Diskuse k článku: Běženci při požáru zachránili desítky životů. Řecko jim udělilo občanství

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 13
  • Poslední: 5.1. 2019 1:08
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
T. Halik 3.1.2019 18:40

Je třeba původní obyvatelstvo Evropy poučit. Zde jsou kurzy mých kolegů duchovních.

https://www.iur.nl/en/

M. Mikulec 3.1.2019 13:19

Tahle zprava je take z dilny bajiveho novinare z der Spiegelu, ktery lakoval hnusne pravdy o migrantech na ruzovo? Claas Relotius se jmenoval.

T. Cerny 3.1.2019 12:31

Kdyz si neobcan ceska cesky mluvici precte zdejsi komentare , musi resumovat: "ano , to jsou ti pravi etnicti cesi mezi sebou", A mne je z nich nevolno jak se tito cesi citi spokojene, jsouce presvedceni ze i obrovsky pozar u Athen zalozili jini uprchlici jak uvadi naprosto typicky etnicky cech pan Ortolan , Kovacic a ostatni V udesnem nenavistnem cesku se toto stat nemuze , neb cesi neprijmou ani jednoho sirotka z rad uprchliku. Ceske striktne monolingualni zdejsi trdlo pan Brabenec ani nevi , ze i v US kongresu muslimske poslankyne smeji nosit satky na hlave, stejne jako u nas v zapadni EU na rozduil od vchodni EU.A ze starostou Londyna je mulsim Khan - p. Brabenec i osatni cesi udelaji nejlepe , kdyz z jejich ceska nebudou vytahobvat paty.

J. Ortofan 3.1.2019 13:01

Starostou Londýna může být muslim, jelikož Londýn je město s převahou muslimů. Evropský turista se v tomto městě cítí jako v arabské zemi. Je to proti přírodě, může snad přiběhnout do mraveniště cizí mravenec a jen tak se tam usadit? Nemůže, a příroda to tak po tisíciletí chce, je to tak se vším.

T. Halik 3.1.2019 18:32

Pane T.Cerny, 100% s vámi souhlasím. Vaše brilantní analytické a glosátorské schopnosti nemají konkurenci. Jsem přesvědčen, že u vás v západní EU musí být vaše genialita obdivována všemi kdo vás oznali. V ČR se zatím vyskytují i lidé s pochybnými xenofobními názory, nacionalisté, úzkoprsí odpůrci multikulturalismu, lidé bez vzdělání na prvotřídních fakultách humanitních studií, zkrátka hlupáčci kteří neví co je pro ně dobré a nechápou správně zájmy vedení EU a nadnárodních korporací které financují naše výzkumné granty v oblastech věd humanitních a naše think-tanky. Tito hloupí lidé si neuvědomují, že historicky bylo vždy úlohou produktivních lidí vytvářejících a prodávajích produkty platit daně, které my, neproduktivní, utratíme na to, abychom mohli v klidu studovat, scházet se na konferencích a přemýšlet jak zlepšit svět.

O. Kovačič 5.1.2019 1:08

Česky mluvící neobčan Česka, by nemusel "resumovat", kdyby uměl "vyvozovat závěry", což se konkrétně vám příliš nedaří. Nejsem typický, etnický, ba dokonce nejsem ani Čech a v souvislosti s požáry jsem nepsal o přesvědčení, nýbrž o pravděpodobnosti, což z vaší reakce činí klasickou demagogii.

Musím se přiznat, že i mě je nevolno a to z lidí, kteří by třeba i dítě z rukou matky vyrvali, jen aby měli sdostatek sirotků. Naštěstí, my nejsme Norsko, jsme dokonce natolik civilizovaní, že prosazujeme výchovu sirotků v zemi jejich předků, v kulturním a náboženském prostředí, ze kterého vzešli a jsme ochotni tuto výchovu finančně zajišťovat. A to je nejen rozumný, ale i nanejvýš humanistický počin, protože to jedněm zlepšuje životní podmínky a druhým ho nekazí. K takovému řešení vy v Němcích ještě musíte dospět.

J. Ortofan 3.1.2019 11:06

Snad se nezjistí, že to nakonec sami zapálili. :-)

J. Nový 3.1.2019 10:55

Není to tak dlouho, co v GB chválili a dměňovali jednoho bezdomovce, který pomáhal lidem po nějakém teroristickém činu. Tady o něm máte oslavný článek:

https://www.info.cz/svet/bezdomovec-hrdina-v-manchesteru-zachranoval-zivoty-lide-se-mu-ted-skladaji-na-strechu-nad-hlavou-10165.html

.

A tady je pokračování:

https://zpravy.idnes.cz/chris-parker-bezdomovec-manchester-utok-vezeni-ctyri-roky-pay-/zahranicni.aspx?c=A180130_152842_zahranicni_kha

O. Kovačič 3.1.2019 10:31

Netuším před čím utikali egypťané, ten albánec určitě před tiranou... Na straně jedné, zachovali se jako lidé, zachránili životy. Za to jim patří dík, nicméně řecká vláda je měla odměnit nikoliv občanstvím, ale finančně a poslat zpátky do vlastí, protože takové udatné občany jejich země potřebují. Na straně druhé, Řecko by mělo mnohem víc finančních prostředků pro zásahy proti živlům, kdyby je jiní, nově připluvší "živlové" neodsávali. A je tady ještě za třetí: třináct požáru kolem Attiky a Atén v jednom sledu není nahoda, ale úmysl a je tudíž docela pravděpodobné, že "běženci" zachraňovali lidi před katastrofou způsobenou úmyslně jinými "běženci"...

A. Javůrek 3.1.2019 10:17

des. To se mame jako od tech bezencu ucit ze lide se pri pozaru zachranuji??? To jako ze ti puvodni evropane nedelaji???

K. Brabenec 3.1.2019 9:04

Ona je v Egyptě a Albánii válka? Jinak mu rozumím, tady se náboženství neřeší, řešit se bude až přijde do Evropy. Všechyn přemuslimit nebo hlavička dolů.

J. Nový 3.1.2019 8:55

"Prezident Pavlopulos uvedl, že chování rybářů „vysílá vzkaz do Evropy“ před klíčovými volbami do Evropského parlamentu, které se uskuteční v květnu. Jde podle něj o vzkaz „populistickým a xenofobním uskupením, které se staví proti evropskému humanismu a solidaritě, které prokázali tito tři rybáři“.

.

Šmarjá to je zas tak průhledný,,,,:o)))))

J. Novák 3.1.2019 8:15

V Čechách máme takové pořekadlo - 'výjimka potvrzuje pravidlo'. Nemám nic proti tomu, že tito lidé byli za své chování odměněni. To ostatní jsou ale kecy v kleci.

Najdete na Lidovky.cz