4. října 2017 10:24, aktualizováno  12:38 Lidovky.cz > Zprávy > Svět

Před sídlem jordánského vojenského atašé v Paříži hořela motorka

Francouzská policie (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Francouzská policie (ilustrační foto) | foto: Reuters

PAŘÍŽ Před sídlem jordánského vojenského atašé v Paříži ve středu hořel motocykl na třídě Foch nedaleko Vítězného oblouku, kde sídlí řada zahraničních velvyslanectví. Nikomu z jordánských pracovníků úřadu se podle sdělení jordánské ambasády nic nestalo.

Požár způsobený výbuchem již byl uhašen, informoval server Europe1. Žádný z pracovníků vojenské mise nebyl zraněn, poškozen byl jen automobil stojící na ulici. Úřady zůstávají v pohotovosti.

Pařížská policie podle agentury Reuters popřela původní tvrzení jordánského ministerstva zahraničí, že na místě došlo k explozi.

Jako první o případu informovala jordánská tisková agentura Petra. Její zprávu následně potvrdilo jordánské ministerstvo zahraničí. Francouzské ministerstvo vnitra podle britské televize Sky News uvedlo, že příčiny exploze nejsou známy.

ČTK

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?
3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na světě. Pád na hlavičku, opaření nebo vdechnutí předmětu patří mezi nejčastější úrazy dětí. Jak je správně ošetřit, aby následky byly co nejmírnější?

Najdete na Lidovky.cz