Sobota 13. srpna 2022, svátek má Alena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Svět

Módní časopisy Melanii drze přehlížely, nebyla ani ve Vogue, rozčiluje se Trump

Melanii Trump fascinuje zlatá vánoční koule na stromě. foto: Youtube - The White House

Washington - Americký prezident Donald Trump si postěžoval, že si známé módní časopisy během jeho volebního období vůbec nevšímaly první dámy Melanie Trumpové. Podle Trumpa jde o drzost, jeho choť je prý nejskvělejší v historii a lidé pracující v časopisech jako je Vogue jsou naopak elitářští snobové.
  5:00

Donald Trump si postěžoval, že se Melania Trumpová neobjevila ani jednou za jeho čtyřleté prezidentské období na obálce časopisů jako je Vogue. Ani další magazíny se o Trumpovou prý nezajímaly tak, jak by si zasloužila. Podle amerického prezidenta je totiž jeho žena „nejelegantnější první dámou v historii“, uvádí server New York Post.

Nestalo se to. Biden nevyhrál, prohlásil Trump. Pomatený a irelevantní, hodnotil novinář CNN jeho projev

Trump na Twitteru sdílel příspěvek serveru Breitbart News, v němž se píše, že „elitářští snobové z módního tisku drželi nejelegantnější první dámu v americké historii mimo titulní stránky celé čtyři roky.“ Trump k tomu napsal, že Melania je nejskvělejší ženou v historii.

Americký prezident Donald Trump a první dáma Melania Trumpová před Taj Mahalem.
První dáma Melania Trump oblečená v kabátu sype sníh na vánoční stromek. Její...

Předchůdkyně Trumpové v pozici první dámy Michelle Obamová se podle deníku Daily Mail na obálce některého z prestižních módních časopisů objevila během celkem osmiletého funkčního období Baracka Obamy dohromady dvanáctkrát. Jen Vogue její fotku na titulní straně publikoval třikrát.

„První dáma Melania Trumpová odjela z Bílého domu na Floridu v elegantním outfitu s vysokými koženými kozačkami ke stehnům,“ uvedl ve velmi pozitivním hodnocení módní guru magazínu Breitbart John Binder. Publikoval i snímky samotného prvního páru při odjezdu na Vánoce do Mar-a-Lago, kde má Trumpova rodina letní sídlo. Binder dodal, že kabát, v němž první dáma odjela pocházel od již zesnulého tuniského módního návrháře Azzedinea Alaïy a stojí zhruba 6610 dolarů (přes 141 tisíc korun).

Trump hrál o Vánocích golf

Prezident Trump vánoční svátky strávil na Floridě hraním golfu. Ještě před odletem z Washingtonu ale stihl svým požadavkem na zvýšení jednorázového příspěvku pro Američany zasažené koronavirovou krizí ohrozit osud celého stimulačního balíčku, o jehož podobě se republikáni a demokraté přeli několik měsíců, stejně jako osud federálního rozpočtu. Informovala o tom agentura AP.

‚Použijeme mladé lidi jako nástroj k promoření.‘ Trumpem dosazený poradce prosazoval ďábelský plán

„Prezident Trump bude nadále neúnavně pracovat pro americký lid. Naplánovanou má řadu schůzek a telefonátů,“ uvedl Bílý dům k Trumpově programu na závěr roku. Stanice CNN odvysílala ve čtvrtek záběry, jak je Trump na golfovém hřišti v Palm Beach a podle agentury AP hrál prezident golf i v pátek.

Autoři:

Neklidné nohy či noční děs. Poruchy spánku předcházejí nemocem, říká neurolog

Premium Říká se, že dobrý spánek je sladší než med. Což naznačuje jeho hlavní funkci: nechat tělo odpočinout. A působí i coby...

Oktagon bez Rusů, zájem o ostrovy i kdo s kým o titul. Co chystá Novotný

Premium Letní turnaj na pražské Štvanici zaujal i uznávané zámořské experty, kteří se jinak výhradně věnují nejlepší soutěži...

Dnes se bavím líp i bez drog a alkoholu, říká terapeut a bývalý narkoman

Premium Jeho příběh je drsný, ale má happy end. Čtrnáctileté balancování na hraně s pervitinem, závislost, lži, prostitutky,...