20. května 2018 11:38 Lidovky.cz > Zprávy > Svět

Melania Trumpová se po odstranění nezhoubného výrůstku na ledvině vrátila z nemocnice

První dáma USA Melania Trump | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy První dáma USA Melania Trump | foto: Reuters

WASHINGTON Americká první dáma Melania Trumpová se v sobotu vrátila domů z nemocnice, kde se od pondělka zotavovala po odstranění nezhoubného výrůstku na ledvině. Podle své mluvčí je osmačtyřicetiletá manželka prezidenta Donalda Trumpa v dobrém stavu.

Trumpová podstoupila ve vojenské nemocnici Waltera Reeda proceduru, při níž jí lékaři pomocí zablokování přísunu krve k buňkám tvořícím novotvar odstranili cizorodou tkáň na ledvině.

„Náš úřad registroval tisíce telefonátů a emailů s přáním všeho dobrého pro paní Trumpovou a my děkujeme všem, kdo si udělali čas,“ uvedla mluvčí první dámy Stephanie Grishamová, podle níž Trumpová odpočívá a je v dobré náladě.

Její choť, který za ní během pobytu v nemocnici nedaleko Washingtonu létal vrtulníkem, na Twitteru napsal, že „je skvělé mít naši neuvěřitelnou první dámu zpátky doma v Bílém domě“.

19.května 2018 v 20:37, příspěvek archivován: 20.května 2018 v 11:41

Great to have our incredible First Lady back home in the White House. Melania is feeling and doing really well. Thank you for all of your prayers and best wishes!

ČTK

Najdete na Lidovky.cz