Neděle 20. září 2020svátek má Oleg 22 °C jasno Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Haraším 1.8.2020 22:21

kreml nikdy za nic nemůže, to potvrdí šest z dvou Sliwků...

P. Balcar 1.8.2020 6:24

Ruští tůristi a dovolenkáři, se kterými Kreml nemá absolutně vůbec nic společného. Sice je pokrývá PVO na Donbase, nebo jim půjčil armádní síhačky od Libye, přepravují je armádní letadla, ... ale jinak vůbec nic.

To že je Lukašenko paranoidní diktátor ještě neznamená, že po něm nejdou.

E. Moucha 1.8.2020 12:14

Kdyby zbrojní korporace USA nepotřebovali prodávat zbraně mohl by být ve světě klid a mír. Ale přeci nepřijdou o miliardy které na tom vydělají. Kromě toho Amerika nějakou tu levnou ropu taky potřebuje. Tak co si nějakou nevzít na území kde bojujeme. Přeci si nebudeme huntovat své nerostné bohatství.

P. Balcar 1.8.2020 23:10

Zase žvaníte z nevědomosti.

E. Moucha 2.8.2020 7:05

Chtělo by to vyvrátit argumenty ne slabomyslným výkřikem Američané jsou největšími výrobci a vývozci zbraní na světě. Jejich vývoz je stejný jako vývoz dalších pěti vývozců dohromady. Denní těžba ropy v USA je 13 milionu barelů denně ale denní spotřeba ropy jen USA je 15 milionů barelů. Je zvláštní že Američané většinou bojují když neberu to že tam spotřebují ty zbraně ale taky ve státech kde je ropa nebo jiné nerostné suroviny. Trump prohlásil že USA odchází ze Sýrie ale najednou změnil názor a řekl že tam musí hlídat rafinérie aby nepřišli do špatných rukou.

P. Balcar 2.8.2020 7:38

V předchozím příspěvku jste žádné argumenty neuvedl, jen jste deklamoval teze, a tady se snažíte uplácat něco ze dvou, které si ještě pamatujete: suroviny a zbraně. Je to tak slabé, že si musíte pomáhat výroky podobně staré a zmatené trumpety.

E. Moucha 2.8.2020 8:14

Takže Američani nepotřebují prodávat zbraně,nepotřebují ropu? Když tedy potřebují prodat své zbraně musí tak k tomu taky dopomoc

P. Balcar 2.8.2020 8:18

Slaboduché výkřiky od slaboduchého soudruha Mouchy.

E. Moucha 3.8.2020 7:39

Na víc nemáte? Nic překvapivého

J. Husařík 2.8.2020 18:01

Ano? A kolik zbraní prodal západ Bělorusku? Peskov zase lže. Na Ukrajině se angažoval ve volbách ve prospěch Janukoviče přímo ve východních oblastech Ukrajiny, sám Putin. Peskov si snad myslí, že je Lukašenko dementní? Jistě se pamatuje co se na Ukrajině dělo a že za tím byl Kreml. Asi tedy lze chápat tu jeho nevraživost vůči rusům teď před volbami. Nepřeji si, aby Lukašenko vyhrál, ale pokud nastane jakýkoli zmatek, Putin využije jakékoli nestability a Bělorusko rozvrátí stejně jako se mu to podařilo u Ukrajiny.

E. Moucha 3.8.2020 7:37

Chtělo by to pochopit co USA potřebuje. Tak aby mohl prodat své zbraně musí udělat nějaký rozvrat třeba jako se mu to zrovna povedlo vámi zmiňované Ukrajině. Putin měl nejmenší zájem aby došlo rozvratu mezi Ruskem a Ukrajinou. Ruska a Ukrajina měli největší obchodní spolupráci právě ve zbrojním průmyslu. Což se samozřejmě nelíbilo USA potřebovali se zbavit konkurence. Většina z vás tvrdí že Putin zmanipuloval volby v USA. Takže když má takovou moc mohl by dokázat někoho zmanipulovat v Mexiku což je velký dodavatel komponentů pro Americký zbrojí průmysl. Jak si myslíte že by Američané reagovali?

J. Bilina 1.8.2020 5:40

Typicke v teto diskusi - Trumpovi nackove i komuniste jsou jako vzdy na strane ruskeho agresora a KGB Putina. :-/

J. Husařík 2.8.2020 18:08

Mate můj Lajk.

P. Haraším 31.7.2020 20:54

kreml nikdy nedá pokoj a vždy bude jen škodit a ničit, a to i u, v podstatě, spřátelených sousedů...cílem je zde totálně destabilizovat bělorusko, odstranit lukašenka a dosadit zcela povolnou loutku, která by kreml na slovo poslouchala...těch 30teroristů patří doživotně do vězení...a rusko před tribunál za státní terorismus.

P. Minar 1.8.2020 1:04

Vidíš Harašíme, jak kecáš. Naopak. Rusko má zájem na zvolení Lukašenka, protože má určitou záruku, že tato snad už jediná země při něm zůstane. ostatní se nechali koupit. Teda ne země, ale jejich bělobrádkové hermanové. Ty jsi akorát potrhlý kluk rámus a nevidíš do věcí. Těch 30 teroristů. No jsou to žoldáci, podobní z USA, Litvy, 2 Češi, Němci či Prušáci, bojují na straně Ukrajiny proti Donbasu. Proti civilům a denně rosztřílejí, plánovitě, 2 - 3 rodinné domky, vodárnu či trafostanici a denně někoho zraní či zabijí. Ale tobě je to asi tak nějak. Jenomže ani ty, ani já a ani kdo kdo nevíme, co ti žoldnéři v Bělorusku mají za úkol, protože jich tam má přibýt ještě 200. Ne ? Kdo je sebral, zda to není v plánu a k čemu to bude sloužit. Ty tvoje jednoduché závěry ale jsou skutečně úžasné.

J. Husařík 2.8.2020 18:18

Jak víte, že rusko má zájem na vítězství Lukašenka? Vy jste s někým z Kremlu hovořil? Lukašenko se nějak vůči rusku mimořádně přátelsky nechová ani v případě Ukrajiny. Také se mnohokrát negativně vyjádřil k možné rusko Běloruské integraci. Jak víme, Putin se svých cílů nevzdává a jestliže několikrát vyjádřil svůj zájem Bělorusko znovu připojit k rusku, tak o toto nepřestane usilovat. Samozřejmě nevěřím v legitimnost Běloruských voleb, ale jde o to, že po volbách se dají očekávat v Bělorusku velké nepokoje podvedených voličů a toho by mohl Putin využít ve svůj prospěch.

J. Husařík 2.8.2020 18:23

To znamená, že být uvnitř a způsobit nějaký masakr, tak jak se to "povedlo" Kyjevě střelbou ozbrojenců do demonstrantů, může způsobit i revoluci a to by pak mohl Putin zneužít. stejně, jako ji zneužil na Ukrajině. Dodnes věřím, že s tím Janukovič skutečně nic společného neměl. Mnohé informace ale svědčí o tom, že šlo o rusáky. Nejspíše to mělo způsobit ještě větší chaos a stoprocentní pád Janukoviče, jeho definitivní diskreditací.

E. Moucha 4.8.2020 6:52

Jak můžete vědět že to co se dočtete v mediích je pravda. Vy nejste politolog ani nepůsobíte ve vysoké politice. Jste jen obyčejný člověk konzument propagandy jako my všichni co sem chodíme

A. Opletal 31.7.2020 19:55

Americke brehy u ruskych ponorek. Toto je neco podobneho. V postzemi, kde zitra znamena jiz vcera je pravda v podtate sprosty slovo a lhat bez uzardeni umi kazdej!

I. Furthner 31.7.2020 18:47

Vagnerovska teroristická skupina měla být na seznamu.

R. Vacek 31.7.2020 16:54

Prostě žoldáci, kteří se z domovské země stěhovali na své působiště. A to Bělorusko nebylo.

P. Minar 31.7.2020 15:53

Vždyť vše máte z českých medií. Jak můžete dělat nějaké závěry ? I to může být pravda, ale také nemusí. Vy jste hned hotov. Zjistil jste, že se tady na Rusy nadává a tak také, hrrrrrrr na ně. Co ? Odkud že to jste ? Moc čtete lidovky.

A. Sekanina 31.7.2020 15:28

Rus Slovanovi vlkem.

P. Minar 31.7.2020 15:54

Sekanina.

Vždyť vše máte z českých medií. Jak můžete dělat nějaké závěry ? I to může být pravda, ale také nemusí. Vy jste hned hotov. Zjistil jste, že se tady na Rusy nadává a tak také, hrrrrrrr na ně. Co ? Odkud že to jste ? Moc čtete lidovky.

P. Pavel 31.7.2020 22:07

Copak, fakta ti nejdou pod čumák, puťkova podržtaško.

P. Minar 1.8.2020 0:54

Ty znalče, já mám k Putinovi dál než ty. Jenom neplácám krávoviny, jako se snažíš ty. A jaká že fakta mi nejdou, ty mladý pomenší bojovníku pod čumák ? No ? ;-D;-D;-D

Ty máš problém v tom, že vřískáš tím směrem, kde tušíš, že je jakýsi hlavní proud. Milion chvilek je tak ta tvoje parketa. Ale ještě si asi nesehnal hnědou košili. Viď, ty bryndo.


V Česku jsou houbařské žně. Podívejte se, kde rostou nejvíc

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když zaprší a pak se oteplí, přijdou houby, shodují se mykologové. A opravdu přišly. Nejvíc je hřibů smrkových. Velké...

Když ne jeho, tak aspoň jeho dítě! Psycholog Šmolka nejen o zoufalých milenkách

Psycholog a manželský poradce Petr Šmolka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ve třiceti už se neprovdáš. Věta, kterou kdysi běžně slýchaly dívky nad třicet let, považované už za staré panny. Dnes...

Nemá smysl sportovce zavírat do karantény, říká fyzioterapeut Kolář

Fyzioterapeut Pavel Kolář | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Fyzioterapeut a léčitel slavných sportovců Pavel Kolář míní, že opatření proti viru jsou nekoncepční a budou mít dopady...