Diskuse k článku

Rusko chce podle Putina mít lepší vztahy s Británií a jednat s USA. Špehovali jste nás, diví se Londýn

Ruský prezident Vladimir Putin dal ve čtvrtek najevo, že nechá za dva roky vypršet novou smlouvu o omezení strategických jaderných zbraní (START), neprojeví-li Spojené státy zájem o její prodloužení. Šéf Kremlu se tak vyjádřil při setkání s novináři v Petrohradě. Doporučil rovněž Británii, aby ve vztazích s Moskvou „obrátila list“. Londýn v reakci vyzval Rusko ke změně agresivního chování.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Tichý 7.6.2019 10:55

Njn, Putinovci spáchali dlouhý řetěz mezinárodních sviňáren a teď by chtěli obracet listy.

No to ovšem k tomu potřebují ty blbce, kteří jim uvěří, že právě nerealizují další ještě větší sviňárny.

J. Můj 7.6.2019 13:05

fnovák, vaněk, skuplík...je tady po vás sháňka...Tak se zemanem to má russák jasný, ten poslouchá jako hodinky a kolaboruje a posílá info přímo do Kremlu...ale v anglii soudruha zemana prostě zatím nemají...

M. Markman 7.6.2019 19:09

Ruský velký žebrákostán s ekonomickou chudé Itálie sedící na ropě, nerostném bohatství holt bude muset obrátit list a chovat se ve světě tak jako se patří na budoucí kolonii ČLR.. chovat se jinak jak severoasijský buran.. viďte zvankove, Tichý a vám podobní, nechcete jít raději čistit ruský kopějkovod, družbovod, lemplovod, nebo jak tomu ruksaci říkají. Aby bylo na pořádné trolly, ne trotly jako vy

V. Novák 7.6.2019 10:19

Na uzavření i prodloužení smlouvy musí být nejméně dva ochotní.

Pokud USA nemají zájem na prodloužení jakékoli smlouvy, těžko s tím může Rusko něco dělat. Stejně jako nemohlo nic dělat s americkým vypovězením ABMT nebo INF - jedině na ně zareagovat.

M. Vaněk 7.6.2019 8:58

Postoj USA a Británie k Rusku je tento : "Koukej hrát svou úlohu padoucha a neobtěžuj".

V. Kopta 7.6.2019 8:20

jaképak obrátit list, koukejte převzít odpovědnost a omluvit se, ten pokus o atentát je dobře zdokumentovaný. Pak bude možné obrátit list, ale velice opatrně.

M. Vaněk 7.6.2019 9:38

Co je dobře zdokumentovaného ? Ten amatérský Salisbury nesmysl ? Maximálně to mohla být packanice jednotlivců , osobní kriminalita! Rozhodně nic řešitelného na mezistátní úrovni.

M. Tichý 7.6.2019 10:53

No samozřejmě, i identifikovaní agenti FSB, které Putin ale vůpbec nezná, i když je osobně dekoroval, můžou páchat soukromou kriminalitu.

Už se ví proč by takovou šílenou akci dělali?

:DDD

M. Vaněk 7.6.2019 10:55

Myslíte, že si Putin pamatuje lidi z řady, které dekoruje ? Jste se zbláznil ! A kdyby to udělali na pokyn vedení, tak by to bylo uděláno pořádně a hlavně by je Putin nikdy nevystavil médiím. Takže to byl důkaz, že Putin o té packárně nevěděl, pokud VŮBEC připustíme, že to udělali ti dva.

J. Husařík 7.6.2019 19:56

Co se v rusku vlastně dělá pořádně? Šlendrián, kam se podíváš, už ani zavraždit pořádně neumí.

M. Vaněk 7.6.2019 20:02

To je ale v hrubém rozporu s jejich smyšleným sofistikovaným magickým kyberpůsobením, které Rusům podobní vyšinutci, jako vy, připisují.

P. Novák 7.6.2019 7:46

Západ potřebuje konfrontaci. Jinak nezdůvodní před občany růst zbrojení.

V. Kopta 7.6.2019 8:18

jediný kdo tady konfrontuje a navíc nepotřebuje před svými občany nic zdůvodňovat, protože ti do toho nemají co kecat je rusko...rusko které kromě čepování nafty a výroby zbraní nic jiného neumí. Atentát na Skripala a na Litviněnka byly velice agresivní konfrontační kroky.

M. Vaněk 7.6.2019 9:39

Britské provokace nebo hurá akce jednotlivců.

M. Vaněk 7.6.2019 9:39

Přesně tak.

P. Novák 7.6.2019 7:43

Rusko se chová zcela normálně.

Jestli tady někdo musí změnit chování, tak je to Británie.

Britové by nejdříve měli začít u sebe a zapomenout na své zločinné praktiky a začít se chovat dle mezinárodního práva, všem se omluvit, zaplatit odškodné státům a rodinám které jejich politika poškodila

J. Husařík 7.6.2019 5:07

To by se rusákům tak hodilo, na všechno zapomenout. Nejdříve by měli začít u sebe a zapomenout na své zločinné praktiky a začít se chovat dle mezinárodního práva, všem se omluvit, zaplatit odškodné státům a rodinám které jejich politika poškodila a pak teprve můžeme jednat o dobrých vztazích. Jakákoli smlouva s ruskem, které se nachází ve stavu, kdy nedodržuje prakticky žádnou smlouvu, nemá žádný smysl.

M. Vaněk 7.6.2019 5:31

Prakticky žádnou smlouvu nedodržují USA a Británie. Tyto země ovládá extrémní militantní pravice, která zná jen lživá obvinění a invazivní korupci a podporu terorismu zaměřenou proti Rusku. Je ostatně příznačné, že nacistické Porošenkovo mafiánství , podporované těmito dvěma zvrhlíky, propadlo u samotných ukrajinských voličů. Takový hnus byl příliš i na ně.

K. Novák 7.6.2019 7:24

Sám Putin Vám vede ruku! :-D

J. Husařík 7.6.2019 19:53

Jste zcela mimo. Logicky se nic nezmění, dokud se nezmění politika ruska. Ano, nezvolením Porošenka se politika Ukrajiny vůči rusku, vůbec nezměnila, Vy snad máte jiný pocit? A jak by se změnit vůbec mohla, když rusko i nadále, nezákonně okupuje části Ukrajiny. Porošenko nebyl zvolen z úplně z jiného důvodu a tím byl chabý boj proti korupci, která Ukrajince tíží asi nejvíce, hned po konfliktu s rusáky. Je samozřejmě otázkou, zda se komukoli v nějaké dohledné době podaří s Ukrajinskými oligarchy, něco vůbec udělat. Na to asi nikdo na Ukrajině nemá páky, i když v to voliči doufají.

M. Vaněk 7.6.2019 20:00

Rusko reaguje na ukrajinský nacismus, financovaný z USA, jen tak minimálně a bolestně jak MUSÍ. Jako rusofob to nejste schopen pochopit. Oni nemůžou změnit svojev chování, stejně jako by matka nedala svoje děti rasovi.

V. Rybicka 6.6.2019 22:50

To jako Mrs. Mayová chce říct, že ÚK nešpehuje Rusko???!!! Místo aby podala přátelskou ruku na udobření, tak sihraje na svatou. Rudá Čína není problem, Islamofašisti nejsou problém, ale ruku Rusku nepodáme, protože potřebujeme nepřítele za každou cenu!!!

J. Můj 6.6.2019 22:25

ten se povedl, nejprve do anglie pošle vraždit turisty a teď si z toho ještě dělá legraci...

J. Hrzal 6.6.2019 22:17

Správně mu Mayová odpověděla. Británie bude po Brexitu navazovat nové bilaterární vztahy, nebude vázána sankcemi EU, tak se Putin snaží ladit vztahy.

J. Janeček 6.6.2019 21:41

to je nadpis jak víno, anglie se diví? a že se nediví, když oni špehovali a špehují rusko? to je jak u nás, demagoblok se tiví , že babiš je takovej, jak si ho představujou a to podle příloví, podle sebe soudím tebe-asi tak

V. Novák 7.6.2019 10:27

Titulek je, jak je v lidovkách zvykem, v příkrém rozporu s textem článku.

F. Slavětínský 6.6.2019 21:07

Tak ať vymáznou z Krymu a Donbasu,přestanou otravovat a všichni se s nimi budou bavit,jako tomu bylo před tím.

M. Vaněk 6.6.2019 21:11

To jsou pěkně drzé kecy, aby Rusové odešli ze svých otčin. Nemají vrátit Moskvu Napoleonovi ?

F. Slavětínský 6.6.2019 21:17

Moskva nebyla Napoleonova.Rusko se v r.1994 zavázalo ,že bude respektovat území a nezávislost Ukrajiny za odevzdání jaderných zbraní, kterých byla na Ukrajině cca 1/3 z celkového arzenálu SSSR.Tzv.Budapešťské memorandum.

F. Slavětínský 6.6.2019 21:20

m.j. Napoleon byl gauner.


Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

DANIEL, ADAM A ZBYHNĚV. Táta Hložek (vpravo) se svými syny Danielem a Adamem | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Tyson | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...