Sobota 28. listopadu 2020svátek má René 3 °C oblačno Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Církva 17.10.2020 19:34

TAk ve Francii a Belgii jsou většina Muslimů Arabové. No a nakonec Islám vymysleli oni, i když v Afghánistánu jim taky šlechtí povahu.

B. Skoupý 17.10.2020 14:13

Emmanuel Macron asi nezná cimrmanovskou větu:

"Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat..."

J. Patrick 17.10.2020 13:37

Zde otec dívky, která si stěžovala na svého profesora, který před přednáškou vyzval aby se přihlásili a odešli žáci, kteří ji nechtějí. Jeho dcera odmítla odejít i když profesor ji řekl, že děti s určitou vírou mohou být šokováni. Poté ukázal zcela nahého proroka (dle mého podobně jako Jesus Crist). Tím to celé vzniklo.

https://www.youtube.com/watch?v=hvPCpVrT9NQ

a zde je profesor

https://e3.365dm.com/20/10/1600x900/skynews-france-teacher-attack_5141082.jpg?bypass-service-worker&20201017105009

J. Sedlář 18.10.2020 18:59

Z45r4ny YT to smázl. Není někde alternativa ?

T. Cerny 17.10.2020 13:19

jsem moc rad , ze prave vyhrala volby na New Zealand Jacinda Arden with a landslide victory 87% hlasu !!!.Prave tato New Zealand 'premierka po bestialni vrazde asi 50 muslimu v jedne mesite na New Zealnd vystoupila s muslimskym satkem a rekla , ze se nemuze premoci vyslovit byt i jen jmeno te vrazdici krestanske bestie .V tomto ominosnim , jakkoli zcela bezvyznamnem Cesku ale New Zealandska premierka moc sympatii neziska .U 99% zdejsich diskutujici na for u LN urcite ne.Mne se ale moooc libi , snad proto , ze nejsem a nastesti nikdy jsem nebyl obcan tohoto ceska.

H. Hoho 17.10.2020 13:26

T. Cerny – putinovský troll. Kolik vás platí?

J. Soch 17.10.2020 15:52

Tento Cerny hlupak dostava o d Putina tri ruble na tyden RvRv

A. Nesvadba 17.10.2020 15:17

A jak se na to tváří tato hloupá žena, když muslimové vraždí po celém světě stovky lidí? Já jsem šťastný, že taková kreatura jako ty tady v Česku nežije a svou stupidností oblažuje chudáky Němce. Jediné co tě omlouvá je fakt, že si geront!!

A. Nesvadba 17.10.2020 15:17

A jak se na to tváří tato hloupá žena, když muslimové vraždí po celém světě stovky lidí? Já jsem šťastný, že taková kreatura jako ty tady v Česku nežije a svou stupidností oblažuje chudáky Němce. Jediné co tě omlouvá je fakt, že si geront!!

J. Nový 17.10.2020 15:33

Moc zajímavé, že vás zajímají pouze zavraždění muslimové a ne vrazi (teroristé) - muslimové. Že by vám v Německu tak dobře vymyli mozky? Vypadá to tak. ;-(

J. Nový 17.10.2020 13:02

Není právo na svobodu projevu jako právo na svobodu projevu...

"Soudci Evropského soudu potvrdili rozhodnutí rakouské justice, která v roce 2013 odsoudila Rakušanku za srovnání proroka Mohameda s pedofilem k pokutě 480 EUR (v přepočtu 12 000 korun), nebo dvou měsícům vězení. ... Mimo jiné také řekla, že„Mohammed měl rád něco s dětmi“

T. Cerny 17.10.2020 13:33

To je v tomto Cesku nebo Polsku jiste nepredstavitelne , ze by nejaky obcan Ceska byl potrestan za verejnou urazku muslimu.Ja si myslim ,ze malovat jezise nebo allaha jak kohabituje s kozami nebo s zenami a la vache je naprosto neprijatelne , i kdyz mne osobne je to zcela jedno- jak jezis , tak allah.U nas prednesl kabaretier Böhmerman svoji " basnicku " o tom , jak turecky president Erdogan "kohabituje s malymi detmi a kozami "a nase kanclerka p. Merkel , rekla, ze se ji to sice nelibi a ze je to nevhodne a to bylo vse.Turecko protestovalo , p. Merkel se omluvila ale ze vic delat nemuze.Evropsky soud odsoudil take toto Cesko za vzpirani se solidarite s reckem a Cesko reagovalo jako outlaws z doby John Wayne : nas rozsudek evropskeho soudu nezajima."Vyse trestu pro Cesko prijde az po pandemii in spe.

B. Skoupý 17.10.2020 14:23

Pan T. Cerny bude nejspíš i obhajovat praktiky "pravých" (militantních) muslimů, vyškolených imámy ze salafistických univerzit Saudské Arábie, ničit všechny sochy a obrazy (osob), a to i ty, které vznikly dávno před narozením jejich "proroka". Ano, jediná správná je muslimská víra, kultura a zákony šaría.

K "Turecko protestovalo , p. Merkel se omluvila ale ze vic delat nemuze." bych dodal cimrmanovský výrok: "Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat..."

A o to právě jde! Nic proti tomu neděláme! Politici kladou kytičky k hrobům obětí...

T. Cerny 17.10.2020 15:38

P.Skoupy , islam je vira 2 miliard lidi na tomto svete . nejvice muslimu zije v Indonesii (260 mil.) v Pakistanu 220 mil.v Indii etc.Saudi Arabien s 30 mil. obyvatel je skoro tak bezvyzamna jako cesko.je naproste nic mezi muslimy , presto nechapu ze Trump je povazuje za sve nejblizsi pratele.Arabske zeme jsou vzhledem k 2 miliardam muslimu naprosto nerepresentativni skoro jako cesko v nasi EU.Vy p. Skoupy pisete , ze bych ja " obhajoval "niceni soch "Nikde jsem nepsal , ze islam je jedina spravna vira neb Allah mi muze byt stejne ukradeny jako jezis.Kdyby o vas nekdo psal ze kohabitujete s kozami , take bych myslel , ze je to prilis a to nemusite byt presidentem ani zcela bezvyznamneho pidiceska natoz 100 mil. Turecka.A vy se divite , ze Turecko protestovalo proti osocovani sveho presidenta ze koituje s kozami a s detmi ?U nas v zap. EU mame 50 mil. muslimu a ti u nas zusatnou at se to p. Skoupemu a jeho splu obcanum libi nebo ne .zde muzete aplikovat Cimrmana ktereho mam moc rad.

J. Sedlář 18.10.2020 19:01

Máte tam chybu. Islám je bojová doktrýna, nikoliv víra.

A. Nesvadba 17.10.2020 15:20

To, že muslimové nás křesťany uráží neustále a dokonce podřezávají je podle tebe dobře, ty kriple?

H. Vogel 17.10.2020 22:41

Pane Tomáši Černý. Jste, dle svých slov, erudovaný lékař, který má po studiích v ČSSR a doktorátu v SRN padesátiletou chirurgickou praxi v Německu, kam jste před lety emigroval a Německo Vás jako uprchlíka přijalo a váží si Vás. Z toho vycházím.

Prosím, jak vnímáte pojem "muslim"? Dle mého je to věřící, který uznává (kromě Jošuy bin Miriam) jako posledního a největšího Božího proroka Muhammada, nebo popřípadě jeho příbuzného Alího (sunnité a šíité).

Měl jsem několik sunnitských kamarádů a byli to studenti.

Byli fajn.

Kde je jim dnes konec, nevím.

Takže to bych bral. Ale jak prosím vnímáte pojem islamista? Znáte ten pojem? Pracujete s ním ve Vašich úvahách? Znáte pojem uprchlík a rozlišujete ho od slova ekonomický migrant? Zkuste nám svůj postoj, prosím, objasnit a to pokud možno bez pokusů do textu implementovat konglomerát latiny s němčinou, opravdu Vám to na důvěryhodnosti nepřidá. Nepíšete recept, ale diskutujete, pane doktore.

T. Cerny 17.10.2020 23:26

No vidite p. Vogel, o mne vite vsechno a ja o Vas nic . Nejdriv mi v ranci symetrie popiste sam sebe so ausführlich wie ich es getan habe a Vas svetonahled , ktery patrne bude identicky s 99% Vasich ceskych spoluobcanu a eo ipso diametralne odlisny od meho.A na oligophrenni diskusi s pathognomonickym ceskym obcanem na thema " ekonomicti migranti a spatnost fundamentalistickych islamistu " nemam nejmensi zajem, neb vim jak na tato themata vsichni obcane tohoto ceska nahlizeji.Zde jiste neni nic k sinnvoller diskusi O to , abyste mne Vy p. henrik vogel duveroval nestojim ani za mak . Es ist mir ja Schnurz und Piepe egal.Jak rika predseda ustavniho soudu v cesku p. rychetsky ktereho velmi obdivuji :"cesi nejvice nenavidi muslimy a migranty ackoli v cesku zadni nejsou " Umite alespon nemecky p. Henrik Vogel ?

H. Vogel 19.10.2020 20:35

Německy umím. Vím o vás, co jste o sobě řekl. Já vám o sobě nic říkat nebudu, už jen proto, že tak nějak po svém oligofrenně urážíte okolí. Diskusi s vámi uzavírám, p. Cerny. A mimochodem: Tschechei je termín, který nesnáším a nepoužívejte ho.

Odpověď nechci a ani vám odpovídat nebudu.

T. Cerny 20.10.2020 20:09

Herr Henrik Vogel, ich war zweifelsohne nicht derjenige der sich über die " üblen ekonomischen Migranten sowie über Verwerflichkeit von 2 Milliarden Menschen islamischen Glaubens mit mir auseinandersetzen wollte .Ich begrüße es sehr , dass Sie inzwischen von Ihrer dämlichen Absicht Abstand nehmen wollen .Dass die Endung "-ei" in Namen wie Wallachei oder Tschechei impliziert , weiß ich selbstversändlich sehr wohl.Deswegen nehme ich sie eben in diesem Fall in Anspruch.

T. Cerny 20.10.2020 20:21

Leider ist mir ein Wort in einem Satz ausgefallen .Es hätte Lauten sollen :Dass di Endung "ei" Peioratives impliziert weiß ich sehr wohl....

H. Vogel 21.10.2020 20:48

Herr Cerny, wahrchscheinlich haben Sie mir schlecht verstanden. Wie ich bereits geschrieben habe, will ich wirklich mit Ihnen nicht mehr diskutieren (und Sie mit mir auch nicht) von meier Seite wegen Ihrer deutlichen Agressivität, so einfach ist das.

Ich habe Sie nur gefragt ... und was ist danach gekommen??? :-) Etwas ganz unglaubliches.

Aber noch etwas muss ich dazu sagen: bitte, Herr Cerny, keine "-ei" und keine Voreingenommenheiten mehr, ich weiss, dass Sie wissen worum es geht. Sind Sie damit einverstanden? Ich nenne Sie "Skopčák" auch nicht. Vielen Dank und bleiben Sie gesund.

Pro české účastníky veřejné diskuse:

A teď přijde psychopaticky nablblá odpověď, že neumím německy, protože píšu německy, jak umím německy. Ergo jsme tu všichni debilové.

Prosím, vysvětlete tomu pánovi, že u nás nikdo proti úplně všem lidem, vyznávajícím islám, nikdo nic nemá? Že je respektujeme a jezdíme k nim na dovolenou tak, jako oni do našich lázní.

Ale řezání hlav z náboženských důvodů? Das ist ab

T. Cerny 21.10.2020 21:26

Herr vogel , Sie schlagen insofern Schaum als Sie nicht wissen , dass es kaum jemaden ( zutreffenderer gesagt überhaupt euien Einzigen ) in dieser ominösen Tschechei gibt, der nicht behauptet , dass Islam eine kriminelle Glaubensart darstellt und dass alle durch die Bank , die an Allah glauben Kriminelle sind.Wie Sie mich wie auch immer nennen, ist mit Schnurz und Piepe egal.Ihre Geheimniskrammerei was Ihren Beruf anbelangt ist lächerlich .Da ich seit 54 Jahren Chirurg bin mag ich die Dekapitationen nicht .Gleichwohl ist eine Enthauptung bei Menschen rein technisch unheimlich schwierig , weswegen man ja eine Guillotine erfand.Hand aufs Herz - kennen Sie in dieser ominösen Tschechei einen einzigen Menschen der auszusprechen wagte , dass er mit Migranten sympathisiere ?Soch ein Geständnis eines Politikers wäre in dieser Tschechei einem politischen Selbstmord gleichzusetzen .Ihr Schmarrn , dass in dieser ominösen Tschechei niemand gegen friedfertige Muslime nichts einzuwenden hat , schrei

H. Vogel 21.10.2020 22:45

Nový Tiguan.

Přesně tohle jsem chtěl číst. Děkuji.

P. Haraším 17.10.2020 12:58

no to je ta putinova mládež...co se v rusku naučí, to pak roznášej do celého světa...

O. Meszároš 17.10.2020 13:52

Ano. Další ruský vrah. Rus je hnus.!!!

P. Král 17.10.2020 11:52

Policejní brutalita a nerespektování kulturních/náboženských tradic. Vždyť to bylo halal! Měli by si všichni bílí frantíci kleknout, včetně Macrona. Líp se pak dosáhne na krk.

K. Nový 17.10.2020 12:44

A nezapomeňte nasvítit nějakou památku.

T. Cerny 17.10.2020 11:36

pathognomonicky obcan tohoto Ceska pan Adolf Nesvadba kontemplativne pise :

A. Nesvadba 17.10.2020 11:11Ty si prase, které v naší společnosti nemá co pohledávat a odtáhni za svými kámoši

A. Nesvadba 17.10.2020 11:17

Seš hloupý starý dědek, co mele dobroserský srágory.

Je zbytecne u tohoto obcana Ceska vzhledem k jeho frapantnimu vysokemu gramatickemu niveau obecne skoly zminovat , ze cizim lidem se netyka a ze se pise " jses" a ne "ses" a " jsi" a ne "si" ode mne coby neobcana Ceska.Nevim jak je p. Nesvadba stary , ale je podivuhodne , ze ho jeho rodice pokrtili na " Adolfa".U nas v nasi zap. EU

by jiste toto inkriminovane jmeno bylo nomen omen.

K. Nový 17.10.2020 12:42

Odpověd panu V. Vérosta byla trefná.


Den se zaměstnanci pohřební služby: poslední rozloučení má dnes jiná pravidla

Tělo je nejprve pečlivě vydezinfikováno a následně uloženo do rakve. V ­té... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium MF DNES rozptyluje mýty o pohřebnictví v době koronaviru. Pohřeb do země možný je, i když se úplně nedoporučuje. O čem...

Jak vydržet v ledové vodě? Finta je jednoduchá, popisují otužilci

S otužováním začali letos Špačkovi. Oblíbili si Konventský rybník, kde si mohou... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Klepat se zimou tak, že si nedokážete zavázat ani tkaničky u bot, a přitom se tomu smát? I to dokáže koupání v ledové...

Miliardář Dědek o Pardubicích, krizi, (ne)fungování extraligy i Jágrovi

Petr Dědek, majitel HC Dynamo Pardubice. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jeho jmění se odhaduje na čtyři miliardy korun, podle magazínu Forbes je 54. nejbohatší Čech. Na přelomu roku se Petr...