Sobota 25. března 2023, svátek má Marián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

VIDEO: Řidič mercedesu hodil z okénka peníze po obsluze benzinky a odjel

Svět

  22:34
Na sociálních sítích ve světě se rozšířil incident, při kterém řidič luxusního auta hodil z okénka peníze po obsluze benzinky a odjel. Záběry z kontrolní kamery z čínského Le-šanu v provincii S’-čchuan vyvolal ostré reakce.

Video zobrazuje benzínovou stanici, ve které řidič černého mercedesu po dotankování benzínu obsluhou vyhodil peníze z okna na zem a po chvíli odjel. Žena která jeho vůz tankovala peníze sebrala ze země a po odjezdu auta propukla v pláč.

Reakce na sociálních sítích na sebe nenechaly dlouho čekat a celé události se chopila tamní média. Muže vypátrala a on jim vypověděl, že spěchal a proto byl nucen peníze odhodit. Nechtěl prý bankovky takto hodit na zem.

V jeho neprospěch mluví pomalé opuštění stanice a i několik svědků. Ti tvrdí, že muž na ženu hlasitě a agresivně řval. Uživatelé sociálních sítí dokonce vyzývají úřady, aby hulváta potrestaly.

Autor:

Jak naplno využít příspěvek od zdravotní pojišťovny?
Jak naplno využít příspěvek od zdravotní pojišťovny?

Připravit se na příchod miminka je poměrně náročné, a to i po finanční stránce. Věděli jste, že vám pomůže vaše zdravotní pojišťovna? Ta umožňuje...

Mohlo by vás zajímat