoduchou propagandou byli pořád Němci. Také věděli že Rus je poločlověk, ostatní o nic lepší a zabíjet je je vlastně povinost. Z lidí jako jste vy to často také kape. Ale Japonci, tak jejich bestialita nemá konkurenci. Kam se na ně hrabali Osmani.

J. Moravec 1.6.2019 23:45

Ano byl. Drážďany dostaly, co si zasloužili. Jinak se mi líbí jak hájíte Němce, jací to byli lidé a u Japonců, kteří byli a dodnes jsou mnohem civilizovanější (a mají mnohem vyšší životní úroveň než "hospodářský zázrak" Německo) mluvíte o bestialitě. Japonci jednali s nepřáteli lépe, než si zasloužili. Chápu, že vaše dutá rudá makovice to nechápe, ale to jsou fakta.

P. Min 2.6.2019 5:21

Němec zůstane Němcem a se Slovanem žádný velký kámoš nikdy nebude. Jenom, co se probere. Viz Lužičtí Srbové. svědomí provedení dvou ww. Nevím proč vám to píši, vždyť na vás je vidět, že jste pomladší makovec, nevíte nic. Něčeho se chytnete a jedete jako hujer. OK: Moravec. Nic víc.

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Václav Klaus starší | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...