Diskuse k článku: Novozélandská premiérka obdržela pachatelův manifest ještě před útokem

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 17.3. 2019 20:09
  • Řadit dle: času vložení
  • vláken
T. Cerny 17.3.2019 20:09

Oligophreni a moronsky cesky obcan p. Cipisek nazyva premierku Noveho Zelandu samozrejme , jak odpovida jeho niveau " ludrou ".P. Harabeska pise :"Jen nevím, proč si při návštěvě muslimské komunity vzala na hlavu šátek, který je v evropských zemích vnímán jako symbol poníženy ženy"Satek na hlave zeny je symbol jejiho ponizeni pouze v Cesku . U na v zapadni EU, v parlamentu USA ( v Konresu ) smeji muslimky samozrejme nosit satky na hlave stejne jako naprosto vsechny muslimky u nas v zapadni EU.Vase omezene informace z vychodni EU aplikujete diky Vasi neznalosti i na nasi zapadni EU a USA .Ale ignorantia non est argumentum !

REAGOVAT

NAHLÁSIT PŘÍSPĚVEK

J. Lutic 17.3.2019 13:48

Takže i na Novém Zélandě jsou tajné služby čučkaři.

P. Hrušovský 17.3.2019 13:26

Ano, člověk se pořád učí. A když na N.Z. platí tento islámský zákon, znamená to tedy, že se v rámci integrace odlišných kultur, tedy v rámci multikulturalismu, i my bílí učíme o islámu, např. i o šaríi, džihádu, víme tedy o nich spoustu věcí. Nemůžou tedy říci, že je neakceptujeme, že. Tak jaktože jsou stíhaní všichni ti, co o islámu hodně vědí? Naopak by měli být rádi, že o nich toho tolik víme, že....

P. Hrušovský 17.3.2019 12:35

Podle odhadů je v zemi s pěti miliony obyvatel zhruba 1,5 milionu střelných zbraní, je zde však také nízký počet násilných trestných činů spáchaných střelnou zbraní, napsala agentura Reuters.

Vidíte? Když má každý občan střelnou zbrań, jak na lov, tak na obranu, tak pachatel si rozmyslí svůj násilný čin. Neexistuje tedy, aby EU přikazovala suverénním nezávislým státům omezení držení střelných zbraní u obyvatel. Páč pak by jim sebrala možnost účinné obrany před pachateli násilných činů. Jenže i kdyby jim tuto možnost sebrala, tak existuje spousta návodů na výrobu účinných tzv. chladných zbraní, jako kuše, mininunčaky, či praky. Např. Martin Chlíbek ve svých knihách Záškodník a Vlkodlak, účastník výcviku ruských SPECNAZ, popisuje např. návod na výrobu mininunčaku a praku. Onen prak z duše na kola, byciklové či automobilové, která má velkou napínací sílu, vystřeluje olověné kuličky s razancí a průbojností srovnatelnou s vojenskou vzduchovkou na broky.....

J. Nový 17.3.2019 9:07

"Islámský zákon vyžaduje, aby těla byla očištěna a pohřbena co nejdříve od smrti, obvykle do 24 hodin, upozornila agentura AP.

.

No vida, člověk se pořád učí nové věci. Takže na Novém Zélandu platí jakýsi Islámský zákon. To jsem nevěděl...

P. Pruner 17.3.2019 8:45

Protože si naivně myslí, že to zlo vyřeší tím, že bude jedné menšině lézt do zadele a že omezí držení zbraní - aby se občané zlu nemohli bránit....

J. Lepka 17.3.2019 8:20

Klasický přístup, jednomu magorovi hrábne a ihned se začne jednat o omezení zbraní, asi je to nakažlivé. Jak by asi reagovala, kdyby tak vhodil kanystr s benzínem?

P. Harabaska 17.3.2019 7:29

Novozélandská premiérka se zcela správně silně ohradila proti tomuto zbabělému teroristickému činu a vyslovila soucítění s postiženou komunitou. Jen nevím, proč si při návštěvě muslimské komunity vzala na hlavu šátek, který je v evropských zemích vnímán jako symbol poníženy ženy.