Diskuse k článku: Muž najel do skupiny lidí, osm jich zranil. Jsou mezi nimi lidé původem ze Sýrie a Afghánistánu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 130
  • Poslední: 3.1. 2019 13:46
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Blatný 3.1.2019 13:46

Game over, Cerny. Už to tady nikdo nečte. Vaše slaboduchá polylingvní exhibice je proto již jaksi zbytečná. A diskuze pouze s trotlem jako jste vy je jen ztrátou času.

T. Cerny 3.1.2019 12:50

Jeste neco striktni monolinguale p. Blatny - francouzsky president se jmenuje Macron . A francouzske slovo "macreau" znamena pasak prostitutek a se vyslovuje stejne coz je duvod k themaimmanentnim vtipkum. . No a vidite , etnicky cechu op. Blatny ,zase jste o neco chytrejsi !

T. Cerny 3.1.2019 12:45

Ciste etnicky, striktne monbolingualni cechu p. Blatny , prestante byt tak enigmaticky a klandestini a reknete kde konkretne delam chyby. Coby cesky etnicky utrinos musite byt konsternovan z toho , ze predsedkyni US kongresu Nancy Pellotti je 78 let , Trumpovi 72 a ze muslimske poslankyni v US kongresu smeji nosit na zasedani muslimske satky - mne to moc tesi , Vas , coby representanta " etnickeho obcana ceska" to musi strasne stvat,N'est ce pas ?Ale mne je i utrinos Macron velmi , ale velmi sympaticky , protoze mluvi spoustu jazyku. Me hobbies byly odjakziva cizi jazyky i kdyz jsem se ucil pouze franc. angl, spanel, nemec, rusky i portugalsky. Muj otec , komercni ing. pred valkou vystudovavsi jich umel ale 10 - jeste rumunsky a srbochorvatsky . ale to byla jeho profese . Ja delam chirrugii uz 52 let coz polyglottismus nezbytne neimplikuje.Es ist ja Herr Blatny nicht schlimm dumm zu sein , aber dumm zu bleiben ! Nehmen Sie sich es ans Herz und schreiben Sie sich dies hinter die Ohren !

J. Blatný 2.1.2019 23:50

Jen naprostý ubožák neustále na českém diskuzním fóru píše německy. Jedinou omluvou mu budiž jeho mozek v pokročilé fázi stařecké demence. Pokud jde o slova latinského a řeckého původu, užívané v odborné terminologii, máte v nich pane Černý naprostý zmatek. U hňupa jako jste vy ovšem nic překvapivého.

T. Cerny 2.1.2019 22:38

pro jednoduse strukturovaneho a striktne monolingualniho typickeho obcana tohoto ceska jsou vsechna neceska slova " cizi slova " protoze nic jineho se ten utrinos ( die Rotznase ) p. Blatny bohuzel nenaucil. Pro mne , coby neobcana tohoto ceska jsou prave ceska slova spise cizi.Cesky truhlik p. Blatny by si predstavoval , ze pro vsechny obcany nasi EU by mely byt ceska slova necizi a vsechna ostatni " cizi ".Hirnlosigkeit und heilige Einfältigkeit von Herrn Blatny schreit traunfürwahr zum Himmel !Dennoch soll auch die sancta simplicitas Herr Blatny zur Diskussionen ( sei es auf Englisch oder auf Deutsch) bei uns willkommen sein . Den Stolperstein, worüber sich er jedoch kaum hinwegzusetzen vermag stellt für den überaus einfältigen Herrn Blatny jedoch seine ausschließliche Monolingualheit dar . Es ist aber nie zu spät in sich zu gehen ,mein lieber Dummkopf Herr Blatny !

J. Blatný 2.1.2019 23:42

Ubohý, senilní a pomatený grafomane Černý, vaše výblitky zde jsou neklamným symptomem progredujícího duševního onemocnění, nejspíše nějakého druhu demence. Vřele proto doporučuji vyhledat odbornou pomoc, než bude pozdě. Nejspíše ale již pozdě je. Nechť je vám země těžká.

T. Cerny 2.1.2019 22:14

pane Grundel , nejspis mate pravdu ze se v tomto ominosnim cesku nalezaji i normalni lide ,sympatisujici s uprchliky ale ja jsem v Praze ani jedineho nepotkal . Spis jsou vsichni tak jednoduse strukturovani jako zdejsi diskuter ,striktne monolingualni p. Blatny s jeho bytosni produkci :"Jak signifikantní pro obhájce muslimů a masové imigrace agresívních primitivů do Evropy. Vy musíte být opravdu pěkná stvůra, Herr Cerny."P. Blatny je naprosto typicky obcan tohoto Ceska , Vy pane Grundel jste neskutecna vyjjimka.Rozdil mezi sanctae simplicitates typu p. Blatneho a mnou je v tom , ze mne opravdu mrzi, kdyz nejaky uprchlik spacha nejaky trestny cin . Ceske trdlo P. Blatny , pathognomonicky pro soucasne obcany ceska rici radosti jako 99,9% jedo spoluobcanu : my jsme to vzdycky rikali , jaka jsou uprchlici pakaz ! I kdyz to trdlo p.Blatny ve svem zivote zadneho uprchlikla nevidel , neb v cesku zadni nejsou .Islam je mi naprosto cizi , ale v nasi EU muze kazdy verit na boha dle sveho vyberu.

J. Blatný 2.1.2019 14:43

Musím konstatovat, že mentálně narušený senilní grafoman T. Cerny zde předvedl opravdu obdivuhodný výkon, hlavně pokud jde o nesmyslné žvásty hned ve třech jazycích. Sice se stále opakuje, komolí cizí slova, které navíc užívá v nevhodném kontextu nebo samoúčelně, ale to na působivém dojmu z jeho výkonu ubírá jen nepatrně. Jako milovník muslimů by si zajisté rozuměl H. Himmlerem, jako zarytý odpůrce křesťanství zase s bolševiky. Je vidět, že má vybraný vkus. Tímto ho pozdravuji a zároveň pomyslně kopu s rozběhem do jeho ctěné (_!_).

T. Cerny 2.1.2019 11:21

Pane Ortofan , copak se u Vas v cesku jeste nedoneslo , ze i Vy cesky obcan muzete k nam do zapadni EU jezdit a kritisovat spolu s polaky a bulhary a konsorty umite-li alespon jeden jazyk , co se vam u nas nelibi ?vy ceske trdlo nemusite doporucovat tem , kdo nesouhlasi s Ceskem ( coz je asi 400 mil. z nasi 500 mil EU aby jel do Saudske arabie : Vy cesky striktne monolingualni truhliku . copak nevite , ze nejvice muslimu zije v Indonesii ( 220 mil ) a v pakistanu 200 mil !Saudska Arabie ma asi 30 mil . obyvatel a je jen trochu vyznamnejsi nez to ominosni Cesko . Starostou londyna je muslim Khan . proto se vas obdivuhodny premier babis pri navsteve Londyna setkal jen se starostou London City ( coz je asi jako starosta Prahy 9 ) aby si nemusel podavat ruce s muslimem . nocmene myslim , ze p. babis je inteligentni clovek ale jen chce se tomu naprosteu gros nas omezenych cechu jen zalibit a tk predstira aversi k muslimum. U 99% udesnych ceskych obcanu jde ale tato averse od srdce.

T. Cerny 2.1.2019 11:09

Pane grundel , ja jsem v tomto udesnem cesku nepotkal jedineho obcana ceska ktery by nenadaval na uprchliky - stejne jako tech 100% zdejsich diskuteru , obcanu ceska .A pritom v Cesku zadne uprchliky nemaji . to je analogicke treba jejich statnimu znaku se lvem , jakoby clovek mohl v cesku potkat lva na kazdem kroku.Jak rikaji vsichni nasi politice s vyjimkou rasisticke AfD- islam patri k Nemecku jako ostatni nabozenstvi. My mame v nemecku jak vite 5,5mil. muslimu stejne jako ve Francii a GB. a ti zde zustanou naporad at se cesi s polaky a rumuny treba postavi na hlavu.Cesko je absolutne bezvyznamna zeme , stejne jako Kypr , Bulharsko nebo malta ale ma u nas v EU vahu plnohodnotneho statu a to je dobre.Ty casy kdy zlodej Klaus mohl ostatnich 24 statu nasi EU blokovat jsou nastesti za nami. Rozhoduje v nasi 500 mil EU o vsem pouze 2/3 vetsina.Tech 10 mil cechu si musi hledat relevantni spojence pro ty sve pitominy.

D. Grundel 2.1.2019 17:42

Nebojte se. I v Česku jsou lidé, kteří žijí i něčím jiným, než je nenávist vůči přistěhovalcům. Bydlím i v Německu i v Česku. Myslím si, že hlavní rozdíl je v tom, že v Německu žije méně totálních primitivů než v ČR. Jato drobná disproporce způsobuje, že se pak k moci dostanou úplní hajzlové a tuto disproporci ještě přiživují. Zda je komunistická minulost ČR příčinou nebo důsledkem této degenerace, to ale nevím.

T. Cerny 2.1.2019 10:58

Pane Novy , Vase ominosni Cesko je bohuzel clenem nasi EU skoro 20 let . Ja si jeji nesmirnou svobodu a demokracii smim uzivat uz skoro 50 let. Vy striktne monolingualni truhliku z ceska , to se k Vam jeste nedoneslo, ze i Vy ceske trdlo muzete kdekoli u nas v EU manifestovat sve nahledy ,na to jak se pred muslimy chranit " umite-li alespon ten jazyk. Jak Vas premier babis nesmyslne rika : "Cesko je proti terorismu "Stejne tak by Vas babis mohl vyzdvihovat , ze " nase cesko je proti diskriminaci menstruujicich zen ". Jakoby nekdo v nasi svobodne a demokraticke EU byl pro terorismus !Kolik muslimu jste vy ceske trdlo ve svem zivote videl ?Mne je islam take velmi neprijemne nabozenstvi jako krestanstvi - lec 1,2 miliardy muslimu na nasi zemi, stejne jako 1,2 miliarda krestanu na ty sve bohy veri .v nasi EU muze kazdy vyznavat jakoukoli viru .To ze my cesi s polaky jsme nejproslulejsi zlodeji v nasi EU neznamena take , ze vsechny cechy mozno proto zavrhovat.

J. Nový 2.1.2019 10:20

Kdoví proč v tomto článku není uvedeno, že "najelo auto", podobně jako to bývalo v podobně zaměřených článcích? :-)))

O. Ondřej 2.1.2019 9:51

Tento teroristický útok se netutlá?

H. Poláková 2.1.2019 10:47

A kde jste vzal, že jde o "teroristický útok"? Já tam čtu, že se jedná o čin psychicky nemocného člověka.

P. Mudroch 2.1.2019 9:43

A ti zadatele o azyl, kteri v sobotu 29. 12. v nemeckem Ambergu napadali a zmlatili nahodne vybrane lidi, 4 z nich museli byt osetreni v nemocnici, o tom nic? Zadna zprava? Trochu nevyvazene zpravodajstvi, nemyslite? Nic bych za to nedal, ze tenhle to proste pojal jako odvetu.

P. Mudroch 2.1.2019 9:48

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/493206-biti-kopance-nadavky-ctyri-azylanti-napadali-v-ambergu-nahodne-vybrane-lidi.html

D. Grundel 2.1.2019 11:11

Vždyť jste tu zprávu sám našel...

P. Mudroch 2.1.2019 15:17

Ale ne tady. Tak nejak predpokladam, ze pro objektivni zpravodajstvi by melo byt primarni informovat objektivne. Ne aby si clovek musel procitat pulku internetu, aby se dobral nejakeho trochu pravdepodobnejsiho pohledu na skutecnost.

D. Grundel 2.1.2019 17:31

To tedy znamená, že by Lidovky měly informovat úplně o každé rvačce na světě....

P. Mudroch 2.1.2019 22:06

O kazde rvacce ve svete ne. Ale pokud s takovym gustem informuji o utoku na migranty, se stejnym gustem by mely informovat i o utocich migrantu na puvodni obyvatele. A ze jich neni malo - jen v r. 2017 (statistiky za 2018 jeste nejsou dostupne) bylo v zapadni Evrope okolo 20 teroristickych utoku, jejichz pachatel byl obecne receno muslimsky terorista, pri nichz zemrel alespon 1 clovek. O kolika z nich jste se dozvedel z ceskych medii? A pokud nemate po ruce mapu, Amberg je cca 10-15 km od ceskych hranic. To uz se nas zatracene tyka.

D. Grundel 2.1.2019 9:31

Jen v zaostalém bolševickém Zemanistánu se může pod článkem o tom, jak se přistěhovalci z muslimských zemí stanou obětí útoku německého občana, rozjet nenávistná protimuslimská diskuse.

J. Ortofan 2.1.2019 9:36

Nechci nikoho obhajovat, ale pokud se vám tu nelíbí a jste zklamaný z českých občanů, máte možnost odjet obdivovat mírumilovné diskuse do Saudské Arábii, nebo jiné demokratické muslimské zemi!!!

D. Grundel 2.1.2019 9:48

Zatím jsem zvolil Něměcko, tam nežije takové množství vylitých ovarovců jako v ČR.

J. Ortofan 2.1.2019 9:51

Tak ale pozor, tam smíte kritizovat pouze rodilé Němce a Rusy, nikoho jiného.

D. Grundel 2.1.2019 9:53

Myšlenkové pochody ovarovce jsou skutečně pozoruhodné...

J. Ortofan 2.1.2019 9:59

Pan Zeman je náš prezident, máte s tím nějaký problém?

D. Grundel 2.1.2019 10:04

Ne, jsem štěstím bez sebe, že jste si za prezidenta zvolili ožralé dementní hovado. Stejně jako dříve vám podobní zvolili Klementa Gottwalda.

J. Ortofan 2.1.2019 10:05

I Havel si liboval v alkoholu.

D. Grundel 2.1.2019 10:58

Nebylo u něj obvyklé, že by nalitý vystupoval při oficiálních akcích.

Najdete na Lidovky.cz