Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Novák 21.7.2019 5:56

Jsem zvědav na jednu věc: Za dva roky to bude 60 let od prvního letu člověka do kosmu. Jestlipak kolem onoho výročí nadělají tolik dívadla, jako kolem přistání člověka na měsíci? Za sebe říkám, že velice pochybuji. A nedivili bych se, kdyby to výročí přešli taktním mlčením. Ty důvody jsou jasné: Dnes řiťolezci lezou amošům do zádele až po paty a nemohou připustit, že by byl někdo jiný stejně dobrý, jako amoši. A ještě k tomu by to měli být Rusové!? Proboha, jen to ne!

J. Truestory 21.7.2019 6:20

To věru nikoho nezajímá. Let na Měsíc, ne na měsíc, se vysílal po celém světě. Američané předběhli všemi nenáviděné rusáky a to je hlavní. Kdo kdy viděl mrnouse tatařína Gagarina letět? Jak a kdy zemřel?

J. Novák 21.7.2019 10:33

V jediném máte pravdu, a to v tom "Měsíc". Jinak zase kecáte, jako obvykle, hochu. Jak jsem již psal: O letu Gagarina do vesmíru existují naprosto stejné konspirační teorie, jako o letu amošů na Měsíc. Když vyvrátíte ony teorie o obou "akcích", tak pak s vámi bude možno o něčem diskutovat. Jinak jen melete v hubě hadry tak, jako to děláte obvykle, tedy nenávistné k jedné straně a nekriticky vlezdopr.elistické ke straně druhé.

J. Truestory 21.7.2019 12:22

Trapný, ale víc než trapný pokus, rudý oslíku. Rusáky celý svět nenávidí a pohádku o Gagarinovi baští jen hňupové , jako ty, Lenin také stále žije, viď? -------------DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD-----------------

J. Novák 21.7.2019 15:23

Chápu, trubko, že se snažite vykecat z těch kravin, co jste napsal, tím, že to obracíte na téma "Lenin", což je jen hloupý pokus. Jinak, pablbe, nevím nic o tom, že bychom si potykali. Ten váš přechod na tykání nesvědčí o ničem jiném, než že jste nevychované a nevycválané tele, nic jiného. Tykejte si svému frantíkovi, vy DDDDD.....

J. Truestory 21.7.2019 15:58

Rome, na diskuzích všude po světě vykání vlastně neexistuje, stejně pochybuji , že je ti více než 15 let. Or if you wish, moron we could disquas in english, there is only you, what are you thinink, super mega moron? DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD-----------(((((((((((()))))))))))))

J. Novák 21.7.2019 16:27

Jasně, Mongole! Je mi celkem jedno, že ve světě vykání neexistuje, ale čeština ho pořád zná a jen nevychovanec a hulvát tyká někomu, kdo mu k tomu nedal souhlas. A že mi není více než 15 let a že jsem Rom? No, jste daleko od pravdy. Ostatně, to je u vás naprosto obvyklé a nejspíš to nikoho nepřekvapí.

J. Truestory 21.7.2019 16:28

You see!! Binghow!!!!!!!!!!!!§