Sobota 4. dubna 2020svátek má Ivana 1 °C oblačno Předplatné LN

Diskuse k článku: Otrava? Nemocnice má o úmrtí Češek v Egyptě pochybnosti

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 19
  • Poslední: 3.8.2013 12:11
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
R. Hledík 1.8.2013 21:49

Opravdu

sázím na cvičeného štíra, na povel si 2x rychle za sebou kousl. Pak se rychle ztratil v zeleném háji kvetoucích oliv.

Z. Kulhánková 1.8.2013 23:04

Re: Opravdu

Přesně tak! Též jste u toho byl?

Z. Kulhánková 1.8.2013 20:30

První podezření samozřejmě padá na manžela

Ale napadlo mě, že je mohl třeba uštknout nějaký jedovatý pavouk nebo škorpión a Egypťané se to snaží ututlat, aby nepřišli i o ten zbytek turistů.

i. rasmonn 3.8.2013 12:11

Re: První podezření samozřejmě padá na manžela

ten slepičí mozek ,...... a brambory tam rostou na stromě? A koMárek debílek ,když jeho početná rodina dostala žloutenku nebo jinou nemoc ,špinavých rukou,(a svádí to na virus ),tak on je ze všech(nejodolnější) moskyt...a jediný, co to dostal poslední nebo vůbec ne... ,ale radši napadáte hotel nebo celý Egypt , než ,že připustíte , že může být vrah -(otec-manžel).

i. rasmonn 1.8.2013 20:15

další slušný

čecháček,nakonec se zjistí, že ženu a dítě otrávil sám, ,další dnes u soudu si vysloužil pěkný trest za domácí týrání své ženy a dětí znásilňovat před dětmi to snad nedokáže ani pes.

j. kříž 1.8.2013 15:30

těla budou nepochybně převezena do ČR

kde dojde k erudované expertize která něco potvrdí a něco vyloučí do té doby je to věštění z koulen je také jasné že když došlo k úmrtí  na půdě Egypta takže věc spadá primárně pod jejich jurisdikci

M. Komárek 1.8.2013 15:14

Musím říci, že v naší početné rodině

už pár střevních příběhů na dovolených taky bylo. Nicméně VŽDY (!!!) v tom byl obrovský časový rozptyl. Střevní problémy vždy byly u nejmenšího, já to neodskákal vůbec či naopak nejvíc, ale vždy jako poslední a vždy tam byla řada hodin, až celý den.. Je skutečně divné, že by ty příznaky u matky i dcery probíhaly zcela současně.

P. Ruzicka 1.8.2013 18:52

Re: Musím říci, že v naší početné rodině

No a pokud jim byl podán jed, či něco podobného, mohlo k tomu dojít současně. Nezapomeňme na to, že situace v egyptu není zrovna nejlepší.

M. Zavala 1.8.2013 20:03

Re: Musím říci, že v naší početné rodině

s tim asi otec pocital, ze se to hodi na krk muslimum, ale dnes u valu uz neni muslimske bratrstvo, a nemaji zajem poskozovat turisty, coz svedci i to ze ho nechavaji bez dozoru, a doufaji ze plachne, at si to Cesi uz udelaji doma. Jenze to vezmou do ruky profesionalove, tak to nechme na nich, nicmene je to velmi podezrele.

M. Komárek 1.8.2013 20:15

Re: Musím říci, že v naší početné rodině

chtěl jsem tím říct, že pokud je to bakteriálního původu, tak je nepravděpodobné stejně rychlý průběh u dítěte a dospělého. U jedu naopak je to zřejmě současné. Nevím, zatím jsem rodinu netrávil ...

M. Zavala 1.8.2013 20:31

Re: Musím říci, že v naší početné rodině

nechme to na pitve. Doufam ze se to domaknou, Nebyl by to prvni Cech ktereho napadlo zabit svoji druzku a snazit se to hodit na "mistni nesvary". A dobre je ze si tito lide mysli ze vsude jsou blbci a jen oni jsou letadlo.

R. Kubeš 1.8.2013 14:47

Nejlepší je, jak všechna média opakují ten blábol

o tom, že reakce manžela "byla nějaká divná". Jasně, každý z nás se několikrát týdně probouzí v pokoji plném mrtvol, takže ví, že musí zvednout telefon a zavolat místě příslušný dozor, vedoucího, hotelovou službu apod. a následně si sednout na kanape mezi mrtvoly a libovolně dlouhou dobu čekat na příchod volaných "orgánů". Lidovky šlechtí, že k tomu alespoň připojily vysvětlení, že manžel neumí anglicky. Informace, které k nám dosud dorazily (včetně té od lékaře o "podivné poloze těla dítěte" či skutečnosti, že matka a dcerka zemřely ve stejný okamžik) se jasně snaží manipulovat veřejné mínění (protože doufám, že policii nezmanipulují) tak, aby podezření padlo na otce a neohrozilo celek - cestovní ruch, aby si nikdo neřekl, že do Egypta raději nepojede, protože tam buď kdosi cíleně tráví turisty anebo je hygienická péče již na tak nízké úrovni, že se v jídle mohou objevit smrtelně jedovaté látky.

R. Kubeš 1.8.2013 14:49

Re: Nejlepší je, jak všechna média opakují ten blábol

Tím vůbec nechci říci, že otec-manžel nemůže být vrah, chci jenom říci, že dosavadní prohlášení, popisy a interpretace, jež došly z Egypta, jsou jednoznačně a i celkem prvoplánovitě podjaté.

R. Kirsch 1.8.2013 14:04

Podivne...

Kdyz ale pan manzel neumel anglicky a neobratil se proto ani primo na recepci v tu kritickou chvili, tak jak mohl sledovat 3-4 hodiny mistni televizi??? Podivne...

J. Rohan 1.8.2013 15:04

Re: Podivne...

Kdo ví, na co se díval. Navíc u některých pořadů se nemusí rozumět danné řeči - porno, sportovní přenos, hudební pořady... A možná se koukal na DVD. Nebo měl televizi jen jako kulisu, a v křesle u ní spal. Opět k nám dorazila jen polovina informace.

R. Kubeš 1.8.2013 15:05

Re: Podivne...

To lze celkem snadno vysvětlit: fotbal, hokej, formule... na to myslím netřeba znát jazyk. Navíc někteří televizní čumilové budou čumět, i kdyby vysílali zrnění...

R. Buršík 1.8.2013 12:18

ono seto vyšwtří

jen aby se nenašlas kámošky otcova doma

J. Feciskanin 1.8.2013 12:26

translator

ono seto vyšetří

jen aby se...

... A dál nevim :-)

W. Wexlo 1.8.2013 12:36

Re: ono seto vyšwtří

Kámo,dávej si míň.

Premium

KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

Premium

Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

Španělští zdravotníci přiváží jednu z madridských seniorek do hotelu, ve kterém... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

Premium

Storno přijde draho, Češi nechají cestovkám desetitisíce za ­propadlé zájezdy

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přijít o desítky tisíc za neuskutečněné zájezdy je problém, se kterým se potýká řada českých klientů cestovních...