Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Sinnreich 12.9.2019 0:42

Je neuveritelne, jak mohla Evropa v tak kratkem case klesnout tak hluboko..Doslova lihen zelenych socialistu. Portfolio inovace a mladez..., obranny prumysl a vesmir...komisar pro reseni krizi.. komisar pro sousedstvi....Komisarka Plumbova, obvinena z korupce....to jsou teda posty.

H. Procházka 12.9.2019 3:13

Obrana a vesmír je zelený socialismus? To už je zajímavé. Co potom prosím pěkně není zelený socialismus? Genetická čistota "národa"? Pravda, to je aspoň nacionální socialismus, nikoli zelený.

A že jsem tak smělý: když už EU klesla "tak hluboko", tak nám možná objasníte, kde se na světě žije nějak znatelně lépe, než v té údajně zelenomarxistické Evropě?

A. Novák 12.9.2019 7:03

za to, že se v Evropě žije dobře, rozhodně nemůže evropská komise.

H. Procházka 12.9.2019 7:13

No jo, pravda, dokud EU i s komisí neexistovala, tak bylo v Evropě mnohem líp, co? Ostatně úplně nejhorší životní úroveň, nejméně demokratické instituce a nejhorší osobní svobodu mají státy "tvrdého jádra", nemám pravdu? Takové Rumunsko nebo Bulharsko, nebo i Česko, které nejsou zdaleka tolik integrované, jsou zřejmě nesrovnatelně lepší místa k životu, než severozápad Evropy... Zajímalo by mě, jestli byste pro svá tvrzení dokázal uvést vůbec nějaká fakta?

I. Mojses 12.9.2019 6:30

Copak to, ale ještě začne "brainwashing" s asteroidama, které na nás "údajně" začnou padat a ohrožovat nás a tam je také velké portfolio pro nadace a neziskovky, které nás ochrání...;-);-D

H. Procházka 12.9.2019 6:38

Jestli jste to myslel jako trolling, tak dobrý a vtipný ;-) Jestli to náhodou bylo myšleno vážně, tak bych si dovolil vás upozornit, že údajnou hrozbu asteroidů až na další dosud bere vážně v podstatě jenom jedna organizace, známá pod názvem NASA. Nevím, jestli je to zrovna centrum světového marxismu a údajně prý dokonce ani nesídlí v té příšerné neziskovkářské Evropě.

I. Mojses 12.9.2019 7:38

NASA je "marxistická", protože je dnes ovládaná stejným etnikem jako byl Marx :-/

H. Procházka 12.9.2019 8:01

Pravda. Navíc v NASA je pracovní jazyk angličtina a Marx žil v Anglii...