Pondělí 29. května 2023, svátek má Maxmilián, Maxim
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Svět

Útok v německém vlaku. Muž sekerkou vážně zranil sedmnáctiletou dívku

Německá policie šetřila incident, kdy v regionálním vlaku z Chotěbuze do Frankfurtu nad Odrou zaútočil muž předmětem podobným sekyrce zranil dospívající dívku. (24. března 2023) foto: ČTK

Incident se odpoledne odehrál v německém regionálním vlaku. Na trase z Chotěbuzi do Frankfurtu nad Odrou tam cestující ohrožoval sedmatřicetiletý muž. Předmětem podobným sekerce tam zranil sedmnáctiletou dívku.
  17:41

O události informovala agentura DPA s odvoláním na policii. Policie vlak zastavila na nádraží v Gubenu a zadržela podezřelého, který je původem zřejmě z Polska.

Sedmnáctiletou dívku ve vlaku muž vážně zranil, web Bild.de píše o poranění hlavy. Teenagerka byla převezena do nemocnice. Podle policie není ohrožena na životě.

Německá policie šetřila incident, kdy v regionálním vlaku z Chotěbuze do Frankfurtu nad Odrou zaútočil muž předmětem podobným sekyrce zranil dospívající dívku. (24. března 2023)

Policie byla o incidentu informována kolem 13:20. U podezřelého policisté po zatčení v Gubenu našli předmět podobný sekerce. Neupřesnili, o jakou zbraň se jednalo.

Podle dosavadních informací podezřelý nebyl pod vlivem alkoholu ani drog. Policie zatím neinformovala o motivu útoku, muže převezla na stanici k výslechu.

Autoři: ,

Voňavé a čisté oblečení? Vyzkoušejte dezinfekci od Sanytolu
Voňavé a čisté oblečení? Vyzkoušejte dezinfekci od Sanytolu

Sanytol je jedničkou u přípravků do kuchyně i koupelen, znáte ale dezinfekci na prádlo? Že ne? Zapojte se s námi do testování a vyzkoušejte novinku...