Úterý 24. listopadu 2020svátek má Emílie -2 °C oblačno Předplatné LN
Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Novák 18.9.2020 19:22

Proč Rada OSN pro lidská práva nezkoumá Francii a Žluté vesty nebo porušování lidských práv v Katalánsku ze strany Španělska? V těchto zemích jsou lidská práva porušována mnohem více než v Bělorusku, kde vše probíhá vcelku poklidně.

J. Hrzal 18.9.2020 20:02

Myslíte ty žluté vesty, které převracely auta a napadaly policisty ? Tak ty je rozhodně třeba chránit ;-D A Katalánsko ? Co by asi český stát udělal, kdyby se např. občané Severomoravského kraje s hejtmanem rozhodli odtrhnout od ČR. Zeman s Babišem by určitě řekli - ale jistě, žádný problém ! :-)

"Poklidně" to v Bělorusku probíhá jen proto, že demonstranti vědí, že nesmí dělat to, co žluté vesty, aby nezavdali sebemenší důvod zasáhnout. Jinak by to hov.do s kalašnikovem už dávno utopilo protesty v krvi.

Teď se zrovna v TV ptal, co bude další krok Západu ? Prý už mu nezbývá, než válka ;-D To je krmelec voličů, co ?

Takže, pane Vaňku, opakuji stále - musíte na to manipulování mazaněji ! Toto nestačí.

P. Pruner 18.9.2020 21:49

Protesty probíhají poklidně i proto, že se policie drží zpátky. Jinak je poněkud naivní představa Západu, že všichni demonstranti jsou prozápadní, asi jako když Navalnyj prohlásil, že Ukrajina Krym nedostane. Ostatně kdyby se našla nějaká kompromisní osobnost, tak by si asi oddechl Putin i Merklová.

P. Balcar 19.9.2020 6:26

Podle popisů bití a mučení se běloruská policie zpátky vůbec nedrží. Policie se "drží zpátky" jenom když maskovaní muži v civilu s pendreky řežou demonstranty. Pak není v okolí vidět ani jednoho omonovce nebo jinou uniformu.

Ať si Bělorusové (nebo i Rusové) jsou, jaký chtěj být. Toho podvodníka a uzurpátora moci si nezaslouží.

D. Martin 19.9.2020 8:55

Ono ve Španělsku vládne diktátor falšující volby? Nebo co to plácáte? Strach že dojde i na Puťku? Nebojte,dojde:)

A. Novotný 19.9.2020 9:02

Ve Španělsku se volby sice nefalšují, ale rovnou anulují jako v Katalánsku, politici dostali navrch deset let kriminálu, někteří uprchli ze země.!!

D. Martin 19.9.2020 11:58

A nepovídej....Drobný detail podobné úvahy že ve Španělsku je fungující demokracie a řádné volby.Možná i díky tomu že tam nestrká rypák Rus:)


Proč je Eva Burešová tak hubená? Promluvit ji donutila Prachařová s anorexií

Eva Burešová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Herečka Eva Burešová (27) se zastala Mariany Prachařové (26), která přiznala anorexii. Hvězda Slunečné je ale sama kost...

Měli lepší stroje Sověti, nebo Američané? O jednom neobyčejném souboji

F-86 při nastřelování kulometů v noci | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Když autu dojde palivo těsně před čerpací stanicí, můžete ho k ní dotlačit. Ale co dělat, když se totéž stane letadlu...

Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

Stavba, jež načerno vyrostla v CHKO Lužické hory. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...