Diskuse k článku: Češka dostala v Pákistánu osm let a osm měsíců vězení. Měla převážet heroin za 24 milionů

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 103
  • Poslední: 22.3. 2019 11:11
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
T. Cerny 21.3.2019 15:18

Korektne jsem mel napsat : Bali je soucasti statu s nejvetsim poctem muslimu na svete a to indonesie, kde zije z 260 mil. obyvatel Indonesie 87% muslimu , t.j. ca 230 mil. muslimu Druhy stat s nejvetsim poctem muslimu je pak Pakistan ( asi 210 mil.) a pote Indie ( asi 100 mil. pak Banglades etc.Spokojen ?Pamatujete na utok extremistickych islamistu na bali v r. asi 2002 jemaah islamya? Na kazdy pad by obcane ceska prohlasujici nabozenstvi te 1,5 miliardy lidi na celem svete islam za " zlocineckou organisaci "by nemeli jezdit do Indonesie a tudiz i na Bali , na Maledivy , do pakistanu , Dubaie , a ostatnich UAE , Omanu etc.neb by se se zlou potazali.Kdyz jsm byl na Bali , nikdy bych si nedovolil rici neco negativniho na adresu muslimu.

Lec ja , na rozdil od Vas nikdy obcanem ceska nebyl.vy si asi dovolujete i ve state s 230 mil. muslimu prohlasovat jejich nabozenstvi za " zlocineckou organisaci " protoze jste obcan ceska .

T. Cerny 21.3.2019 15:05

Pane Kovaricek , jiste mate v tak obsahlem a vycerpavajicim resumee v mnohem pravdu. ja byl na Bali jen jednou.Globalne ale Bali je soucasti nejvetsiho muslimskeho statu na svet a to Indonesie kde z 260 mil. obyvatel je 87%( siehe Weltalmanach 18 ) ( t.j.230 mil. muslimu ,7% protestantu, 3% katoliku, 2% Hindus.Samozrejme ze kdyz v nejake zemi je 87% muslimu v poctu asi 230 mil. je to stat s nejvetsim poctem muslimu na svete.Je to presidialni republika s islamskym pravem v Aceh.Pred tydnem jsem se vratil opetz Malediv , coz je islamsky stat a kde jsem asi pred 30 lety cely rok pracoval jako lekar u Flying Swiss Ambulance v Male.Jiset geografie a politika neni muj genuinni obor , promoval jsem poprve v cestine na FVLKU v Praze 66 a pote v nemcine na Uni v Hannoverua delam uz 53 let chirurgii.Nemyslim , ze by me vzdelani bylo zase tak chatrne neb jsem se cely zivot ucil angl., franc., span. rusky a trochu portugalsky. Co delate profesne vy, ktery budete o nekolik generaci mladsi ?

J. Kovaříček 22.3.2019 5:28

Ctěný pane Černý, jsem potěšen, že jste seznal Bali jako zemi nemuslimskou. Moji přátelé na Bali žádnou lásku k muslimům nechovají, neb ti jim tam dělají neplechu. Například bombové atentáty, kde zahynuly stovky lidí. Na rozdíl od muslimů jsou Bali hinduisté mírumilovní a násilí nesnášejí. Indonésie je vůbec podivný stát, slepenec to směsice nárůdků, které se v tom celku ocitly díky holandské kolonizaci. Máte pravdu, že provincie Aceh na Sumatře je silně muslimská a arogance islámu se zostřuje i na sousedním ostrově Java. Sousedi se toho lekají a i Austrálie stane se časem zemí islámskou. Pracoval jsem nějaký čas na Východním Timoru, kde lidé jsou stejní jako v Indonésii, ale poněvadž je okupovalo Portugalsko, tak jsou převážně katolíci. Ta západní náboženství a evropské ideologie už po světě napáchaly dosti zla, ovšem jihovýchodní Asie se zmáhá a má do budoucna naději. Já žiji střídavě v Austrálii a Thajsku, nepracuji, užívám si zaslouženého odpočinku. Mějte se dobře.

T. Cerny 22.3.2019 11:11

Pane Kovaricek , jiste znate Indonesii lip nez ja , ktery byl tam pouze jednou na Bali.Nicmene zustava neoddiskutovateklnym faktem , ze Indonesie je zemi s nejvetsim poctem muslimu na svete a to s 230 mil. muslimu.Ja sice v Australii nebyl a ani se mi tam nechce , ale byl jsem v okoli asi 4x v Singapuru , 3x v Thajsku , jednou v Hong Kong , Indii ( New Delhi a Agra ) na New Zealand , 2x na Tahiti ( Moorea a Bora Bora) a 2x na Hawai ( pouze na Oahu ).Ja si smim uz 45 let uzivat tu bezmeznou svobodu a demokracii nasi zapadni EU a sjezdil jsem cely svet krizemm krazen. Nejcasteji jsem byl ale nescislnekrat v USA , asi 4x v Kanade a mnohiokrat v Karibiku a stredni Americe a 2x v Brazilii a jednou ve Venezuela coz byl skutecne zazitek.V Evrope jsem byl asi 50x v Lissabonu a mam k Portugalsku vrely vztah a tak vim , ze East Timor , Macao Guinea Bissau , Mosambique , Angola , Kapverdy a Sao Thomas stejne jako Goa byly portugalske kolonie . Portugalsky umim jen malo , ale mnohem lip spanelsky.

O. Svatý 20.3.2019 14:59

Až vyleze z lochu, může obohatit pražskou kavárnu.

A. Lisovský 20.3.2019 15:53

Až vyleze z lochu, může obohatit pražskou galérku.

O. Svatý 20.3.2019 16:21

To je to samé

B. Baron 20.3.2019 14:57

Všichni na ni nadávají a přejí ji to. Neuvědomují si že by tam mohl být na jejím místě někdo jim blízký. Já ji lituji. Má skažený život. Je obětí své naivity, hlouposti a neinformovanosti. A někoho komu uvěřila že se ji nic nestane. Doufám že toto přispěje k tomu že naší mladí a blbí pochopí že tu jde o život.

O. Svatý 20.3.2019 15:00

Život si zkazila sama

A. Lisovský 20.3.2019 15:54

Ano. Kořenem všeho zla je láska k penězům, píše apoštol Pavel.

M. Pechar 20.3.2019 20:21

Až to bude jednou vaše dítě, plně si zasloužíte připomenout, jaký jste to dokonalý člověk, samospasitelný světa sudič. Svatý Koniáš. Nejspravedlivější na celém světě.

Kdybych nelitoval nevinných, z celého srdce bych vám přál, aby to bylo právě vaše dítě. Vy si totiž nic jiného nezasloužíte, vy svatý.

T. Cerny 20.3.2019 14:49

Pan Vichta najednou mluvi o " dojmologii " o muslimum naklonenem Cesku !!!! Cesko neprijalo ani jedineho muslimskeho uprchlika , ani jedineho sirotka z rad muslimskych uprchliku , vsichni zde az na nesmirne zandbatelne vyjimky inkriminuji islam jako zlocineckou idelologii . P. Vichta u nas v Nemcku 85% politiku vyjadruje sympatie s muslimskymi uprchliky !!!!,v cesku si nedovoli vyjadrit sympatie k islamu ani jediny politik !!!!! , nasich 5,5 mil. muslimu patri k Nemecku jak rikaji nasi politici .Udesne Cesko je ale neco absolutne jineho a indolence p. Vichty , typickeho obcana Ceska je himmelschreiend ( vola do nebes )Dle nej Ceko nahlizi na muslimy jako nase zapadni EU protoze se mu to prave hodi do kramu !! Pane Vichta Vam chybi ta nejesencialnejsi sebereflexe , tak jak se to vzdy hodi nam cechum do kramu.

J. Kotala 20.3.2019 14:58

Asi jste naložený v lihu. Já nenadávám muslimům, ale bruselské slabošské žumpě.

M. Sottner 20.3.2019 14:48

Nechci spekulovat jestli o tom věděla, ale jediná odsouzená? Takže vlk se nažral a koza je v cele.

T. Cerny 20.3.2019 14:39

Pane Vichta , prectete si prispevky obcanu ceska na kteremkoli zdejsim foru LN - kdo se zde zastava te 1,5 miliardy muslimu na svete a proklamuje , ze muslimove maji naprosto stejne kvality jako my krestane jsou p. Danemark, p. Harasim ,pani Netzer , a pan Pomichalek a ja ( posledni 3 nejsme obcane tohoto ominosniho Ceska ).Muzete mne informovat jeste o nejakm obcanu Ceska , kter by tu neprohlasoval , ze islam je zlocinne nabozenstvi ?

T. Cerny 20.3.2019 14:35

Cesi by se meli vyvarovat cestovat do muslimskych zemi jako jsou Maledivy , Bali , Dubai , Abu Dhabi , Oman pakistan etc. protoze prohlasuji tamejsi nabozenstvi za " zlocinne "Ta zabka byla ale naproste trdelko co v si v zivote nic neprecetlo o zname nenavisti cechu k islamskym zemim a o tom , ze Cesko nepomuze ani jedinemu muslimskemu sirotkovi. a navic tam jeste provedla tuto nepredlozenost. Ale ignorantia non est argumentum !Zide starozakonne proklamuji oko za oko ( vy mate muslimy za zlocince , my mame krestany za zlocince i kdyz nic neprovedou , natoz kdyz pasuji 10 kg heroinu ) , ale my krestane mame kredo ze " kdyz nam "nekdo da facku na jednu tvar , nastavime jeste tu druhou ".Te zabce preju , aby se ji dostalo soucitu.

V. Hák 20.3.2019 14:32

Každý svého štěstí strůjcem a za blbost se platí.

T. Cerny 20.3.2019 14:22

P. Susen , proc by proboha 2.nejvetsi muslimsky stat na svete mel vyjit vstric prave ceske ambasade , representatnum naroda , kde 99% cechu prohlasuje nabozenstvi pakistanu za absolutni zlocin ( viz stovky prispevku zdejsiho morona p. Kotaly , Novaka , Noveho a spol ) a ktery nepomuze ani jedinemu muslimskemu sirotkovi ?Kdyby to bylo Nemcko s 5,5 mil. muslimu a 4000 mesitami a s jeho pomoci 1,5 mil. muslimskych uprchliku to bych chapal , ze by Pakistan byl shovivavejsi .Ale prave tem ominosnuim Cechum , tem nejvetsim muslimobijcum na svete ????Presto bych pledoval pro soucit s tou zabkou a mirnejsi trest , protoze nemuze za to , ze je prave z Ceska.

M. Vichta 20.3.2019 14:24

Jak vite, ze Cesi jsou nejvetsi islamobijci na svete? Z jakych statistik cerpate? Asi to bude dojmologie.

J. Jonák 20.3.2019 14:34

My jsme totiž v EU a ta je silná.

J. Kolumberský 20.3.2019 14:20

Příliš mírný trest. Shovívavost není na místě. Díky vysoké ceně drog máme vysokou kriminalitu. Existují jen dvě schůdná řešení: podmíněná legalizace, tzn. narkomani dostanou od svého lékaře recept, na jehož základě se si svoji drogu vyzvednou za přijatelnou cenu v lékárně. Ne, jako akci našich prabolševiků, kdy tzv. léčebné konopí je kvůli přemrštěné ceně naprosto neprodejné. Jako druhá cesta se nabízí postih narkomanů.

T. Cerny 20.3.2019 14:14

Jak vsichni alespon trochu secteni lide ( mozna i v cesku )vedi , ze v Pakistanu zije pes 200 mil. muslimu ( po 260 mil. muslimu v Indonesii je to 2. nejvetsi muslimsky stat na svete). Nevim proc by takk velky muslimsky stat mel vyjit vstric jednem z nejvetsich muslimobijcum na svete , prave cechum kteri prohlasuji jejich nabozenstvi za zlocinne ( viz prispevky ceskycgh lumina p. Novaka , Kotaly a konsortu )!!!.Cesi maji mulimum take za zle , ze muslimske zeme s drogovymi dealery zachazeji velmi drasticky , protoze v Cesku by za to ta zabka dostala 14 dni podminenen na 2 tydny.77 nasobny vrah Breivik dostane v Evrope 20 let vezeni bez podminky. Ta ceska zabka je hloupa kacka , neuvedomovala si co dela kdyz sla s 10 kg heroinu v kufru n letiste 2. nejvetsiho muslimskeho statu.Presto bych ale pledoval pro soucit a ohled na jeji utly vek.

P. Bureš 20.3.2019 13:55

Myslím, že by to mělo být odstrašením pro ty, kteří chtějí snadno přijít k penězům a již nechtějí přemýšlet o tom, kolik svým jednáním způsobí neštěstí druhým.

J. Sušeň 20.3.2019 13:55

Mimochodem je spodivem, že v případě drogové dealerky se česká ambasáda může přetrhnout jak se o ni zajímá a český řidič ve Francii kterému se migranti vloupali do kamionu je pro českou ambasádu vzduch a totéž děti Michalákových.

P. Bureš 20.3.2019 13:56

Smutné, ale velmi pravdivé!

A. Zajícová 20.3.2019 14:04

Nejspíš jsou řidič i Michalákovi stejně nevinní jako tahle holka.

P. Altman 20.3.2019 14:20

Nevi nic a keca tu blbosti... zajicova jedna

P. Bureš 20.3.2019 13:45

A stejně je podivné, že se tu vůbec řeší kriminální eskapády prostitutky z Hradišťa...

J. Sušeň 20.3.2019 13:43

Každý svého štěstí strůjcem, resp. kdo s čím zachází,... není mi jí líto. Myslím, že trest je přiměřený a spíš by mohl být vyšší.

Akorát média by ji neměla prezetovat jako "chudák holku", ale jako odstrašující příklad.

Š. Hašek 20.3.2019 13:43

Nemám soucit.

Pomohu dívce/komukoliv na výletě pod Sněžkou, pokud si zlomí nohu.

Život nejsou jen výlety do Pákistánu s přítelem. Za blbej mozek se platí. Jeho majitel. Nikoliv ostatní.