Neděle 16. února 2020svátek má Ljuba 3 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku: Kritika kolínské policie. Kvůli vzhledu kontrolovala 650 migrantů a nazvala je ‚Nafris‘

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 65
  • Poslední: 3.1.2017 14:51
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
T. Kohout 3.1.2017 14:42

Totálně šílení zelení. Oni by zřejmě chtěli, aby na 1 Islamistu se kontrolovali asi 2 bílí. Kvůli jakýmsi proporcím. - Já se pořád divím, když třeba někdo kontroluje mě (např na letišti), totálně mírumilovného občana. Zřejmě je to proto, aby se dodrželi kvoty kontrolovaných.

M. Charouz 3.1.2017 9:10

Německo uprchlíkům slušně nabídlo pomoc a přístřeší a oni tam začali vraždit a dělat binec. Je pochopitelný, že to Němce přestává bavit. A jak se naštvou Němci, tak to pojede...

J. Novotný 2.1.2017 22:06

Je to komedie, budou teď muset kontrolovat i osmdesátileté německé důchodkyně, aby to nevypadalo, že jsou rasisté.

A. Müller 3.1.2017 4:29

Takze tolik k praci dobroseru, at jsou kdekoliv v Evrope. U nas to neni lepsi.

T. Kohout 3.1.2017 14:44

Jo jo, budou kvoty na různé skupiny kontrolovaných a ty se budou muset dodržovat. Tj bude např skupina "zcela mírumilovných, šedovlasých 60 letých pánů, která za celý život neměla jediný škraloupek" a z nich se bude muset určité množství taky zkontrolovat, aby byly dodrženy "proporce".

M. Starý 2.1.2017 21:42

Je dobře že německá policie jako represivní orgán státu je pod drobnohledem německých politiků a že musí "obhajovat" přiměřenost a účelnost svých postupů. Jen tak lze zabránit jejímu zneužití. To je znak skutečně demokratického státu.

A. Müller 3.1.2017 4:33

Oznacit Nemecko za "skutecne demokraticky" stat je opravdu na povazenou. :-)

J. Dresler 2.1.2017 21:08

Ta kráva ma zajisté vzdělání v oblasti humanitních oborů.

V. Komárek 2.1.2017 20:38

V Rakousku už jsou podané nějaké trestní oznámení na ty obohatitele, kteří zase chtěli sexuálně obohacovat!!!

P. Sulc 2.1.2017 19:50

Takze v zadnem pripade nema policie podporu vlastnich lidi, ktere ma chranit a kteri ji pomoci dani take plati. Kdyz nembude kontrolovat, ''je k nicemu, nic nedela'' a kdyz kontroluje podezrele, Araby a Africany, jsou to zasr rasiste. Takova to spolecnost si uz snad ani nezaslouzi existovat. . Je to jako kdyz demostruje Konvicka s 50 lidmi proti islamu a proti nim demostruji stovky tech, co je ostouseji z fasismu a rasismu. Jak jinak, vsichni jsme rasiste, prislusnost k vlastnimu druhu mame v genech a proto mu davame prednost, proto branime nas zivotni prostor. Predpokladam, ze za 30-40 let v CR znacnou cast vedoucich posic u firem i ve state budou mit Vietnamci: jsou o neco inteligentnejsi a o mnoho pracovitejsi, jejch deti budou sotva studovat na universitach prava brouku ci housenek nebo komunikaci s nebestany.

H. Balzám 2.1.2017 19:41

Ale to je přece v pořádku, takhle má vypadat demokracie, že i sebevětší tydýt bez kontaktu s realitou může veřejně vyjevit svůj názor. Ovšem další fází demokracie je také to, že tomu tydýtovi dají jasně najevo, že je duševně poškozený a že na jeho pindy kálí Azor, že policie je tu od potlačování kriminality a pokud se jedná o kriminalitu severoafričanů, tak prostě jde po nich.

Jiří_K 2.1.2017 20:46

Problém je, že takto duševně postižené jsou, mimo jiných, i dětičky politiků, které se porůznu vyskytují zejména ve spolcích, jako jsou zelení neobolševici a nejrůznější neziskové nevládní organizace, neboť pouze v těchto spolcích uplatní své, jinak nepotřebné, humanitní vzdělání. Proto do nich cpou politici dotace pod tlakem a drží nad nimi ochrannou ruku! Je to v podstatě začarovaný kruh.

T. Kohout 3.1.2017 14:48

Ne, je to tak, že minority mají vládnout většinám. Každý minorita je cennější, než většinový. Cyklista je cennější než chodec, gay je cennější než kdokoli jiný, zelený je cennější než nezelený atd. Tam jsme to, panstvo, dopracovali.

P. Boko 2.1.2017 19:09

Co vlastně ti pakopolitici po něm. policii chtějí? Když začala válka s Japonskem, tak Američané všechny Japonce drželi za plotem až do konce války. Tady začala válka s radikálním islámem.

M. Blabla 2.1.2017 18:44

Připadám si, že žijeme v Guliverově světě. Někdo předkládá ty nejabsurdnější situace a děsně se baví těmi nejabsurdnějšími reakcemi. Pokud je ze 650-ti zadrženo 100 pak je to veleúspěšná akce. Zelená soudružka ale nesdělila, podle jakého jiného klíče, než podle toho, který určila zkušenost z minulých násilností, měli policisté kontrolovat. Absurdní doba.

J. Šejnoha 2.1.2017 18:58

Měli konrolovat jen blonďáky a zrzky aby je Zelení nenařkli z rasismu.

R. Vašíček 2.1.2017 18:32

Aj po vlaňajších oslavách sa už mohla sťažovať, pretože v trestných oznámeniach boli popísaní páchatelia výlučne neeurópskeho vzhľadu.

M. Michal 2.1.2017 17:39

Takže příště kontrolovat bez použití slova Nafris;)

A. Nový 2.1.2017 17:17

Že té zelené soudružce nevadí používat slova jako brexit, Skandinávie apod.

Včera psali v DW, že policie Kölnu kontrolovala více jak 1000 migrantů. Mimo jiné tam byla zmínka o tom. že 300 členou skupinu migrantů "zatlačili" od hlavního nádraží, kde se oslavy konaly, do vzdálenějších míst za řeku.

P. Bureš 2.1.2017 16:55

Jak si můžou policajti tohle dovolit? Jaképak profilování? Pokud chtěli bránit opakování loňských událostí, měli přece kontrolovat hlavně stařenky a vozíčkáře. Když se šourá důchodce o holi, hned má být podezřelý, že tam číhá s ostatními kmety, aby někoho sexuálně napadali a okrádali. Až kritiky okrade třeba blonďatý Evropan, doufám, že se ohradí proti profilování podezřelých a budou trvat na tom, aby byl přednostně prověřen ten chlápek z chýše v amazonské džungli, který na ten den nemá alibi...

R. Hledík 2.1.2017 16:41

pro agresivní svoloč je životně nutné vytvořit tábory, ve kterých se mohou naučit slušným mravům a řemeslu. Pokud neprojeví zájem a ochotu, pak naložit do nákladního letadla a zavézt nad střed Afriky a vyházet je i s padákem ven, na svobodu. Je nutné, aby pochopili, že nejsou žádoucí, že o ně vůbec nestojíme.

J. Kostelanský 2.1.2017 16:09

Tí Zelení sú v Nemecku ďaleko najextrémistickejšou politickou stranou... Aj komunisti boli/sú proti nim len amatéri zo šiestej horskej ligy.

R. Morava 2.1.2017 16:29

Taky nechápu, kdo volí Satanáše z die Grune. Tragickou ukázku politické strany vše špatně. Protlačují socialismus tam, kde to není jejich starost, anarchii (například ochrana hranic, obsazování sqattů) tam, kde má být řád, a kde má být svoboda občana, nutí ho totalitními praktikami k nesvobodě (nemožnost kritiky v tisku, placení daní pro nepřizpůsobivé cizince). Tam kde měli být aktivní - v ekologii - jsou natolik nekompetentní že udělali škody na p0lích s fotovoltaikou a řepkou olejkou a slušným lidem ekologii naprosto znechutili.

V. Grycz 2.1.2017 15:58

Je neuvěřitelné, že tu zelenou pakáž někdo volí.

T. Kohout 3.1.2017 14:51

Jo, tady taky volili Bursíka a jeho gang vč Schwarzenberga.

S. Cinkl 2.1.2017 15:53

Německá strana zelených je přímým potomkem nacistů. Rozdíl je jen v tom, že se chová jako nezvedené děcko revoltující proti svým rodičům.

D. Mateju 2.1.2017 15:51

Demence politiku neni nic jineho, nez zrcadlena demence jejich volicu :-(

S. Hammer 2.1.2017 17:40

Lépe se to napsat nedá, zlato za dnešek.

J. Nový 2.1.2017 15:38

Kontroloval dřív obecní strážní stejně místní jako ty cizince, kteří se ve ovci nebo ve městě náhle objevili? Kontrolovali šerifové v USA víc místní občany nebo ty cizí, kteří "jen projížděli"? Když se objevili klauni, kteří ohrožovali nějakou zbraní, měli se víc kontrolovat klauni nebo stejně jako "neklauni" ?

R. Morava 2.1.2017 16:40

Tak podle logiky die Grune by asi měli chodit policisté neozbrojeni aby náhodou neměli víc práv než darebáci. Policisté by taky měli při kontrolách totožnosti kontrolovat především jeden druhého i když se znají, aby to bylo fér. Teroristům by pak nemělo být odebíráno právo na přiměřenou sebeobranu - pokud na ně jdou se zbraní, můžou se bránit zbraní. Imigranti, a to už se skutečně děje pak musí bydlet stejně dobře jako místní a Němci se musí učit Arabsky a Islam, což už se taky děje.

Když už si Němci Zelené zvolili, nechápu, že si pořád nevšimli, že je to vše naprosto proti logice a zdravému rozumu.

Premium

Češi bydlí stále častěji ve sklepech. K extrémním řešením je nutí drahé nájmy

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Nedostupné bydlení nutí Čechy ke stále extrémnějším řešením bytové situace. Zejména v největších městech už lidé míří i...

Premium

Sovětská legenda: Fourcadovi pomáhají lékaři. Francouz: Ta žena musí být šílená

Martin Fourcade v závodu smíšených štafet na mistrovství světa biatlonistů v... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Slavná sovětská biatlonistka a běžkyně na lyžích, trojnásobná olympijská vítězka Anfisa Rezcovová, si v rozhovoru pro...

Premium

Postavili si malý domek. Přezdívají mu termoska na bydlení

Cestičky okolo domu vydláždili kameníci, u vchodu osadili dva kamenné stupně. Z... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Nic z moderního komfortu v něm nechybí, na druhou stranu ani centimetr nikde nepřebývá. Tomáš Staněk navrhl a postavil...