Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Pomichalek 3.9.2019 13:21

Rad bych videl co by mistni joudove psali kdyby clanek byl o Rusku, zemi s 3. nejvetsi konzumaci drog na svete. Mimochodem Francie je az 27.

J. Blatný 3.9.2019 13:39

Proč do diskuze pletete Rusko? I když, na druhou stranu, jde o zemi dodnes zničenou dlouhodobým a nepovedeným marxistickým experimentem. Takže určitá souvislost s dnešní Francií zde je. Jeho neméně perverzní pokračovatelé nyní v západní Evropě uvádějí v praxi jeho k nepoznání zmutovanou variantu (od které by se nepochybně distancoval i sám K. Marx); jak se ostatně na levicové a levicově-liberální pomatence sluší. Ne náhodou má dnes klíčové pozice ve Francii obsazeny revoluční generace studentů z roku 1968. Pro neznalé, tento rok smutně proslul nejen v bývalém Československu, jenomže jinak.

M. Pomichalek 3.9.2019 15:23

Napsal jsem jasne ze bych rad videl co by mistni joudove psali kdyby clanek byl o Rusku. Proto sem "pletu Rusko." Potrebuji nejaky jiny duvod?

J. Sedlář 3.9.2019 16:59

Ne-e, důvod pro Rusko se vždy najde, že áno.

M. Pomichalek 3.9.2019 17:31

Duvod je ten, ze mistni joudove tu melou o pseudohumanismu, neomarxismu, a dalsich prohrescich Zapadu ktere sebrali buhvikde na aeronetu, a pritom Rusko, ktere z techto "neresti" nemuzete obvinovat je na tom co se drog tyce o hodne hure.

J. Blatný 3.9.2019 18:33

Vaše brilantní logika nemá opravdu konkurenci. Pokud někdo vytkne cokoli určité části západoevropských, ale i našich s nimi ideově spřízněných politiků, kteří otravují Západ svým nesmyslným pojetím lidských práv a politickou korektností, je okamžitě ocejchován jako rusofil sledující Aeronet. Přitom mnoho z nich včetně mne tyto stránky vůbec nenavštěvuje, a popravdě řečeno, mne osobně ani nezajímají. Stejně jako vše, páchnoucí něčí propagandou. Do stejné kategorie lze ale bohužel zařadit i veřejnoprávní média u nás nebo i jinde v EU. Proto než začnete někoho označovat za joudy, pohleďte nejprve do zrcadla na jednoho z těch větších mezi nimi. Na to, aby člověk postřehl závažné nedostatky přístupu ke kriminalitě, narkomanii, ilegální imigraci a dalším sociálně patologickým jevům v mnohých západoevropských i středoevropských zemích, vůbec nemusí být fanoušek Putina, potažmo ruské oligarchie. Začínám se ale obávat, že pochopení výše uvedeného značně přesahuje vaše kognitivní schopnosti.

M. Pomichalek 3.9.2019 18:42

Jste si jist, ze jste pochopil co jsem napsal?

J. Blatný 3.9.2019 18:47

Naprosto. Ale u vás si tím nejsem jist ani trochu.

M. Pomichalek 3.9.2019 18:59

No ja jen ze vase reakce vypadala jako by byla na nejaky jiny prispevek. No ale to se mi, kognitivne inferiornimu, mozna jen zda.

J. Blatný 3.9.2019 19:16

Moje reakce na vaše tvrzení, že informace o vzestupu pseudohumanismu a neomarxismu na Západě mají diskutující (zřejmě jste měl na mysli mne, o pseudohumanismu zde nikdo jiný nepsal) z Aeronetu se vám zdá jakoby byla na jiný příspěvek? No to snad ne. A pokud jde o situaci v Rusku, komunistický režim v bývalém SSSR, který položil základy té mizérie, ve které se většina občanů dnešních postsovětských republik nalézá, byl přímo ukázkovým příkladem pseudohumanistické marxistické ideologie. I on pořád strašil (neo)nacisty a rasisty, dával na odiv svou "humanitu" (své vraždění přitom úzkostlivě tajil), popíral genetiku, chtěl každého výchovou přetvářet k obrazu svému a mlátil prázdnou slámu o lepších zítřcích. Dokud se svou blbostí nerozložil. Levičáci na Západě mají ještě co dohánět.

M. Pomichalek 3.9.2019 19:28

No tak ta zminka o aeronetu rozhodne nebyla centralni v mem prispevku. I kdyz s vami souhlasim co se tyce charakterizovani byvaleho rezimu v SSSR, vase snaha o analogii mezi timto rezimem a rezimem v zapadoevropskych zemich je, nezlobte se, nesmyslna. Pripada mi ze nemate zadnou zkusenost z techto zemi, a ze jen opakujete to co jste nekde cetl. Jen tak namatkou, kdo v zapadni Evrope popira genetiku? A kdo v Zapadni Evrope slibuje lepsi zitrky? Uvedte nejake dukazy ze zapadni rezimy chteji nekoho pretvaret k obrazu svemu.

J. Sedlář 3.9.2019 18:33

Jo aha, v USA bijou černochy, chápu.

J. Jurax 3.9.2019 19:05

Ano.

Ovšem tento článek NENÍ o Rusku. Ale někteří místní joudové pletou Rusko kamkoliv.

A mimochodem tu konzumaci máte na obyvatele nebo v absolutní spotřebě?

M. Pomichalek 3.9.2019 19:08

Na obyvatele. Absolutni spotreba by asi moc nevypovidala, ze? A proc jsem sem to Rusko "pripletl" jsem uz vysvetlil jinemu joudovi.