Středa 27. října 2021, svátek má Šarlota, Zoja, Zoe
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Nemáš šanci, píše Sarkozy Topolánkovi

Francouzský odpoledník Le Monde dnes v úsměvném podání otiskl "dopis" prezidenta Nicolase Sarkozyho českému premiérovi Mirku Topolánkovi, který po něm převzal štafetu předsednictví v Evropské unii. Údajný Sarkozy se v textu označuje za "honorárního předsedu Evropské unie".

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Horst

Re: Česko vede EU anebo jakým jsou ve skutečnosti Češi národem

Alespoň víme, odkud přišel Romann a kam směřuje: (Y).

0/0
5.1.2009 11:24

Veselý

Re: Česko vede EU anebo jakým jsou ve skutečnosti Češi národ

Súhlasím a držím palce Českej republike, ktorá dnes stojí na  čele EÚ. Jej  úspech závisí od rozhodnutí. Dúfam, že to nebudú len rozhodnutia jej premiéra, ale premiér sa bude radiť s múdrejšími, ako je on sám. To bude mať dosah aj na  mojú krajinu ---Slovensko, najbližšieho brata Česka.

0/0
5.1.2009 11:24

No ty budeš blb jak stehno

Re: Česko vede EU anebo jakým jsou ve skutečnosti Češi národ

Český národ má historii o které se třeba nějaké americké chamradi ani nezdá a co se hloubky historie týče můžeme se směle měřit jak s galským kohoutem tak říšskou orlicí., vrat se do základní školy blbe,zopákni si dějepis a hlavně prosím podobnými bláboly přestaň zamořovat net-je mi líto že musím takto reagovat ale jinak to bohužel v tvém případě nelze

PS:dej si aspon facku......

0/0
5.1.2009 8:43

MILA

je to fejeton ktery si dela spise srandu ze

Sarkozyho. Ten Topolanek se jen  na to hodil

0/0
3.1.2009 18:15

Romann

Česko vede EU anebo jakým jsou ve skutečnosti Češi národem

Jakým jsou ve skutečnosti Češi národem? Češi nevědí, kým jsou, odkud přišli, jaké je jejich místo na Zemi, a nevědí, kam směřují, co chtějí. Dusledek těchto absencí je strašlivý: Vytvářejí si neustále mýty, iluze, lži a obklopují se jimi - a to vše pod záminkou obranného nacionalizmu (český to terminus technicus). Pro Čechy je typické, že stále hledají ospravedlnění svých činu a myšlenek. Nevěří si a mají zafixováno, že jim chce stále někdo ublížit, a proto se stále musí před něčím (někým) bránit. Vyvyšují se nad jiné národy, ale ke svému nacionalismu nejsou se ochotni za nic doznat. Vyjadří-li někdo z okolní země svuj názor na historii, který zrovna neodpovídá českým ružovým představám, je hned označen za nacionalistu, ba šovinistu. Český národ opravdu nemá starší historii než někdy od konce 18.st. Chtějí-li Češi dnes hledat příčiny svých vlastností a povah, a já dodávám i lží a mýtu... .  Ďalej na: http://voltaire.netkosice.sk, ikona TREZOR spravodajstvo, téma: Česko vede Evropskou unii anebo jakým jsou ve skutečnosti Češi národem

0/0
3.1.2009 16:21

Kopecna

Je to trefne

Je to docela trefne. Zasmala jsem se. Fejetony maji byt takove.

0/0
3.1.2009 14:20

clay

Frantíci se vyznaj....

patent na rozum:-D

0/0
3.1.2009 13:50

krmič

Re: Francouzi se nesmali v cervnu 1940

Angličané spolu s Rusy... no třeba snad i ano. Ale co do toho pletete Francouze? Ti se na válce v Evropě nijak nepodíleli (po své hanebné porážce).

0/0
3.1.2009 11:43

norbert clai

Re: Vidím, že taktika Lidovek funguje

Nic si z toho nedělejte.Tak to tady bylo,je a bude..R^R^R^R^;-D

0/0
3.1.2009 11:24

Agnes

Sarzkozy ROX!

go go Sazrkozy! Na nej nikdo nema trapaci. Doufam, ze vam to s Merkelovou poradne osladi.

0/0
3.1.2009 11:11

STARIK

UZ JE NACASE

NA FRANTIKY POSLAT CESKEHO KASPARKA  NEBO HURVINKA;-DR^

0/0
3.1.2009 10:57

Princ Jasoň

Vidím, že taktika Lidovek funguje

Spousta čtenářů si opravdu, jak vidno z komentářů níže, myslí, že ten dopis byl opravdu napsán opravdickým Sarkozym opravdickému Topolánkovi a že je míněn vážně. Ten zoufalý nedostatek smyslu pro humor je už jenom na povzdechnutí,.

0/0
3.1.2009 10:17

nickname

Re: Budu neustále opakovat,

Souhlasím s Tebou, wbgarden e.

0/0
3.1.2009 8:47

jenda

Tupolánek jako bejvalet tupej lampas bude zachraňovat Evropu

Vetší hovado už asi nesehnaly ;-)

0/0
3.1.2009 8:31

Hubený

Re: Budu neustále opakovat,

Právě že, nebýt .....??? A páníček pozapoměl na několikseleté Habsburky a Rakousko-Uhersko ......no nic......;-D

0/0
3.1.2009 6:24

Emil

TYHLE STREVA EXISTUJI JEN DIKY SENZACECHTIVYM MEDIIM

Sarkosi se stal prezidentem nejspis proto, ze ta socialistka, co proti nemu kandidovala byla tupejsi nez Zena za pultem, ceskem oblibenem filmu. Byla asi tak tupa jako ta baba z Ajasky, co si pribral Mc Cane. To by si clovek ani ve filmu nevyfantaziroval, z jakych  magoru si volici musi vybrat. Ta jeho rachiticka piizda, kterou objel cely globalizovany svet, je taky dilo.

0/0
3.1.2009 5:10

Haviř Vodka

Re: Budu neustále opakovat,

jen se nepřeceňuj, patriote:-)

0/0
3.1.2009 4:53

Haviř Vodka

kterou

Topolánkovou, když Tupoš jako správné muslim těch manželek má víc.Jinak mají gumáci pravdu, výhoda aspoň bude ta, že bude plyn a ropa za sníženou cenu, doufám, že Putin naše postoje ocení.!! 

0/0
3.1.2009 4:50

Q

Re: Francouzi se nesmali v cervnu 1940

Možná taky ne. Možná by němci mluvili francouzsky. Už se to stalo po invazi germánských kmenů do galie, němčina se nechytala. A paradoxem asi pro vás je, že v případě výhry angličanů nad francouzi ve stoleté válce by se s největší pravděpodobností mluvilo v obou královstvích francouzsky. Horší by to bylo s vámi mistře. Budme rádi za americkou pomoc i když by si s německem pravděpodobně poradily francouzi a angličané spolu s rusy sami, ovšem utrpení by déle trvalo. štěstí bylo že anglie byla na nedostupném ostrově a amerika za oceánem. Tyto výhody již dnes pomilnuly. A války ještě budou, pravděpodobně jak v americe tak na kontinentu. . . . . . . . . . "vývoj světa" se nikdy nezastaví :-(

0/0
3.1.2009 3:14

Wolfgang

Francouzi se nesmali v cervnu 1940

Francouzi se nesmali kdyz v cervnu 1940 slyseli v Parizi pochod bot vitezneho Nemeckeho vojaka. Cely Francouzky narod byl vedle jak rychle Francie prohrala valku a co bude v Evrope dal. Bez pomoci Anglie a Ameriky v 1944/45 by dnes Francie jeste mluvila Nemecky a Sarkozy by bydlel dodnes ve svem rodnem Madarsku.  

0/0
3.1.2009 2:26

F. Adamec

Bolshevici - holocausti byli a jsou hnusni

Zavedli genocidu nejen v Evrope, provozuji gulagy, nejen v Palestine.

0/0
3.1.2009 2:20

:)

oprava?

Hm, zajimave, a ja to doted vzdycky chapal jako utahovani si ze Sarkozyho ;-) nevim proc se nekteri cesti novinari porad snazi prezentovat to jinak.

0/0
3.1.2009 2:19

F. Adamec

Mirek z komunistickeho armadniho gymplu

Mirek Topolanek dostal bolsheviky, humanitarniho bombardera Havla a tunelare Klause, stranickeho Nikolase, Talmanovou, prognozy, verejne pruzkumy a lezby, absolvenkty stanisticke VSE v Praze, Pavlu a Bobolinu, kandatku KSC v EU.

 

FP 2009

0/0
3.1.2009 2:00

F. Adamec

Mirek z komunisrickeho gymplu

Dostal stranickeho Nikolase, Talmanovou, prognozy, verejne pruzkumy a lezby, absolvenkty stanisticke VSE v Praze, Pavlu a Bobolinu, kanvidatku KSC v EU.

FP 2009

0/0
3.1.2009 1:55

wbgarden

Budu neustále opakovat,

pěkně prosím, ráčili jste si někdy všimnout fotografií našeho pana prezidenta či pana premiéra s mesjé Sarkozym ? Takže už víte proč mesjé neustále piští...s tou německou uklízečkou je to ausgerechnet to samé a medvídek pú tin i ten druhý medvídek.., no, škoda mluvit. Češi vždycky převyšovali svými schopnostmi své sousední partnery a nebýt šestileté německé okupace, a více než štyrycetileté vlády komuny, tak se dnes nemusíme znovu brodit blátem ranného kapitalismu. Dávno bychom patřili mezi nejvyspělejší státy světa a rozmanité žblebty sjednocených frustrátů celého světa by byly pouhopouhým bzučením much u našich uší.....

0/0
3.1.2009 1:47

Aha

V NECEM MA SARKOZY PLNOU PRAVDU

  CO SE TYCE NASEHO PRESIDENTA MA SARKOZY PLNOU PRAVDU   PAN TOPOLANEK A JEHO TYM ZVLADNE PREDSEDNICTVI NA JEDNICKU O TOM JSEM PRESEVEDCEN... PAN TOPOLANEK MA KOLEM SEBE LIDI KTERI MAJI NA ROZDIL OD TAKOVEHO KLAUSE A PAROUBKA ROZUM NA SPRAVNEM MISTE (Y)(Y)

0/0
3.1.2009 1:37

Diana

Sarkozy ?????

Tak ten mi připadá nejspíš jako vyskákaný chocholouš.   

0/0
3.1.2009 1:10

Q

Re: Kdoví, jestli Sarkozy není pojat jen jako taková celebrita

Taky věřím, podobně jako v boha i když vím, že není. Věřím taky, že to ta jmenovaná skupina zvládne líp, i když je to v podstatě nesmysl. Myslím, že to nelze, zatím cz rep nic na mezinárodní scéně nezařídila. zatím mám dojem že pouze kybicovala, že by-kdyby, ale může to být jen dojem, fandím jí, aby ukázala co v ní je. Bylo by to dobrý pro Evropu, ale i pro ní samotnou, byla by hrdější, nad věcí, velkorysejší, ted mi trochu připadá jako pes zahnaný do kouta, který vrčí ..... Go On Čeco...čeco go on......

0/0
3.1.2009 0:41

Q

Klaus včera: 2. vládu odmítnu přijmout !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Přitroublíci jako čtenář, jakýsi bidlo, vlasta, trotl jan či hulvát alois američan? Nedovedou si trotlíci uvědomit, že se nejedná o topolánka a jeho manželky, ale o satiru na Sarkozyho? Ten Topolánek a jeho pravděpodobně budoucí neschopnost je pouze vedlejší produkt satiry. No nic, mnohem horší je, že se to může i vyplnit. Mám dojem, že ta vláda v česku je opravdu slaboučká jak česká víra. Možná bude bohužel stačit, aby jakýsi Paroubek fouknul a vláda se rozletí jak pampeliška po květu :-)))). Držme palce, aby ten Paroubnefouk !!! Cechové mají prý smysl pro humor? Mozná, ale ne na svůj účet, tak se držte, pojede se z kopce a bude to drncat :-D

0/0
3.1.2009 0:34

Gaston

Kdoví, jestli Sarkozy není pojat jen jako taková celebrita

Pořád je v září reflektorů, nic nezkazí, nic nezařídí, nijak nevyniká, ale pořád je vidět... Myslím, že nejsem daleko od pravdy. Chce to klid. Jsem si jist, že ČR zvládne předsednictví lépe než Francie. Věřím, že Vondra, Schwarzenberg a Topolánek to mají v hlavě mnohem lépe uspořádáné než hypervitální exhibicionista Sarkozy.

0/0
3.1.2009 0:26

Otužování podle Wima Hofa je nebezpečné. Hrozí zástava, říká kardiolog Táborský

Premium Otužování je nejlepší prevence proti těžkému průběhu nemoci covid-19. Lidé mají větší šanci, že neskončí v nemocnici,...

Dětem, kterým pomáháte moc, mozek nepracuje správně, říká speciální pedagožka

Premium „Kdybychom k dětem v batolecím a předškolním věku přistupovali v některých oblastech víc ,postaru‘, měli bychom méně...

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...